Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Łazur
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdalenkaS
guru
guru


Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 8021

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalka wejdź na ich stronę i tam masz sklepy i bez problemu znajdziesz punkty sprzedaży uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja,w internecie masz wszystko podane,w końcu od tego są strony firmowe. Jestem też zdania,że warto szukać w mniejszych sklepach jubilerskich,tam również jest szeroki wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 31 Paź 2013, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ART. DECO JUBILER napisał:
Racja,w internecie masz wszystko podane,w końcu od tego są strony firmowe. Jestem też zdania,że warto szukać w mniejszych sklepach jubilerskich,tam również jest szeroki wybór.

My mamy obrączki z Pańskiego sklepu - jeszcze nie mieliśmy okazji sprawdzić, jak sprawują się na co dzień, ale wyglądają pięknie uśmiech I dodatkowo, można kupić obrączki po naprawdę okazyjnych cenach, w porównaniu z ceną konkretnego modelu u innego jubilera uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pierwsza
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 3

PostWysłany: Sob 18 Sty 2014, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak Wam się noszą obrączki Łazur? uśmiech Bardzo podobają mi się dwa modele: K18 czyli fazowane i K23 półokrągłe. Jedne i drugie są piękne i klasyczne, takie jak lubię uśmiech Które wybrać? Które będą lepiej wyglądać po latach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 18 Sty 2014, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsza napisał:
I jak Wam się noszą obrączki Łazur? uśmiech Bardzo podobają mi się dwa modele: K18 czyli fazowane i K23 półokrągłe. Jedne i drugie są piękne i klasyczne, takie jak lubię uśmiech Które wybrać? Które będą lepiej wyglądać po latach?


My kupiliśmy K16 i K17 czyli węzsze odpowiedniki K18 uśmiech Rzeczywiście obrączki są piękne i z tego co wiem z czasem po bokach takie obrączki zaokrąglają się.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pierwsza
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 3

PostWysłany: Sob 18 Sty 2014, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Mani uśmiech wasze też śliczne uśmiech a mogłabyś wrzucić zdjęcie obrączki na palcu? uśmiech[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 18 Sty 2014, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie posiadam a Narzeczony skrzętnie je przechowuje język Ale są na stronie jubilera Art Deco uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Czw 30 Sty 2014, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My się nie mogliśmy zdecydować na obrączki jednego wzoru, tak więc moje są S07, a mój Narzeczony ma S10 Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2014, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze że jesteście zadowoleni,ponieważ Wy będziecie je nosić. Pochwalcie się na forum obrączkami,wstawcie zdjęcia,byłoby bardzo fajnie. Akurat ta kolekcja jest niczego sobie,kilka wzorów bardzo mi się podoba i wyglądają na solidne.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2014, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia naszych są tutaj: http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1923&postdays=0&postorder=asc&start=5620 uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group