Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księga weselna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo my lubimy autorskie pomysłyuśmiech trochę nie lubię powielać gotowych wzorcówuśmiech podobają mi się księgi ale jakoś mnie zniechęca, że są takie popularne.
Ladysunshine, takia własnoręcznie robiona jest świetna i życzę powodzenia w dalszych pracach. Takie samodzielnie robione pamiątki to zupełnie inaczej już kupione. Jestem pod wrazeniem.
Moja koleżanka natomiast na swoim weselu miała komplet dużych glinianych mis i specjalne markery z farbami. Goście mogli naposać życzenia coś namalować, potem misy poszły do wypalenia i teraz stoją na kominku.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjne takie pomysły, tylko jednak wydaje mi się, że trzeba mieć trochę miejsca w domku, żeby to potem trzymać. A księgę wciśnie gdzie bądź. Z takim drzewkiem gorsza sprawa, albo z misami. Widziałam propozycję z jedną misą, czy raczej półmiskiem, ale o tylko raczej na małym przyjęciu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy księge gosci połączona ze albumem ze zdjęciami.

Goscie na weselu, będa mogli zobaczyć skrót naszego wspołnego, dotychczasowego życia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi chyba wystarczy że będę miała zdjęcia jako pamiątkę ze ślubu i z wesela.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alysza napisał:
My mamy księge gosci połączona ze albumem ze zdjęciami.

Goscie na weselu, będa mogli zobaczyć skrót naszego wspołnego, dotychczasowego życia uśmiech


Jak dla mnie strata czasu smutny Przed slubem jest dosyć roboty,a tu jeszcze mysleć o zdjęciach w księdze.... Nasze zdjęcia sprzed slubu pojawią się dopiero na video ze ślubu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jak wcześnie rozpoczynasz przygotowania do ślubu. Jak napisałam wyżej my już mamy tą księgę zrobiona, czeka tylko na dzień ślubu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś przejrzałam księgi na Allegro i jakoś na żadną nie mogę się zdecydować smutny Mam pytanie do dziewczyn z Bydgoszczy i okolic - Czy w naszym rejonie jakieś sklepy oferują gotowe księgi? Będę wdzięczna za pomoc. Nie chcę kupowac w ciemno na Allegro - nie chcę wtopić kasy, jesli księga okaże się bublem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
Dziś przejrzałam księgi na Allegro i jakoś na żadną nie mogę się zdecydować smutny Mam pytanie do dziewczyn z Bydgoszczy i okolic - Czy w naszym rejonie jakieś sklepy oferują gotowe księgi? Będę wdzięczna za pomoc. Nie chcę kupowac w ciemno na Allegro - nie chcę wtopić kasy, jesli księga okaże się bublem.

..moi znajomi właśnie kupili na allegro.i okazały sie ona strasznie brzydkie...przyszli 3 dni przed weselem żebym im zrobiła sama Very Happy
..trzeba dobrze trafic albo miec sprawdzone...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem mozna znaleźć na targach kwiatowych (czy jak to sie tam nazywa)...wtedy sie widzi co kupuje..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sony85 a mogłabyś się pochwalić swoimi dziełami? uśmiech albo dać nam jakieś wskazówki, jak zrobić samemu księgę? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group