Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kucharki czy catering???pomocy!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się zgadzam z ollkka
może jestem nieobiektywna, bo sama mam wesele na sali i kucharkę,ale również gdy policzyliśmy koszta to wychodzi kilka tysięcy oszczędności, dla nas to bardzo dużo... liczyliśmy już ze wszystkim, czyli obsługa itd.
fakt, że będzie trochę biegania, ale ma to swój urok... moja rodzina już się na to cieszy Very Happy

choć wiadomo,że w restauracjach jest bardziej elegancko, ale jak to się mówi "coś za coś"

ale jeśli jest możliwość wyboru to czemu nie, każdy wybiera to co mu bardziej pasuje,tu większość jest za cateringiem, a więc bierz catering Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też dużo zalezy od regionu, bo u nas w restauracji wychodzi max 120 zł więc nie ma tak strasznej różnicy między salą weselną, gdzie nam wyszło mniej więcej 100 zł na osobę (nie licząc różnych "drobiazgów" typu benzyna itp.)
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy restaurację, żeby właśnie nie było dużo biegania i załatwiana. Obie strony u mnie uważają tak samo. Ale jak kto uważa uśmiech Fakt że jest taniej i to zdecydowania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że każdy lisek swój ogonek chwali mruga)
Więc nie ma się co spierac, cenowo wychodzi podobnie, trudno to porównac, jednak wiadomo z kucharką oddzielnie, salą oddzielnie i całą resztą jest więcej biegania.
Także jak komu odpowiada.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 18 Lis 2008, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jedynym kryterium jest tutaj cena, ale również dużo większy wpływ na menu serwowane podczas wesela. chociaż to pewnie jest kwestia dogadania się.
my zapłacimy za obsługę sali weselnej bo nawet nie wiedzielibyśmy gdzie w naszej okolicy szukać kucharzy i kelnerów. obawiam się że mógłby być z tym problem. a tak mamy spokój że do nas będzie należało tylko wybranie menu, ciast i alkoholu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Wto 18 Lis 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
nie jedynym kryterium jest tutaj cena, ale również dużo większy wpływ na menu serwowane podczas wesela. chociaż to pewnie jest kwestia dogadania się.
my zapłacimy za obsługę sali weselnej bo nawet nie wiedzielibyśmy gdzie w naszej okolicy szukać kucharzy i kelnerów. obawiam się że mógłby być z tym problem. a tak mamy spokój że do nas będzie należało tylko wybranie menu, ciast i alkoholu.


my mamy propozycję menu, ale uwzględniana jest nasza każda sugestia, możemy również ułożyc własne a mamy salę z cateringiem a nie kucharkę oczko
oczywiście wiadomo, że wszystko musi mniej więcej oscylowac w tej samej cenie. Z resztą oni sami już sugerowali jakie mogą byc jeszcze inne dania zamiast tych w menu podstawowym ( w tej samej cenie za osobę oczywiście) i jest tego sporo do wyboru. Nawet mój teśc, choc najpierw marudził i marudził, to ostatecznie stwierdził ( po przeczytaniu po raz któryś menu) że generalnie to on by tu za dużo nie zmienił.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dasienka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 7
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 23 Gru 2008, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem jednak za kucharką. Wiadomo każdy robi tak żeby było dobrze. Dla nas dobra jest kucharka. Robimy wesele na 60 osób więc nie jakieś wielkie. Jeżeli chodzi o koszta to u mnie jest to sprawa ciut inna, ponieważ koleżanka mojej mamy i moja babcia to kucharki więc powiedziały że wszystkim się zajmą. Babci nie muszę płacić natomiast koleżance mojej mamy to będzie jakaś symboliczna kwota. Powiedziała, że nie chce dużo bo pomoże z miłą chęcią a przyjemność sprawia jej gotowanie. Jeżeli chodzi o salę to znowu z górki bo druga koleżanka mamy ma swój ośrodek w górach i powiedziała, że po znajomości bardzo chętni udostępni salę i nie musimy za nią nic płacić tylko ewentualnie za same noclegi dla gości. A obsługa jest już w ośrodku. Dziewczyny są na praktykach więc nie będzie dodatkowych kosztów. Zostaje nam więc jedynie zapłacić za jedzenie które przywieziemy kucharce no i oczywiście alkohol + tort bo nie wyobrażamy sobie żeby nasz tort był z innej cukierni niż "U Spychały" we Wrocławiu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Wto 23 Gru 2008, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak masz takie możliwości to trzeba kożystać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dasienka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 7
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 23 Gru 2008, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Dużo zaoszczędzimy i będą pieniążki na wiele innych równie ważnych rzeczy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agacia223
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 31

PostWysłany: Sob 27 Gru 2008, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group