Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ, czy jednak orkiestra? Kto miał już wesele niech doradzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karliopo, ale po co wykrzykniki i złośliwe porównania. Nie każdy śledzi na bieżąco wątek i widziała 10 upomnień. Jak się tak potocznie mówi, można się pomylić.. A takich przypadków jest naprawdę wiele i też pewnie w codziennym życiu używacie błędnych określeń.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Jak się tak potocznie mówi, można się pomylić.. A takich przypadków jest naprawdę wiele i też pewnie w codziennym życiu używacie błędnych określeń.
Co nie oznacza, że należy je aprobować. Ciepło masz dzisiaj w komnacie?
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 12:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karliopo, chodzi mi o wykrzykniki Karoliny. Można zwrócić uwagę, ale po co krzyczeć?

Alicjamedia - a niech będzie i komnata. Nie widzisz różnicy między aprobatą, a krytyką przesadnej reakcji?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 12:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:


Alicjamedia - a niech będzie i komnata. Nie widzisz różnicy między aprobatą, a krytyką przesadnej reakcji?

Aprobata, znaczy przyzwolenie..
Teraz muszę pojechać swoim bolidem do klienta..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:
ewelinka89 napisał:


Alicjamedia - a niech będzie i komnata. Nie widzisz różnicy między aprobatą, a krytyką przesadnej reakcji?

Aprobata, znaczy przyzwolenie..


Dokładnie uśmiech. Między przyzwoleniem a krytyką przesadnej (krytycznej) reakcji jest duża różnica.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martinoz
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 27 Mar 2012, 18:06    Temat postu: DJ vs Kapela - i jedno i drugie jest ok Odpowiedz z cytatem

Powracając do tematu głównego, osobiście, choć jestem DJem, na swoim weselu zatrudnię kapelę weselną. Jest tylko małe ALE. Jeśli ktoś nie zna dobrze zespołu a podpisuje umowę z dwuletnim wyprzedzeniem, to niech się nie rozczaruje jeśli po tych dwóch latach skład będzie się troszkę różnił a i poziom muzyczny nieco odbiegał od tego wcześniejszego. Ciężko jest znależć dobrą kapelę.. mówię to otwarcie ponieważ znam dobrze ten rynek.

Z DJ jest troszkę inaczej... to jest jedna osoba zdana tylko na siebie, która raczej się rozwija niż rozpija. Zazwyczaj o wyborze DJa decydują względy ekonomiczne... i słusznie ponieważ DJ to 1/3 ceny kapeli.
Inną zaletą dobrego DJ jest elastyczność co do zmiany muzyki. Dobry DJ jest w stanie błyskawicznie zareagować gdy powieje nudą... w końcu w swoim repertuarze powinien mieć minimum 5000 utworów a nie jak zespoły...200 piosenek na noc.
Jest wiele za i przeciw... często rodzina, rodzice nie chcą się zgodzić na DJ choć młodzi o tym marzą... znam te przypadki... właściwie co drugie wesele które gram ma z tym problem. Kończy się on tym, że rodzinka, zwłaszcza ta starsza zmienia bardzo szybko zmienia zdanie ... bo np.: oberka też można zagrać z płyty a za stoły..(przynajmniej ja ta robie) można zabrać gitarę i mocny głos.
Więc reasumując .. wszystko zależy od tego czy ktoś jest dobry czy nie... Dobry Dj spodoba się wszystkim, kiepski stanie się zmorą młodych... podobnie z kapelą.
Ja osobiście wybiorę kapelę ale tylko dlatego że sam jestem muzykiem, znam kilka bardzo dobrych zespołów i wiem że mnie nie zawiodą, że grają na żywo, do tego nie piją i są zabawni. A na DJ po oczepinach zagram osobiście wesoły)
Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych wykrzyknik
_________________
DJ - prezenter - konferansjer. W branży weselnej od 8 lat. Z wykształcenia muzyk, zawodowo prezenter radiowy i dziennikarz. Zapraszam na www.djmart.pl lub proszę o tel. 516064700
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jablonzky
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 38
Skąd: Mysłowice/Żywiec

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre podejście martinoz. Zgadzam się z Tobą, bo trudno się nie zgodzić uśmiech
_________________
VERSE Kapela z humorem i na poziomie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 12 Kwi 2012, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Karliopo, chodzi mi o wykrzykniki Karoliny. Można zwrócić uwagę, ale po co krzyczeć?

Alicjamedia - a niech będzie i komnata. Nie widzisz różnicy między aprobatą, a krytyką przesadnej reakcji?


A na prawdę przesadziłam? Rolling Eyes
Po prostu głupio mi to brzmi i tyle Wink


A co do wyższości zespołu na DJem to ma to miejsce tylko wtedy, gdy kapela gra rzeczywiście na żywo- i dobrze. Jak wybiera się między zespołem 3-osobowym a DJem, to patrzyłabym tylko na umiejętność prowadzenia zabawy, bo muzyka tak czy siak nie będzie do końca na żywo....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group