Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

uwaga na wyroby firmy YES
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 14:55    Temat postu: Re: uwaga na wyroby firmy YES Odpowiedz z cytatem

"fusieja"

współczuję , zamiast cieszyc sie z zareczyn i z pierscionka, meczylas sie z nim ;uśmiech
zgadzam sie ze m,ali jubilerowie sa bardzie elastyczni i sami umieja naprawiac, od reki.moj jest wlasnie od malego jubbilera i tez jest z jednym brylantem
to teraz zycze juz zadnych problemow oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murphy napisał:
Ja mam pierścionek z konkurencyjnej firmy, jestem bardzo ale to bardzo zadowolona uśmiech, proszę nie denerwuj się, ale niestety zdarza się że pierścionki wykonane z kilku kamieni mogą mieć takie wpadki. Najlepszym wyborem jest jednak 1 oczko w koronie uśmiech


tem mam dokladnie taki oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brunetka84
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 17
Skąd: Lbn

PostWysłany: Sob 6 Mar 2010, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam biżuterii z Yes, ale bardzo podobały nam się tam obrączki (na stronie internetowej Yes). Poszliśmy do sklepu, żeby zobaczyć na żywo wybrane modela, ale bardzo się zniechęciliśmy. W rzeczywistości są brzydkie, niektóre były już starte - i to tylko od mierzenia!? Sad
Co jak co, ale obrączek tam nie kupimy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Nie 7 Mar 2010, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też kiedyś musiałam reklamować wyroby kupione w salonie YES. Bransoleta spleciona z 3 kolorów złota, po prostu się rozplotła uśmiech Nie było jednak żadnego problemu z wymianą Smile Szybko i sprawnie. Cóż w każdym salonie jubilerskim, nawet najlepszym, moze się coś przytrafić. Ja mam za to często "jazdy" z wyrobami W.Kruk uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elizaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 7
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Czw 11 Mar 2010, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to mnie nastraszyłyście bo mój zaręczynowy jest firmy Yes ale na razie sprawuje się całkiem okej i nic mu nie dolega (dosyć prosty wzór)... ale mam go dopiero pół roku zobaczymy co będzie dalej
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw 11 Mar 2010, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elizaa w każdej firmie zdarzają się wadliwe egzemplarze. Ja w Kruku miałam już kilka reklamacji. A to sztyfty od perłowych kolczyków odpadały, a to z zegarka starła się warstwa złota, a to znowu pierścionek z kilkunastoma czarnymi cyrkoniami stracił kilka oczek. Normalna sprawa. Wcale mnie to do Kruka nie zraża. Mercedes też wypuszcza czasem bardziej awaryjne autka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Czw 11 Mar 2010, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam jakiś czas temu,że wyroby Yes są tańsze od Apartu i troche się zmartwiłam,że mój narzeczony przepłacił,bo mój pierścionek zaręczynowy właśnie jest z Apartu,ale teraz to myśle sobie,że może i lepiej oczko Z moim nic się nie dzieje,ale mam jeden brylancik w koszyczku.
Niestety też słyszałam ,że jak jest więcej kamieni w pierścionku to mogą wypadać BA! sama się o tym przekonałam,ale na szczęście to były tylko cyrkonie a nie brylanty,ale pare razy już mi się to zdarzyło Rolling Eyes
W sumie jak sobie teraz przypominam to mam też conajmniej jedną pare kolczyków z Yes które też nie są wyrobem najlepszej jakości też mam do nich zastrzeżenia,a kiedyś łańcuszek z tej firmy zrobił mi się jakiś dziwny ,tak czarniał,a niby srebro miało być ehh...
Dzięki temu postowi sobie uświadomiłam,że Yes faktycznie słaby jest...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatus
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 681
Skąd: małopolska

PostWysłany: Czw 11 Mar 2010, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś na 18-tke dostałam bransoletkę z Kruka i niestety musiałam ją reklamować, ponieważ zapięcie się psuło, było za delikatne ale z inną biżuteria nie miałam nigdy problemów..... dlatego mam pierścionek zaręczynowy z Kruka i jestem bardzo zadowolona, (noszę go już ponad 1,5 roku) Obrączki też zamówiliśmy w tej firmie i czekamy na odbiór uśmiechuśmiechuśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 11 Mar 2010, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..::Nati::.. napisał:
a kiedyś łańcuszek z tej firmy zrobił mi się jakiś dziwny ,tak czarniał,a niby srebro miało być ehh...

To akurat nic dziwnego. Nienoszone srebro z czasem czarnieje. Wystarczy wyczyścić lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Czw 11 Mar 2010, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette wyobraź sobie,że wiem,ale on był naprawde jakiś dziwny taki szary się robi i to bardzo szybko niby czyszczenie coś tam pomagalo,ale nie do końca...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group