Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kucharki czy catering???pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sob 18 Lip 2009, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
jeju, to strasznie dużo gotowania język
ale dla takich przysmaków no to warto Cool ... macie gości - Niemców pytajnik ciekawe czy będą im smakowały bigos i kluski język


Duzo, z czego zdaje sobie sprawe. Ale jak napisalas - warto. Jak na razie na liscie gosci nie ma zadnego Niemca (chociaz lista moze ulec zmianie), ale nawet dla gosci z Polski bedzie milo, ze nie mamy tylko "niemieckiego" jedzenia uśmiech Poza tym moj L. nie wyobraza sobie, zeby na naszym weselu nie bylo klusek i rolady lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysiak
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Sie 2009, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viktoria1987 napisał:
ja mam kucharke i 3 kelnerki.wszystko mnie wynioslo 1500zł. Jedzenie sama bede kupywac,owszem jest latania przy tym ale tez kilka tysiecy oszczedze. Very Happy


Jeśli tu jeszcze zaglądasz, podziel się namiarami, na forum albo przez priv. Będę wdzięczna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeLux
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 8

PostWysłany: Pon 16 Lis 2009, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolę zdecydować się na profesjonalny catering warszawa- przynajmniej będę pewna, że zajmą się za mnie wszystkim w dniu ślubu i nie będę musiała się przynajmniej o ten element martwić - tym bardziej, że wiele takich firm oferuje darmowe degustację więc można po testować uśmiech np. różne przystawki. Catering taki jest bardzo fajną formą ,tak jak np. grill catering - często zresztą robiłam tego typu imprezy plenerowe i pikniki firmowe - generalnie taka forma zdobywa co raz więcej wesel. Polecam! Warto się rozejrzeć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jutka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: BRZ

PostWysłany: Pią 7 Sty 2011, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Catering firma RAJ. NOWY SĄCZ

Witam mam pytanie czy któraś z Was miała moze ten catering na weselu bądx bedzie mieć, bądź ma jakieś informacje na temat tej firmy? słyszłam ze podobno sa dobrzy, ale nie wiem jak cenowo bo na stronce maja tylko przykładowe menu ale bez cen? czy ktoś moze wie czy mają dobre jedzenie, jak wygląda obsługa? ile kosztuje od osoby na dwa dni?
Pozdrawiam i dziękuje z gpory za udzielone ifnormacje i pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nomika
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 112
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Sro 12 Sty 2011, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na catering a to z tego prostego powodu że to oni wszystkim się zajmują, a nie jak to jest przy kucharkach musisz towar załatwić. Z lenistwa trochę a trochę z oszczędności czasu, bo zamiast kupować mięso, warzywa i inne takie możemy załatwić inne "ważniejsze" sprawy Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pią 11 Lut 2011, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też mamy catering- oni sie wszystkim zajmą i nie ma niepotrzebnego biegania na salę i spowrotem a tak byłoby w przypadku wyjajecia kucharek... kucharki jeszcze wypsuja połowe produktów lub co nieco wezmą do domu a ty latasz i dowozisz im na salę to czego im zabrakło... nie dziękuje!wykrzyknik

przy wynajęciu cateringu nie trzeba sie martwić i fakt faktem trzeba zajrzeć na salę ale nie latasz dzien przed slubem po kuchni i nie pomagasz im w przygotowaniu dań na wesele a w dzień slubu po takim bieganiu wstajesz niewypoczęta i zmęczona......
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my dzisiaj jedziemy do kucharki która oszacuje koszty, jeśli stwierdzimy, że drogo ( bo ta kucharka duzo sobie liczy z tego co wiem) to weźmiemy catering.
Owszem jeśli weźmie się kucharkę to trzeba zrobić zakupy samemu, ale ta co my ja chcemy da nam namiary na sklepy w których zrobimy zakupy i zajmie nam to góra 2 dni.

Wiem że jest rewelacyjna ( robiła wesele kuzynki) i nie ma z nia zadnych problemów, tylko zakupy nas interesują uśmiech no i wyśmienicie gotuje i pięknie podaje.

Mój połówek też jest kucharzem i bardzo mu zależy żeby wszystko było najlepsze ( jak to kucharz, zawsze musi wtrącić swoje trzy grosze, i troszkę ponarzekać )
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martita8503 napisał:


Mój połówek też jest kucharzem i bardzo mu zależy żeby wszystko było najlepsze ( jak to kucharz, zawsze musi wtrącić swoje trzy grosze, i troszkę ponarzekać )


Mój M. też jest uśmiech Będziemy miały klawe życie koleżanko oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
catering_dworski
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 1

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już ktoś się zdecyduje na tradycyjne wesele gdzie jest dużo tańcze i równie smaczne z zdecydowanie większą ilością jedzenia i fantastyczną atmosferą. To polecam Kucharzy i kelnerów do wynajęcia. Profesjonalna obsługa gastronomiczna na przyjęcia weselne i okolicznościowe gdzie gotują w miejscu wskazanym przez klienta. W profesjonalny sposób zajmą się zorganizowaniem wesela, komunii, imienin, zabawy karnawałowej, bankietu firmowego. woj. Wielkopolskie. nr kontaktowy: 691-921-028
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sro 16 Lut 2011, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój M. też jest uśmiech Będziemy miały klawe życie koleżanko oczko[/quote]

no nie uśmiech mam nadzieję tylko, że tutaj nie sprawdzi się powiedzenie "szewc w dziurawych butach chodzi" Very Happy
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 5 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group