Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ, czy jednak orkiestra? Kto miał już wesele niech doradzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DjAdus
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 62
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią 9 Lip 2010, 7:52    Temat postu: Dj czy ZESPÓŁ Odpowiedz z cytatem

KWESTIE FINANSOWE:

Dobry zespół który "prawie" gra na żywo to minimum 3600 do 4000 - jestem dj-em i widzę kiedy ktoś ściemnia a nie gra (wszystko najczęściej leci z podkładu) co nie znaczy że jest źle bo jak fajnie śpiewają (nie fałszują Smile ) to jest ok. Nie byłem na weselu (jeszcze) gdzie nie było oszustw Smile. Spotkałem sie nawet z sytuacjami gdy zespół za 3500 zł nie chciał zaśpiewać wskazanej piosenki na I taniec - ciekawe (miał dobre rekomendacje i nieźle śpiewali). Do tego nie przeprowadzili I tańca tzn para młodych była sama na parkiecie a potem przez 1,5 godz. nikt sie nie bawił Sad. No śpiewali nieźle Smile ale tez udawali Smile.
Do tego w zespole są 3-5 osób x 150 zł za wyżywienie Smile RACHUNEK JEST PROSTY.
DJ to wydatek raczej do 2 000 zł (mówimy wtedy o wypasionym dj-u), dj gra więcej, puszcza cicho muzykę nawet w przerwach które są nie tak częste i półgodzinne jak przy zespole a do tego na 100% nie będzie fałszował Smile.

WYBÓR NALEŻY DO WAS wykrzyknik! lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Małgosia26
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie 1 Sie 2010, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych, którzy cenią sobie muzykę na żywo zespół będzie pewnie lepszą opcją. Moje wesele było polsko-hiszpańskie i żeby mieć pewność, że hiszpańska muzyka zapewniona będzie w odpowiednich proporcjach zatrudniłam DJa. Ten Pan jest nie tylko DJem, ale także moderatorem i prowadzącym wszelkie zabawy.
Ma wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu oprawy muzycznej na weselach, ale w przeszłości pracował też w programie Jaka To Melodia i zaczerpnął z tego programu mnóstwo wspaniałych pomysłów. Gorąco polecam pana Wojciecha Kasprowicza z okolic Bydgoszczy. Bardzo profesjonalny i serdeczny, bardzo elastyczny i otwarty na nowe pomysły. Poniżej załączam link do jego strony.

http://www.fiestamusic.pl/?action=home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tralalalala
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 2

PostWysłany: Czw 17 Lut 2011, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zespół czy dj, byle nie P. Maciej Osuch, ponieważ jest to człowiek niesłowny. W czasie, który wspólnie ustaliliśmy na zastanowienie się, pomimo zapewnień, że termin jest dla nas zarezerwowany P. Maciej podpisał umowę z kimś innym o czym dowiedzieliśmy się kiedy zadzwoniliśmy by umówić się na podpisywanie umowy. Dlatego uprzedzam Was wszystkich i nie polecam współpracy z tym wodzirejem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angel
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 28
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 21 Mar 2011, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak facet jest taki nie słowny i to się wydało to lepiej dla Was, bo kto wie w jakiej sytuacji postawił by Was później uśmiech
_________________
Angel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klasz
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 39
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 23 Mar 2011, 19:04    Temat postu: Temat był, jest i będzie Odpowiedz z cytatem

To moje trzy grosze:
Nie ma złotego środka. Zawsze znajdzie się niezadowolony bez względu na wybór. Ryzyko zawsze trzeba jednak ponieść. I co by nie pisać i radzić będą zdecydowani zwolennicy DJ'a i ci, którzy nie wyobrażają sobie wesela bez zespołu. Jeśli ryzyko się opłaciło i impreza była udana to super bo oto przecież chodzi i chwała prowadzącym, jednym czy drugim.
W wypadku forum szkoda tylko, że z niektórych postów na kilometr pachnie autoreklamą. No ale jak brak zleceń trzeba chwytać się wszystkiego. Przyszłym Parom Młodym życzę dobrej intuicji w poruszaniu się między postami. uśmiech
_________________
muzyka umysł rozjaśnia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
angel
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 28
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z tobą w 100 % niektórzy którzy tu piszą wcale nie chcą nam pomóc tylko się reklamują uśmiech
pozdrawiam
_________________
Angel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ark Seven
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Gorzów

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

angel napisał:
zgadzam się z tobą w 100 % niektórzy którzy tu piszą wcale nie chcą nam pomóc tylko się reklamują uśmiech
pozdrawiam
A co chciałaś "pasztetową za 2zł"znowu zareklamować. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
angel
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 28
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 30 Mar 2011, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiem na temat moim zdaniem najlepsza opcja to orkiestra na wesele a Dj na poprawiny uśmiech
_________________
Angel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ibizasunny
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam zespół, ale nie grali typowej muzyki weselnej/biesiadnej, tylko jazz. W zasadzie można powiedzieć, że była to orkiestra-ekipa muzyków instrumentalistów. Byłam bardzo zadowolona, goście zresztą też. Zespołu szukałam najpierw na własną rękę, ale niestety próby poszukiwań były nieudane, więc skorzystaliśmy z ówczesnym narzeczonym ;p z usług agencji muzycznej Dream-Art z Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natkapuchatka
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: L u b l i n

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2011, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko i wyłącznie zespół. DJ (jak dla mnie) nadaje się na zabawę, wesele tradycyjnie przy zespole oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group