Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Urządzenie małej łazienki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 21:27    Temat postu: Urządzenie małej łazienki Odpowiedz z cytatem

Hejka,
planuję remont łazienki - mamy dość małą, bo niecałe 4m2 i słabo ustawną. Znalazłam taki artykuł na ten temat:
https://wnetrza-ze-smakiem.pl/aranzacja-malej-lazienki-z-prysznicem i muszę przyznać, że mnie bardzo zaciekawił. Tylko jeszcze nie wiem jak poradzić sobie z pralką? No i wiadomo - musi być prysznic, ale pytanie jaki - czy kabina czy może jednak walk-in? A jak Wy macie rozwiązaną tą kwestię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie małej łazienki to nie lada wyzwanie. Sama mieszkam w bloku więc wiem jak trudno zagospodarować funkcjonalnie niewielką przestrzeń. U mnie np. sprawdził się prysznic typu walk in. Taka otwarta kabina sprawia, że optycznie jest więcej miejsca. No i nie ma wielkiego brodzika który zajmuje sporo miejsca i ogólnie optycznie trochę zagraca łazienkę. W tym podesłanym przez ciebie artykule jest sporo fajnych rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza urządzenie małej łazienki to niezłe wyzwanie, bo w końcu nie tylko chodzi o estetykę, ale i również funkcjonalność. Także jedno jest pewne, że trzeba sobie wszystko dobrze przemyśleć. Co do wyposażenia, to solidne tutaj http://www.4katy.org.pl/budownictwo/bateria-bidetowa-jaki-model-wybrac możecie znaleźć naprawdę świetne produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małą łazienkę też można funkcjonalnie urządzić. Wiadomo, że ciężko wcisnąć wannę ale np. to rozwiązanie z prysznicem walk-in jest super. U mnie się to sprawdziło - w łazience mam tego typu prysznic, pralkę, wc, umywalkę i jeszcze dało się wcisnąć niewielką szafkę na kosmetyki. Warto właśnie w sieci sprawdzać różne inspiracje bo wtedy jest o wiele łatwiej zaaranżować swoją łazienkę (lub inne pomieszczenie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Imme
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 1 Gru 2021, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka mała przestrzeń nie pozwala na wiele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 30 Gru 2021, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o łazienkę to uważam, że i tak najlepszym rozwiązaniem będą baterie. Widziałam takie baterie wannowo prysznicowe w sklepie online https://home100.pl/baterie-wannowo-prysznicowe/0,grohe . Uważam, że będzie to naprawdę dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Wto 4 Sty 2022, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba też pomyśleć o podłączeniu tej armatury w łazience. Uważam, że bardzo dobrym wyborem będzie hydraulik Zbigniew Dziomdziora Instalatorstwo Łódź: http://hydraulik-lodz.pl/ . Polecam się zainteresować ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zaaranżować jasne, duże błyszczące kafle - optycznie rozjaśniają wnętrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alvena.labadie
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2022
Posty: 3
Skąd: Biadoliny Szlacheckie

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała łazienka wcale nie musi być biała. Warto pomyśleć tutaj o odpowiednim oświetleniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyślcie także o tym by kupić ładne nowoczesne akcesoria łazienkowe, tak by pomieszczenie prezentowało się naprawdę rewelacyjnie i spełniało wszelkie wasze oczekiwania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group