Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Architekt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 558

PostWysłany: Czw 4 Lis 2021, 7:37    Temat postu: Architekt Odpowiedz z cytatem

Architekt Nowy Sącz - jakiego polecacie? Szukam biura projektowego, które przygotuje nowoczesny i minimalistyczny projekt zarówno budynku, jak i wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to, aby projekt w pełni odpowiadał Twoim oczekiwaniom i przede wszystkim potrzebom. Moim zdaniem najrozsądniejszym rozwiązaniem są gotowe projekty domów. Mają wiele zalet, mnie przekonują przede wszystkim niższą ceną i możliwością obejrzenia zdjęć z budowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, warto poświęcić więcej czasu, aby znaleźć taki projekt który spełni wasze oczekiwania. Ze swojej strony polecam ofertę Projekty z wizją bo mają naprawdę mega wybor uśmiech Od nowoczesnych domów po te klasyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw 2 Cze 2022, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast polecam: http://ememstudio.com.pl/ Świadczą swoje usługi na terenie całej Polski. I nie ograniczają sie wyłącznie do jednej wizualizacji. Najważniejsze, ze uwaznie słuchhają klienta i niczego nie narzucają. Jak ci się coś nie podoba, to szanują to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 9 Cze 2022, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że w internecie da się znaleźć sporo różnych projektów, które moim zdaniem wypadają całkiem w porządku. Chodzi w końcu o to, by zawsze dobierać takie rozwiązania, które typowo dla Was będą odpowiednie. Widziałem na Archon gotowe projekty domów i ciekawi mnie, czy ktoś z Was brał od nich projekt swojego domu? Z chęcią poznam Waszą opinię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group