Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

uwaga na wyroby firmy YES
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
takasobieja
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 11

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Dziewczyny, a ja z kolei polecam markę Yes. Pierścionka od nich nie mam, ale za to na każde uroczystości chrzciny, komunie biżuterię kupuje właśnie u nich i jeszcze nic złego mi się nie przytrafiło...
Moim zdaniem nie można całej firmy oceniać tylko ze względu na jakąś jedną niemiłą Panią której brakuje kultury..
W salonie marki Yes, w którym ja kupuje biżuterię jest bardzo mila obsługa i widać, że naprawdę znają się na rzeczy (mamy taka jedna Panią, która nam zawsze doradza).
No i muszę się zgodzić, ze firma YES jest faktycznie tańsza niż inne markowe salony typu Apart itp.
Dezyzji jeszcze nie podjęliśmy, ale najprawdopodobniej obrączki również u nich zakupimy, bo wyrobiliśmy sobie nawet kartę stałego klienta uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam zaręczynowy z Yes i jestem bardzo zadowolona. Owszem pierwszy pierscionek który zamówił Pitus w Yes był do zmniejszenia albo zwiekszenia nie pamiętam i zmaścili sprawę ( ale jak jest łaczone złoto białe z żółtym to ponoć często sa problemy), więc Piotruś wybrał inny równie piękny. Mam też kilka par kolczyków i trzymają się pieknie.
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pią 29 Lip 2011, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby tak dalej,bo na początku wszystko wygląda ładnie i pięknie. Solidność danego pierścionka,czy też innego wyrobu jubilerskiego,biżuterii-można określić dopiero z dłuższej perspektywy czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaceksiwko
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 7
Skąd: Wałcz/Sopot

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 8:02    Temat postu: Re: uwaga na wyroby firmy YES Odpowiedz z cytatem

fusieja napisał:
Post ten ma na celu pokazanie jak może się skończyć zakup w tej sieci, ja przeszłam to na własnej skórze i może są osoby które dzięki mojej wypowiedzi unikną wielu kłopotów, ja niestety nie miałam tyle szczęścia...


Biżuterię to faktycznie lepiej kupować w sklepie niż przez internet. uśmiech
_________________
Kreatywna fotografia ślubna. www.jaceksiwko.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 17 Paź 2011, 8:22    Temat postu: Re: uwaga na wyroby firmy YES Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Sro 26 Paź 2011, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego najlepiej kupować w sprawdzonych sklepach. Mogą to też być również sklepy internetowe tylko na prawdę trzeba przemyśleć te zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Syntia
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 161
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 10 Lis 2011, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozważałam zakup obrączek wlasnie w firmie YES, tym bardziej że modele podobne do APART'a ale cena kusząca. Poczytałam opinie na necie, które jednak odwiodły mnie od zakupu. Obrączki zamówiliśmy u lokalnego Jubilera (polecanego przez 2 osoby) i jest na pewno taniej...co do jakości to pewnie będę mogła się wypowiedzieć za kilka lat Smile

A co do KRUK'a to też zdarzyło mi się reklamować.

Oczywistym jest, że reklamacje zawsze będą, za wyrobem zawsze stoi człowiek, choćby tylko jego rola ograniczała się do projektu. Ale dosyć istotny jest sposób załatwiania i obsługi klienta, który to musi stracić czas, nerwy, koszty dojazdu itp .....to tak naprawedę świadczy o firmie.
_________________


"Jedno słowo przed ołtarzem i jesteś żonaty, jedno słowo we śnie i jesteś rozwiedziony" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Sro 23 Lis 2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego im lepszy jubiler,tym większa gwarancja,że dane obrączki będą solidnie wykonane. Warto szukać w mniejszych salonach i sklepach jubilerskich,wybór jest spory,a przecież nie jest tak,ze im drożej tym łądniejsze,często jest właśnie odwrotnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dwarf
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 29

PostWysłany: Pią 2 Gru 2011, 2:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja bratowa ma pierścionek z firmy YES, który po zmniejszeniu pękł! Masakra
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angela3107
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 4

PostWysłany: Wto 6 Gru 2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda nie mam pierścionka z YES, ale mam kolczyki i kilka wisiorków z tej firmy i nie ma żadnego problemu. Podobają mi się też obrączki tej firmy, nie wykluczone, że je kupimy. Mam nadzieję, że będziemy mieć trochę więcej szczęscia od autorki posta i nie będzie niefajnych sytuacji uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group