Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księga weselna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Pewnie ze mozna powiedziec "nie wiadomo co wpisac" ale czy napewno to takie skomplikowane? Chocby najprostrze "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia zycza ......" wystarczy. A pamiatka jest i mozna zdjecie wpisujacych pozniej dokleic i juz to jakos wyglADA.
Zwlaszcza ze w naszej ksiedze juz byly naszkicowane prostokaty z tekstem "miejsce na zdjecie gosci" wiec pol strony zostawalo do wpisu, a to naprawden ie zobowiazuje jak sie machnie pokaznej wielkosci literki... no i zawsze milej parze mlodej. Ale oczywiscie nikogo nie mozna zmusic..


Liziii, chyba właśnie Wasi goście byli dowodem na to, że to do końca tak proste nie jest. A ponieważ nikogo nie można zmusić my tez oszczedzimy sobie tego wydatku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 15 Sie 2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damo, ja i tak mialam pewne plany co do wykorzystania pozostałych kart w ksiedze gosci, wiec mi akurat nie przeszkadza ze zostało ich sporo. Choc oczywiscie wolalabym miec pamiatke stworzoną przez gosci..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo że moje i Liziii wesele było w tym samym regionie to reakcja na księgę gości była zupełnie inna. Księga leżała sobie na stoliku w kącie, DJ przez całe wesele raz o niej wspomniał, a wpisali się prawie wszyscy Very Happy Dziadowie którzy nie mieli ze sobą okularów zapytali czy mogą przyjść do nas kilka dni po ślubie i się wpisać, bo bardzo im na tym zależy Wink Niektórzy wpisywali życzenia jednozdaniowe, inni zajmowali całą stronę, dodawali rysunki itp. Niektóre wpisy były wzruszające, inne zabawne. Do tego stopnia gościom się podobało, że pary wpisywały się oddzielnie, bo każdy chciał mieć swój wpis Wink Mimo że księga była dosyć droga to absolutnie nie żałujemy, że się na nią zdecydowaliśmy, mamy świetną pamiątkę. Dodatkowo wkleimy do niej wszystkie kartki z życzeniami i zdjęcia z wesela. Specjalnie poprosiliśmy fotografów, żeby zrobili "portretowe" zdjęcie wszystkim parom Smile Podsumowując ja z czystym sumieniem polecam Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozazdroscic oczko
Ja wkleilam juz do ksiegi kartki z zyczeniami, ktore zwykle byly w kopertach z pieniedzmi. Zdjec poki co nie wywołalismy, ale na to zawsze bedzie czas uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę, że jak będę miała księgę(a jeszcze tego nie wiem) to tylko po to, by wkleić do niej kartki i zdjęcia.Nie będę raczej chciała, żeby się goście wpisywali-sama tego nie lubię na weselach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Pon 16 Sie 2010, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lizii, ja nadal przystaje przy księdze gości. Niezależnie od tego jaka by miała nie być reakcja gości to i tak ją chcę mieć uśmiech A świetny pomysł z tym wklejaniem kartek z życzeniami w księgę gości Smile
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulex
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiałam się nad tym czy goście załapią o co chodzi z tą księgą bo wiadomo nie każdy się z tym już spotkał. Więc stwierdziłam, że pierwszymi osobami, które się wpiszą będą świadkowie, którzy oczywiście są o tym fakcie poinformowani. Tak więć pozostali goście będą już mieli `wzór` oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 17 Sie 2010, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez mozna wspomniec podczas rozmowy czy tanca ze jest taka ksiega - nie kazdy uslyszy zapowiedz zespolu czy prosbe o wpisy.. u nas to przeszlo bez echa..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 501

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulex napisał:
Ja też zastanawiałam się nad tym czy goście załapią o co chodzi z tą księgą bo wiadomo nie każdy się z tym już spotkał. Więc stwierdziłam, że pierwszymi osobami, które się wpiszą będą świadkowie, którzy oczywiście są o tym fakcie poinformowani. Tak więć pozostali goście będą już mieli `wzór` oczko


Dobry pomysł uśmiech
_________________



"Kochać to znaczy dawać siebie całego drugiej osobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest taka możliwość warto popytać w rodzinie osoby, które brały ślub przed Wami czy mieli księgę i jaka była reakcja gości - sprawa będzie może choć troszkę jaśniejsza oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group