Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księga weselna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Nie 9 Lis 2008, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
ladysunshine Mam nadzieję, że pochwalisz się gotowym dziełem i wkleisz fotke uśmiech

Bardzo chętnie. Tylko, że mam mały problem, bo jakoś nie udaje mi się wklejać zdjęć. Ale pomartwię się jak już będę miała gotową księgę... lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 21 Lis 2008, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następny krok wykonany. Mam już gotową oprawę księgi... lol Jak na razie mi się podoba i inni też chwalili, że ładnie (mimo, że ja widzę kilka niedociągnięć - ale ja tak już mam). język
Jednak nie kupowałam materiału, ale wykorzystałam znalezioną w domu tapetę. Jest taka tłoczona w jakiś roślinny wzór i w kolorze coś na pograniczu beżu i ecru. Bo stwierdziłam, że materiał może i się będzie ładniej układał, ale będzie widać na nim ślady podklejania.
Tylko tak na przyszłość, to udzielę swoich spostrzeżeń. Jakbym miała robić tę oprawę od początku, to klej bym sobie podarowała, a całość kleiłabym na taśmie dwustronnie klejącej. Bo z tym klejem, to trochę nie tak wyszło i potem już kończyłam taśmą. Jak tylko dam radę, to wkleję jakieś zdjęcia.
Teraz przede mną jeszcze opracowanie graficzne stron księgi i zakup papieru. Już w sumie mam jedną aukcję upatrzoną. A kupię razem z papierem na zaproszenia. Pewnie gdzieś w przyszłym tygodniu. lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papier już od dawna leży w szafce kupiony. A ja na razie zrobiłam sobie "wakacje". Opracowań mam już trochę gotowych. A ostatnimi czasy zajęłam się przygotowaniem i wyborem zdjęć do księgi. Już mam nawet kilka gotowych. Widział je na razie tylko mój K. Chyba mu się podobały, bo jak mu pokazałam jego zdjęcie takie od maleńkiego, do czasów obecnych, to mnie wyściskał. Co było równoznaczne z tym, że musiało na nim zrobić ogromne wrażenie. lol
Na czasie może uda mi się wstawić zdjęcie księgi, a raczej jej okładkę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z obietnicą wstawim zdjęcie mojej księgi, a raczej jej okładki. Jak będę miała już więcej, to wstawię również.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja jestem pod wrażeniem!wykrzyknik
pewnie dużo pracy ale i serca włożyłaś w tą księgę. mi by się chyba nie chciało... Wink mimo że planuję robić zaproszenia.
tylko pogratulowaćwykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super Very Happy naprawdę świetny efekt Exclamation już nie mogę się doczekać zdjęć dalszej części. Może sama na ślub zrobię taką księgę? język
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście super Ci to wyszłowykrzyknikwykrzyknik będę Ci kibicować przy dalszych poczynaniach z księgą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może powinnaś je robić i na allegro wystawiać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 1:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my będziemy mieli drzewko i obok będą karteczki i wstążeczki. Każdy z gości napisze nam życzenia albo coś od siebie i przyczepi do drzewka, które później będzie u nas w przedpokoju stało. Będziemy tez mieli "klepsydrę czau" taka skrzyneczkę do której goście i my będziemy mogli wrzucać wspomnienia i pamiątki z wesela i naszego wspólnego związku. Po weselu ją zakopiemy w ogrodzie, posadzimy drzewko i wykopiemy na 10 rocznicę ślubu, żeby powspominać sobie i zobaczyć co w niej jest.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, ale na allegro, to się chyba nie nadaję. Jak tylko coś ruszę z pracami, to wstawię kolejne zdjęcia. uśmiech
A ja nie słyszałam o drzewku, ani o "klepsydrze czasu"...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group