Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ, czy jednak orkiestra? Kto miał już wesele niech doradzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na naszym , malutkim przyjeciu mielismy DJ'a : chlopaka, kotrego nie widzialam nigdy na oczy ani nie slyszalam, jak miksuje.
Bawilismy sie, i nie tylko my, bo wszyscy goscie, przednio. Chlopaczek mily, uprzejmy, i choc mysle, ze traktuje jako rodzaj hobby i dorabianie "na czarno" mial super gadane, a tak na dobra sprawe , role wodzireja "pelnil" nasz starosta oczko.
Mysle, ze wybralam bardzo dobrze. Nie zaluje mojej decyzji...wlasciwie, zastanawiam sie, na jaka jeszcze okazje mozna go najac oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DJ ADAM POKORA
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 10 Kwi 2010, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Zespół, czy DJ to najważniejsza jest kwestia profesjonalizmu i doświadczenia w bawieniu gości i Pary Młodej. Sam jestem DJ, ale skupiam się tylko i wyłącznie na odpowiednim doborze muzyki. Zabawy weselne składam na garb animatorki, która ma za zadanie, nie tylko poprowadzic oczepiny i zabawy, ale cały czas aniomowac gości do zabawy...pytac o ich gusty muzyczne i mi przekazywać informacje na bieżąco. Także przekazywac uwagi Młodej Pary podczas uroczystości.
Zespół jest tradycyjnym rozwiązaniem i wiele pokoleń nawet nie wyobraża sobie wesela przy innym akompaniamencie. Dlatego decyzję należy zostawić najważniejszym personom uroczystości - Młodej Parze:)
Z życzeniami dla wszystkich wchodzących na nowa drogę życia, bez względu, czy bawić się będą przy zespole, czy DJu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
basia24
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 16:47    Temat postu: ODSTĄPIE EX AZJE Odpowiedz z cytatem

Odstąpie zespół Ex Azja 31 lipca 2010r za zwrot zaliczki. Zespół chce odstąpić bo zdecydowaliśmy się że wesele zrobimy za rok i już teraz chcemy zarezerwować Ex Azje bo to naprawdę fajny zespół. Same dobre opinie o nich!wykrzyknik 508821500
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A My zastanawiamy się ostatnio czy czasami nie połaczyć orkiestra+dj.
Co o tym sądzicie?Orkiestre mamy już dawno zaklepaną,ale teraz myslimy czy jeszcze nie zamówić dj.Wydaje mi się,że to świetny pomysł,wtedy powinno się wszystkim spodobać i młodszym i starszym,zreszta nie planuje robić z wesela dyskoteki,ale wiadomo,że niektórych dzwięków orkiestra nie wyciągnie(tymbardziej,że mam zespół co gra w 100% na żywo) a dj mógby też grac jakies starsze kawałki z lat 80 itp lekko zremiksowane.chyba byłoby to fajne uzupełnienie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się to już zbędną przesadą, orkiestra tak samo może puszczać muzykę z płyt, do tego dochodzi jeszcze problem nagłośnienia i podłączenia sprzętu - za każdym razem orkiestra czy DJ będą odłączać jedno, żeby podłączyć drugie? Zrobi się niepotrzebne zamieszanie i "przestój" (nawet jeśli takie przełączenia będą trwały tylko kilka minut).
Myślę sobie, że decyzję co do wyboru muzyki należy podjąć nie patrząc na siebie, ale na gości, których się zaprasza, przy jakiej muzyce będą się lepiej bawić. Już to gdzieś pisałam, więc się powtórzę - ślub jest da mnie, a wesele dla gości. Dzięki tej zasadzie mam nadzieję na ogólne zadowolenie obu stron.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommuzyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 14

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool

Ostatnio zmieniony przez tommuzyk dnia Wto 29 Lis 2011, 16:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tommuzyk napisał:
Jak orkiestra ma puszczać to co za problem żeby robił to DJ?


Jak DJ ma puszczać jaki problem, żeby robiła to orkiestra? Zbędny wydatek jak dla mnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommuzyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 14

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool

Ostatnio zmieniony przez tommuzyk dnia Pią 2 Gru 2011, 21:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 9 Maj 2010, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko wydatek. Napisałam wcześniej, po co miałabym się powtarzać?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 10 Maj 2010, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tommuzyk napisał:
Czyli nie nagłośnienie i przełączanie.
Dla Ciebie zbędny wydatek, a dla innych sposób na to aby przy żywym bandzie (który robi przerwy) muzyka grała non stop.

No właśnie o to mi chodzi ,a z kasą dalibyśmy rade Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group