Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kucharki czy catering???pomocy!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyś
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 2

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 0:25    Temat postu: kucharki czy catering???pomocy! Odpowiedz z cytatem

jw

Ostatnio zmieniony przez justyś dnia Sob 25 Paź 2008, 16:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba jeszcze trafić na dobre kucharki które sobie cenią doświadczenie w zawodzie... i na to aby miały wolny termin uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

justyś, bierz catering! Przywiozą Ci wszystko podane - na ich półmiskach, talerzach itp., potem wszystko pozbierają tak, że nawet myć tego wszystkiego nie będziecie musieli! Roboty mniej i nerwów!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 27

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie catering! Nie wyobrażam sobie takich cyrków z kucharkami. Catering to wygoda. Ale jednak jak pomyśle o weselu na którym byłam a otowały tam kucharki, no jedzonko było przepyszne. A catering trzeba by mieć sprawdzony bo wiadomo, że różnie może być. Jak widać każdy medal ma dwie strony. Musicie pomyśleć o tym co jest dla Was lepsze i wygodniejsze i na czym Wam bardziej zależy.
_________________






...zawsze tam gdzie Ty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pon 27 Paź 2008, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też stawiam na catering...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ollkka
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: radom

PostWysłany: Czw 13 Lis 2008, 10:49    Temat postu: kucharki czy catering Odpowiedz z cytatem

oczewiście kucharka,nic nie zastąpi prawdiwej kuchni polskiej.a na weselu ma byc smacnie,duzo i swojsko,dania nowoczesne mają się mieszać z kuchnią polską-bigos,flaki,żurek,pierogi i t.dA to zrobi tylko kucharka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 12:42    Temat postu: Re: kucharki czy catering Odpowiedz z cytatem

ollkka napisał:
oczewiście kucharka,nic nie zastąpi prawdiwej kuchni polskiej.a na weselu ma byc smacnie,duzo i swojsko,dania nowoczesne mają się mieszać z kuchnią polską-bigos,flaki,żurek,pierogi i t.dA to zrobi tylko kucharka.


Ja się nie zgadzam. Jadłam już dania z cateringu, które były przepyszne - i to właśnie były pierogi, żurek, bigos, kapusta zasmażana. Według mnie, to na nic bawić się w kucharki i wynajmować salę - więcej roboty, biegania, a jak się policzy benzynę i stracony czas, to jeszcze wyjdzie drożej niż kiedy się zamawia w restauracji czy przez catering. A jedzenie, według mnie, jest dzisiaj już tak sami dobre i tu, i tu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie takie samo zdanie.
Jak wszystko na raz wynajmiesz czyli restaurację (w tym już wszystko)
albo salę i catering, to nie musisz się już niczym przejmowac.
Nawet jeśli wyjdzie trochę taniej kucharka i obsługa oddzielnie niż catering, to jest mniej nerwów i załatwiania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ollkka
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: radom

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 14:26    Temat postu: kucharki czy catering Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy liczyliście kiedy, ile kosztuje jedna osoba weselna przy zatrudnionej kucharce,otóż wam powiem od 40 do 55zł,a w restauracji od 120 do 140zł,po opłaceniu wszystkiego przy kucharce masz 5000-6000zł w kieszeni,pewnie że trzeba się trochę pouganiać się z zaopatrzeniem ale coś za coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pią 14 Lis 2008, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja liczyłam i wyszło mi, że zapłaciłabym tyle samo, bo jeszcze trzeba wliczyc obsługę. a w cenie sali mam już ciasta, napoje zimne i ciepłe, dekorację oraz tort, a tak bym nie miała.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group