Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

uwaga na wyroby firmy YES
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 17 Gru 2008, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pierścionek z firmy YES noszę go od lutego i jestem bardzo zadowolona.Nic się z nim nie dzieje,oczko nie wypada(ale jest tylko jedno więc może dlatego).Obsługa tam skąd jest była miła,bez problemu go zmniejszyli w ciągu tygodnia mimo że mówili że potrwa to ok.miesiąca bo muszą go gdzieś wysłać.
Więc myślę że to zależy od modleu pierścionka i od konkretnej filii tej firmy.Moja jest ok.
Ale fakt faktem,że nie powinni sprzedawać pierścionka z wadami nie do naprawienia.Dlatego nad obrączkami się zastanowimy.Mieliśmy tam zamiawiać,i mimo że jeśłi chodzi o pierścionek to jest ok to obrączek poszukamy chyba gdzie indziej żeby nic takiego się nie wydarzyło.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Sro 17 Gru 2008, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem od każdego jubilera może się coś takiego przydażyć. Nie jest regułą że akurat od Yes.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 18 Gru 2008, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sol napisał:
Moim zdaniem od każdego jubilera może się coś takiego przydażyć. Nie jest regułą że akurat od Yes.


Jasne ze moze zdarzyc sie w kazdej firmie,ale mysle ze sposób w jaki firma YES zalatwiala ta sprawe,no to juz swiadczy o nich.

Ale tak jak mowie-ja nie moge im nic zarzucic.Wiec tez zalezy na jakich przedstawicieli sie natrafi.

Ale warto wiedziec co moze sie nam przytrafic,wiec dobrze ze dziewczyyn ostrzegaja.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 7

PostWysłany: Wto 30 Gru 2008, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam z Apartu pierścionek i wszystko z nim w porządku oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 7 Sty 2009, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agusiek napisał:
A ja mam z Apartu pierścionek i wszystko z nim w porządku oczko

ja też uśmiech i też ma jedno oczko, a nie kilka... podobno im więcej kamieni tym częściej jest coś nie tak.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Nie 11 Sty 2009, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też jedno oczko i wszystko jest OK uśmiech Mam kilka kolczyków z YES i jak na razie też wszystko z nimi w porządku. Natomiast mam od nich wisiorek z masą perłową - dostałam od byłego faceta... uśmiech Po kilku założeniach, zniknęło (hmmm....kurcze jak to zjawisko opisać.....) pokrycie jednego z kamyszków. Jakby zdrapała się ta cała masa perłowa. Mój ex wymienił wisiorek na nowy, ale po kilku założeniach, znów wszystko się zdrapało smutny Nie mogę ponownie reklamować wisiorka, bo rachunek został u byłego.
Mój narzeczony kupił pierścionek zaręczynowy w YES. Jak na razie wszystko z nim porządku. Zastanawiamy się nad zakupem u nich obrączęk..... Myślicie, że to dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Japcio skoro wisiorek od byłego non stop się psół a pierścionek od narzeczonego jest ok znaczy że spotkałaś odpowiedniego faceta Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pon 19 Sty 2009, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sasetka wiesz co, że chyba masz rację uśmiech Nigdy tak o tym nie myślałam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 19

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam piersionek zloty z diamencikami nosze go jzu rpawie rok i supelnie nic sie z nim nie dzieje tak samo mam komplet bizuterii srebrnej tez z takimi ladnym oczkami i wszytsko jest OK

na moje tamten pierscionek jak czytalam opis to byl zbyt wymyslny i moze dlatego, ja wole zwykle skromne i moze w tym twki caly sens uśmiech

i ja bardzo polecam wyroby firmy YES sa aldne i tansze niz apart czy kruk uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy kogo na co stać. Bo jak stać na drogie to kupi drogie a jak kogoś nie stać to nawet srebrna biżuteria go cieszy taka... prawda Gosiaku...

Japcio ja zawsze mam rację, tylko nie każdy to zauważa Very Happy lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group