Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kucharki czy catering???pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 26 Maj 2016, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiele moich poprzedniczek tak i ja mogę Ci polecić poznański catering Powozownia. Nie ma sensu zajmować się takimi rzeczami samemu w dzień wesela. Lepiej powierzyć to profesjonalistom, którzy się znają na takich zadaniach uśmiech Jedzenie robią pyszne, wygląda też super. Naprawdę warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgorzata369
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 14 Lip 2016, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że catering;) ostatnio byłam na weselu w tym gościńcu http://narozdrozu.pl/ jedzenie mają naprawde smaczne, organizuja rózne imprezy okolicznościowe min wesela ale również organizują catering poza teren swojej restauracji, warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysztofjarzyna
Gość





PostWysłany: Pon 25 Lip 2016, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jedna i druga opcja jest dobra. Osobiście u siebie miałem kuchnię i na bieżąco wydawali i gotowali - płaciłem od osoby. Polecam poczytać sobie artykuły, jeśli ktoś nie jest pewny.
Powrót do góry
dbanio
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2016, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez różnicy co lepsze .. catering czy kucharki - dowiedz się która "firma" lepiej gotuje i ją zatrudniaj oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewa Mazurek
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 26 Paź 2016, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy catering jaki znam jest od Villa Foksal. Ta restauracja ma niesamowite jedzenie, pyszne, z klasa podane. Byliśmy z mężem na bankiecie organizowanym przez jego firmę i tam własnie był catering Villi Foksal. Tak pysznych rzeczy i tak ładnie podanych dawno nie jadłam. Klasa. Więc śmiało polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Wto 21 Lut 2017, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prosze Was kto teraz zamawia kucharkę na wesele pytajnik Ja w zeszłym roku na jesień wychodziłąm za mąż, zorganizowaliśmy super przyjęcie pod chmurką. Jedzenie zamawiałam z Pogotowia Kulinarnego. To firma, która oferuje catering w Warszawie. Jedzenie było smaczne, pieknie podane, estetycznie i naprawdę bardzo urozmaicone. Żaden z gości nie wyszedł głodny. Zachęcam Was do skorzystania z takiej opcji kulinarnej na wesele, będziecie zadowoleni. Zostawiam namiary http://pogotowiekulinarne.com/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaWontka
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 26 Lip 2017, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry catering jest dobry, a zły catering jest zły język. Jak masz jakiś sprawdzony w przystępnej cenie to bierz, na pewno bardziej profesjonalnie niż kucharka i mniej roboty. Jak nie masz to lepiej kucharka (ale też nie byle jaka) bo szkoda przepłać. Ja na moim weselu miałam catering - z http://www.krkcatering.pl/ i było wszystko git giatarka a wydałam w sumie mniej niż było planowane. Wszyscy najedzeni a jedzonko smaczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janeczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też pytanie co lubi jeść rodzina. Mo moja to musi mieć schabowego i inne starodawne dania więc u mnie kucharka była niezbędna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lubieJesc
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 16 Sie 2017, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym zdecydowanie postawiła na catering. Z kucharkami jest za dużo załatwiania. Tymczasem catering zamawiasz, wybierasz dania i w zasadzie nic więcej Cię nie interesuje. Znam pewną firmę cateringową w Krakowie: http://horecaservice.pl/firma/. Mają dobre jedzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bianka1
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Mar 2018, 11:33    Temat postu: Re: kucharki czy catering???pomocy! Odpowiedz z cytatem

justyś napisał:
jw



Raczej katering.
_________________
bilansforte.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group