Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ, czy jednak orkiestra? Kto miał już wesele niech doradzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy co kto lubi...

Ja nie znoszę jak mi jakiś wodzirej truje nad głową.
Jeszcze gorszy dla mnie jest fałszujący zespół - z racji, ze jestem muzykiem, tego znieść bym nie mogła język

Mamy sprawdzonego DJ-a, który prowadził już wesele u mojej szwagierki.
Ma nie być żadnego zagadywania gości, jedynie kulturalne zapraszanie gości do wzniesienia toastu i poprowadzenie krótkich oczepin uśmiech
Dobra muza zawsze się obroni - takie mam zdanie oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist, zgodze sie tutaj z Toba, ze takie zagadywanie gosci bywa czasem wrecz irytujace uśmiech
My mamy zespol, od poczatku stawialismy taka opcje. Po prostu jakos nie moge sobie wyobrazic swoje wesela przy DJ'u. Dla mnie jednak muzyka grana na zywo ma swoj urok, zwlaszcza na weselach uśmiech

Oczywiscie, wszystko zalezy od jakosci granej muzyki Wink
Mam nadzieje, ze bede mogla pochwalic sie w przyszlym roku, ze nie popelnilismy bledu i nasz zespol spisal sie na medal uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my też od samego początku stawialiśmy na zespół,nie wyobrażam sobie zatrudnić tylko dj-a,ale teraz chodzi mi po glowie połączyć dj-a z orkiestrą,skoro nas stać to w sumie czemu nie?bedzie to się uzupełniało każdy znajdzie coś dla siebie,jak zespół bedzie odpoczywał-mial przerwe to wtedy dj bedzie grał każdy sam może zadecydować jaka muzyka bardziej mu odpowiada i przy takiej się bawić Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za zespołem,jakoś lepiej się bawiłam na weselu gdzie grał zespół niż gdzie muzykę puszczał DJ czy też wodzirej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 26 Maj 2010, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam DJa. Jestem przekonana, że żadna interpretacja piosenek, nawet najlepiej zaśpiewana na zywo, nigdy nie dorówna oryginałowi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Maj 2010, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oklaski

..jestem tego samego zdania uśmiech
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pit
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pią 28 Maj 2010, 10:38    Temat postu: Najlepiej I TO I TO! Odpowiedz z cytatem

Byłam na paru weselach, gdzie grał zespół, byłam na paru gdzie grał DJ...
Wszystko ma swoje zalety i wady...

Zespół to - muza i wokale na żywo, pamiętam np. jedno wesele, gdzie grał zespół ., i krótko mówiąc - wymiatali!
A i zabawy sprawnie poprowadzili...

Dj z kolei ma tą możliwość, że usłyszysz kawałki w takim brzmieniu w jakim je znasz (są piosnki, które się nie da podrobić np. Michaela Jacksona, Bee Gees)
Krótko mówiąc kwestia gustu.
Najlepiej załatwić i Dj i zespół
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabiczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 55

PostWysłany: Sro 9 Cze 2010, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zespół oczywiście. DJ uraziłby starszą część gości. Zespół, ale nie disco-polo, tylko bardziej w soul/pop.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weselnyshow
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pią 2 Lip 2010, 16:38    Temat postu: Re: DJ, czy jednak orkiestra? kto miał już wesele niech dora Odpowiedz z cytatem

Agniecha28 napisał:
zaklepałam sobie DJ- ja na wesele, bo będzie średniej wielkości, nie byłam nigdy na takim weselu więc jestem ciekawa jakie wrażenia mają pary, u których też był DJ już po weselu Question
proszę piszcie uśmiech


Witam i gorąco polecam firmę "Weselny Show".


Ja na swoim weselu nie miałam co prawda typowego Dj'a ale koleżanka poleciła mi grupę,
która zajmuje się weselami i nie tylko. Przekonała mnie tym,
że jak na Warszawę nie byli drodzy. Mogłam wybrać sobie czy chce muzykę na żywo
śpiewaną czy mieszaną czyli mechaniczną plus śpiew na żywo wybrałam tą drugą opcje.
Pan z którym się kontaktowaliśmy zaproponował nam jeszcze wodzireja, karaoke, Drak Queen na weselu nie byłam
przychylna do tego tematu ale uległam i wybraliśmy karaoke przyznaje że był to pomysł trafiony w 10;)
Goście jeszcze długo wspominali nasze wesele.
Jeżeli mogę jakoś pomóc to przesyłam

Kontakt 607-329-306

bądź mail weselnyshow@vp.pl

Pozdrawiam i życzę tak udanego wesela jak moje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artdj
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Legnica

PostWysłany: Pon 5 Lip 2010, 17:37    Temat postu: w temacie Odpowiedz z cytatem

Pytanie dj czy zespół? Finanse: DJ - taniej; zespół - drożej; Muzyka: dj- oryginalne wersje otworów; zespół- artystyczna własna wersja przebojów; Program wesela: dj- samodzielne prowadzenie sprawia, ze po kilku godzinach spada napięcie imprezy, prowadzący trochę się zużywa, może zaniemóc i co w tedy? ; zespół: członkowie zespołu mogą się uzupełniać, dynamika może wzrastać; Wniosek: dj - dobry, zespół - dobry: wybór należy do pary młodej. Zagrożenia: dj- przy dużym weselu może z czasem stać się nie atrakcyjny, zespół: bywa, że brakuje umiejętności muzycznych (delikatnie mówiąc) często "szerokie gardła" dla napojów. Ale te wszystkie rzeczy możecie zagwarantować w kontrakcie.
I jeszcze jedno: czytam w temacie, że (cyt.) nie miałam... typowego dj-a: a jaki jest typowy dj? ; (cyt.) muzykę ....śpiewaną : czy muzykę można śpiewać? (cyt.) muzykę mechaniczną : nie ma czegoś takiego!wykrzyknik
Jeżeli pod taka opinia podpisuje się firma, która chce uchodzić za profesjonalną to jestem zaskoczony! Do tych którzy stoją przed wyborem: ludzie, czytajcie ze zrozumieniem, bo jak tacy tzw. artyści, takim "krzywym" językiem polskim będą prowadzić Wasze wesele, to wstyd i jeszcze raz wstyd. A firmy moim zdaniem nie powinny stosować ukrytej reklamy, bo nie chce mi się wierzyć, ze jakaś tam pani wypisuje coś tam tutaj.
_________________
dj Artur i... wszystko gra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group