Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Licencja na ślub w innej parafii??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Czw 13 Cze 2013, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie liczy się tam, gdzie miałaś sakramenty. Liczy się to, gdzie mieszkasz. I tam jest administracyjnie Twoja parafia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 13 Cze 2013, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monikas napisał:
Nie liczy się tam, gdzie miałaś sakramenty. Liczy się to, gdzie mieszkasz. I tam jest administracyjnie Twoja parafia uśmiech

Piękna teoria uśmiech Od pięciu lat praktycznie co roku zmieniam mieszkanie (wynajmuję). Do kościołów chodzę różnie, ale na pewno nie tam, gdzie administracyjnie należę uśmiech Wątpię, żeby jakiś ksiądz z tej parafii chciał ze mną rozmawiac jako parafianką przygotowującą się do ślubu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Czw 13 Cze 2013, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi powiedział ksiądz, że liczy się to gdzie księdza po kolędzie przyjmowałaś, bo przecież jak się przeprowadzasz w nowe miejsce to nie idziesz do kościoła i nie mówisz proszę mnie dopisać do listy wiernych język tylko jak przyjmujesz księdza to mają te swoje kartoteki i dopisują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Czw 13 Cze 2013, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
monikas napisał:
Nie liczy się tam, gdzie miałaś sakramenty. Liczy się to, gdzie mieszkasz. I tam jest administracyjnie Twoja parafia uśmiech

Piękna teoria uśmiech Od pięciu lat praktycznie co roku zmieniam mieszkanie (wynajmuję). Do kościołów chodzę różnie, ale na pewno nie tam, gdzie administracyjnie należę uśmiech Wątpię, żeby jakiś ksiądz z tej parafii chciał ze mną rozmawiac jako parafianką przygotowującą się do ślubu uśmiech


Ja też nie chodzę tam gdzie należę, nie mam tam też ślubu, każdy z sakramentów miałam w innej parafii, a ile gimnastyki było, żeby zrobić ślub w nie 'swojej' parafii język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcia93
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 25

PostWysłany: Sob 22 Cze 2013, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wychodzi na to, ze najlepiej jak podjedziemy do mojej parafii gdzie mam wszystkie sakramenty i spytamy jak oni to widzą Wink widać po waszych opiniach, ze co prafia to inne zasady oczko
Dzięki za pomoc dziewczyny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 23 Cze 2013, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh Very Happy Ja każdy sakrament mam w innej parafii lol pogrzeb pewnie też w jakiejś kolejnej zaliczę. język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2014, 9:14    Temat postu: odp licencja Odpowiedz z cytatem

Jest to możliwe jak najbardziej. Jednakże w zależności od parafii proboszcz może chcieć jakiejś rekompensaty pieniężnej z uwagi na fakt, że parafianka nie da mu zarobićuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2014, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My załatwialiśmy i=licencję i nic ksiądz nie chciał..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2014, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też braliśmy od księdza licencję i nic od nas nie chciał. To nie daliśmy język z oczkiem
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szylwia
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 16

PostWysłany: Wto 31 Sty 2017, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tam gdzie przez ostatnie 3 mce się mieszka tam się administracyjnie należy do parafii ale to też zależy czego jaki ksiądz wymaga, jeden się trzyma formalnosci, inny ani trochę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group