Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kucharki czy catering???pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artoi
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 2

PostWysłany: Nie 3 Mar 2013, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim weselu byl catering i uwazam ze to bylA bardzo dobra decyzja, jedzenia bylo z restauracjiReklama usunięta przez moderatoraw Warszawie. Wyśmienite, odpowiednio na czas. Przy cateringu to jest najwazniejsze takze dowiedzcie sie opinii o firmie lub restauracji w której bedziecie zamawiali catering. Ja osobiscie polecam Hawełke kazdemu kto robi wesele w Warszawie badz okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewamalowana
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2013, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proste, że catering. to jedna z największych oczywistości moich przygotowań do ślubu. poza tym oczywiście, że będę miała białą suknię oczko
problemem może być oczywiście wybór najlepszej firmy, ale dzięki taki stronom jak ta:Reklama usunięta przez moderatora, i to można ogarnąć tak naprawdę w jeden wieczór. wypełniasz prosty formularz, a oni odsyłają Ci na maila kilka sprawdzonych propozycji. doskonałe rozwiązanie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majka8765
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 9

PostWysłany: Pon 30 Gru 2013, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim weselu również był catering, chyba jestem bardzo leniwa, bo nie wyobrażałam sobie, że będę biegać za kucharką pomagać jej, robić zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
befatka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 35
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Czw 16 Sty 2014, 17:51    Temat postu: kucharka Odpowiedz z cytatem

U nas będzie kucharka kwestią jedzenia zajmuje się moja przyszła teściowa
chce my było smacznie ale i rozsądnie, sprawdzone rzeczy
rosołek pieczeń schabowa z nadzieniem surówki barszczyk krokiety itd
i obowiązkowo swojska wędlina robiona w domu mojego przyszłego męża
będzie też swojskie winko i nalewki i pewnie mały wiejski stolik z domowym chlebkiem i smalcem ze skwarkami uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migo30
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: Czeladź

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wesele będzie udane pod kątem gastronomicznym na pewno nie ma to jak swojskie wyroby na takich imprezach , cieszą się bardzo dużą popularnością wśród gości weselnych.
_________________
Polecam się przy doradzeniu bezpłatnym wszystkim przyszłym małżonkom co do przyjęcia weselnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ulubiona21
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2014
Posty: 10

PostWysłany: Czw 13 Lut 2014, 10:33    Temat postu: Re: kucharka Odpowiedz z cytatem

befatka napisał:
U nas będzie kucharka kwestią jedzenia zajmuje się moja przyszła teściowa
chce my było smacznie ale i rozsądnie, sprawdzone rzeczy
rosołek pieczeń schabowa z nadzieniem surówki barszczyk krokiety itd
i obowiązkowo swojska wędlina robiona w domu mojego przyszłego męża
będzie też swojskie winko i nalewki i pewnie mały wiejski stolik z domowym chlebkiem i smalcem ze skwarkami uśmiech


Wspomniałaś o domowych nalewkach uśmiech jak dla mnie to najlepszy element wesela jaki może się pojawić w planowaniu menu uśmiech Nie chodzi o to, żeby się upić, ale posmakować i popróbować różnych smaków uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Pią 7 Mar 2014, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Catering to zdecydowanie najlepsza i najbardziej wygodna opcja,nie wiem kto w zasadzie decyduje się na kucharki,jest przy tym mnóstwo pracy i zachodu...
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trellson86
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto co woli. Katering to wygoda. Większość par decyduje się na korzystanie z usług kateringowych przecież to w końcu wyjątkowa uroczystość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będą kucharki uśmiech zdecydowanie bardziej nam odpowiada to rozwiązanie, będziemy pewni co zostało użyte podczas gotowania bo sami kupujemy i zawsze ktoś będzie obecny na sali uśmiech Poza tym możemy wykorzystać dużo składników z własnych zapasów i uprawy więc wyjdzie nam zdecydowanie taniej. Kucharce płacimy ogólnie za obsługę a w przypadku Kateringu raczej płaci się za talerzyk.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ula_la
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 13

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kucharki, tylko dobre. Mniejsze koszta:) Pomoc rodziny by sie przydałauśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 9 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group