Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto na świadka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 140, 141, 142, 143  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Wto 15 Lip 2014, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też byli niemal wszyscy od mojej strony (3:1) i też teściowa miała swoje ale. Ja się tylko pytam: to jej ślub czy Twój?

Pomysł Anny moi zdaniem -genialny uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sro 16 Lip 2014, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie, żeby uniknac sytuacji, ze swiadkowac będą osoby tej samej płci robimy tak jak pisała Anna i wydaje mi się to najlepszym rozwiazaniem w takich sytuacjach uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chrupek
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z teorii: Najważniejsze, żeby świadkiem była osoba bliska, na której można polegać. Płeć moim zdaniem to drugorzędna sprawa. Mogą być dwie dziewczyny lub dwóch facetów. Tylko w tej ostatniej opcji to w ubieraniu Ci świadek chyba nie pomoże ;p

A z praktyki, "studium przypadku": Zawsze mi się wydawało, że na świadkową chciałabym przyjaciółkę (miałam tylko dylemat, którą: dwie poważne kandydatki), ale w tym roku byłam na trzech ślubach, wszędzie świadkowało rodzeństwo i bardzo mi się ten pomysł spodobał. Siostrę mam jedną, to nie ma problemu z wyborem język Jest dla mnie ważna i czułaby się doceniona. I znając ją, dbałaby, żeby wszystko było w porządku (mój wygląd chociażby, to taka nasza "rodzinna stylistka"). Jedyne, co mnie martwi: potrafi być humorzasta... Była jedyną osobą, która skrytykowała nasz wybór daty ślubu, bo "psujemy długi weekend"! Shocked Jeszcze się wstrzymałam z oficjalnym wyborem, na szczęście trochę czasu jeszcze mam oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz takie obawy, że siostra może być humorzasta to poobserwuj ją faktycznie jak będzie reagowała na różne sprawy związane ze ślubem. Może to z tym psuciem długiego weekendu to był jednorazowy wyskok tylko. Ale jeśli zobaczysz, że więcej marudzi, wymyśla itp. to jednak bym sobie darowała i wzięła przyjaciółkę.

Jak masz twardy charakter i jesteś w stanie siostrę okiełznać i przywołać do porządku to też bym się humorzastością nie przejmowała. Ale jak jesteś z tych, co nie lubią się kłócić albo idą innym na rękę żeby nie robić przykrości to też bym poszukała innej świadkowej, bo z taką tylko naszarpiesz sobie nerwów.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z początku u Nas świadkami miał być mój brat i Narzeczonego siostra. Sprawy na tyle się pokomplikowały z mojej strony, że brat nie wie czy będzie na weselu czy nie dlatego, zdecydowałam więc i wpadłam na pomysł aby brat i siostra Narzeczonego Nam świadkowali a mój drugi brat wraz z żoną byli starostami..
Myślę, że żadna ze stron rodziny nie jest pokrzywdzona bo i z tej strony mają jakąś rolę i z tej również uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 7 Lis 2014, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas świadkową moja siostra (jak się zgodzi) oraz wujek mojego R (wujek niewiele starszy od nas). R nie ma rodzeństwa, a kuzyni za młodzi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Nie 9 Lis 2014, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będą nasi przyjaciele - małżeństwo. Mieszkamy z nimi obecnie. Są już w tej kwestii doświadczeni. Moja świadkowa wiem, że stanie na wysokości zadania. Pocieszy mnie i uspokoi i wiem, że zniesie moje humory i wahania nastrojów Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZróbSWÓJŚlub
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 40
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 22 Lis 2014, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można mieć dwóch świadków tej samej płci. U nas dwóch przyjaciół świetnie sprawdziło się w tej roli. Nikt się na to krzywo nie patrzył łącznie z księdzem.
A jak wybrać świadkw radzimy także na naszym blogu uśmiech
http://zrobswojslub.pl/jak-wybrac-swiadkow/
_________________
Zapraszam na bloga uśmiech
zrobswojslub.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sob 22 Lis 2014, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo reklama musi być... heh..
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZróbSWÓJŚlub
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 40
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Gru 2014, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serena napisał:
bo reklama musi być... heh..

Hmmm a jaki masz problem z tym, że wrzucamy link do artykułu na blogu, z którego można się czegoś dowiedzieć? Chyba nie ma w tym nic złego. Po to założyliśmy bloga, żeby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem i pomóc innym. Człowiek chce być miły i pomocny a tu marudzą że reklama Confused
_________________
Zapraszam na bloga uśmiech
zrobswojslub.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 140, 141, 142, 143  Następny
Strona 141 z 143

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group