Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ, czy jednak orkiestra? Kto miał już wesele niech doradzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniak
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 94

PostWysłany: Sob 16 Kwi 2011, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mojej koleżanki na weselnym przyjęciu (nie było to standardowe wesele) grał zespół jazzowy, wyszło naprawdę super.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metapiciu
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 5 Maj 2011, 23:06    Temat postu: dj 100% mamy pewniaków Odpowiedz z cytatem

Witamy serdecznie, jeśli możemy doradzić narzeczonym to polecamy DJ to co duet dj wyprawiał na naszym weselu, przeżywali chyba bardziej niż goście:) fajno z dj można domówić każdy szczegół imprezy, jeśli macie jakieś pytania dot. dj to z chęcią odpowiem. My polecamy chłopaków z www.djpolska.pl uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patuska202
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 17

PostWysłany: Pią 6 Maj 2011, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy DJ. Sprawdzony...z certyfikatem a nie byle co i kto...Na dodatek kolega więc nie mamy czego sieęobawiacć)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Pią 6 Maj 2011, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy "rodzinną" orkiestrę. Grali już u kilku osób z mojej rodziny i u znajomych uśmiech sprawdzeni i rewelacyjni, a dziewczyna z zespołu piosenkę Lady Gaga "Poker Face" wykonała lepiej niż w oryginale oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nita
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 35
Skąd: Węgrów

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniak możesz coś więcej napisać o tym jak wyszedł ten bigbend jazzowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też obstawiam orkiestrę uśmiech dj dobry jest na dyskotekę, ale jak kto woli uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szyla
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja musze przyznac, ze mialam wieeeelki dylemat i bardzo chcialam dobry, profesjonalny zespol. Ze wzgledow materialnych, wybralismy w koncu dj'a. Niesamowity czlowiek z masa energii, dj i wodzirej w jednym w sumie. Wesele sie udalo pieknie, a nie bylo latwe, bo byly rozne narodowosci i "klasy", ale pan Andrzej Czekay sprostal (i tez sie dobrze bawil hehe).
Polecam bardzo i tym ktorzy chca bardziej stonowane wesele, i tradycyjne, i szalone, i z duza klasa, i nieformalne, i z rockowym uderzeniem Very Happy
Jestem pewna, ze Pan Andrzej sie dostosuje do kazdego profilu i zapewni gosciom swietna zabawe i atmosfere uśmiech
pozdrawiam wszystkich szykujacych sie i zycze przede wszystkim spokoju Very Happy
_________________
Uważam, że miałam wielkie szczęście z weselem, chętnie poradzę, doradzę, polecę uśmiech To taki ważny dzień, a tak szybko się kończy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radek_25
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 19:44    Temat postu: Lepszy DJ niż "zespół" Odpowiedz z cytatem

Jestem muzykiem i od zawsze uważałem, że to zespół stanowi o wartości rozrywkowej strony wesela. Tak też było przez wiele lat dopóki zespoły, a właściwie „zespoły” zaczęły podpierać się podkładami różnej maści (mp3, midi, jakieś inne wynalazki).

Takie formacje funkcjonują z powodzeniem na rynku i to mnie bardzo dziwi, bo gdybym ja miał do wyboru DJ-a lub „zespól” z podkładami, to zawsze wybiorę DJ-a. Mam wówczas gwarancję , że usłyszę dobrą muzę i oryginalny, a więc dobry wokal. Nie chcę słuchać zawodowych podkładów opatrzonych wątpliwej jakości wokalami. Jeśli już miałbym na to ochotę, to pójdę do baru na karaoke. Tam czasem ludzie lepiej śpiewają niż wokaliści wspomnianych „zespołów”.

Jeśli jednak mam do wyboru zespół grający na żywo, a do tego oferujący własne opracowania popularnych utworów, wówczas DJ wymięka.
_________________
Daję radę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzia
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Czw 13 Paź 2011, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Jestem świeżo po swoim weselu, na którym miałam zespół i jestem baaaardzo zadowolona. Ale myślę, że jest to kwestia gustu. To przecież ma być WASZ DZIEŃ i Wasz wybór.

Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 1 Gru 2011, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, nie nazywajcie ZESPOŁU muzycznego ORKIESTRĄ
Przecież orkiestra to inna kategoria,
dla ułatwienia definicja z wikipedii:

ORKIESTRA: duży zespół instrumentalny liczący zazwyczaj od kilkunastu, do kilkudziesięciu, a nawet ponad stu instrumentów. W celu synchronizacji gry takiej ilości instrumentalistów w orkiestrze potrzebny jest dyrygent.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group