Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Riko Nano Pro. Kompletowanie wyprawki.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Pią 8 Paź 2021, 15:58    Temat postu: Riko Nano Pro. Kompletowanie wyprawki. Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie kompletowania wyprawki i rozglądam się za wózkiem. Zależy mi aby służył przez całe wózkowanie, był lekki, miał dobrą amortyzację i sprawdził się w każdym terenie. Jak więc sprawdza się Riko Nano Pro?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Nie 10 Paź 2021, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Riko Nano Pro to fajny, solidny wózek w dobrej cenie. Ja jestem z niego bardzo zadowolona, służy mi już ponad rok, więc mogę sporo powiedzieć na jego temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Pon 11 Paź 2021, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeśli to nie problem, powiedz mi coś więcej na temat tego wózka. Jestem bardzo ciekawa jak się sprawdza w praktyce, czy łatwo się składa i czy Twoje dziecko lubi w nim jeździć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Sob 16 Paź 2021, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jest wart uwagi ze względu na super amortyzację, więc super radzi sobie w wymagającym terenie. Jest bardzo wygodny, ma sporą gondolę i spacerówkę, co szczególnie przydatne jest zimą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, wożenie dziecka w gondoli zimą na pewno mnie nie ominie. Martwiłam się jak zmieszczę w niej wszystkie akcesoria zimowe i dziecko. Dziękuję ślicznie za wszystkie odpowiedzi, dużo mi dały. Jestem spokojna o swój wybór i niebawem zamówię ten wózek. Pozdrawiam cieplutko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 22 Paź 2021, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukałam jakiegoś sprawdzonego wózka dla dziecka trafiłam na x-landera. Można w sklepie producenta czy w showroomie zobaczyć go dokładnie, a można też zamówić prezentację online na żywo albo po prostu zamówić za darmo na próbę do domu. U nas się bardzo dobrze sprawdza, bo ma kompaktowy rozmiar i do tego niewielką wagę, co może być ułatwieniem dla wielu mam podczas spacerów zwłaszcza w mieście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 16 Lis 2021, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam nad Riko Nano Pro, ale ostatecznie kupiłam Riko Nesa. Przekonała mnie możliwość wożenia dziecka przodem i tyłem w spacerówce. Wózek zachwycił mnie wieloma rzeczami i jest niedrogi, więc polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 567
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam również Beciaszkowo - Kokony dla noworodka. Idealnie nadają się do każdej wyprawki dla malucha oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 163

PostWysłany: Sro 15 Gru 2021, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie pamiętam jak ja kompletowałam wyprawkę. Był to czas pełen nerwów i stresów. Wybór wózka zajął mi najwięcej czasu, bo wiedziałam, że tutaj nie ma miejsca na pomyłki. Wybrałam właśnie ten który Ty chcesz kupić i uważam, że to była najlepsza dla mnie decyzja. Wózek jest idealny na moje potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 106

PostWysłany: Nie 16 Sty 2022, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała wyprawka była dla mnie bardzo stresująca, ale podołałam. Z wybranego wózka też jestem bardzo zadowolona, a jest nim właśnie Riko nano pro, wiec polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group