Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dagmara Garncarczyk
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2023
Posty: 7

PostWysłany: Pią 5 Maj 2023, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry dobór kosmetyków w dniu ślubu jest bardzo ważny. Ja w dniu wesela spróbowałam inny wosk do brwi niż na co dzień i był to strzał w 10.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Pon 15 Maj 2023, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Galanteria taka jak ta https://oligal.pl/najlepsze-polskie-marki-galanterii/#comment-29 może się okazać świetnym dodatkiem do kreacji. Na pewno znajdziemy tutaj produkty idealne dla siebie. Jest ich bardzo dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Sob 20 Maj 2023, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że dbanie o skórę jest już standardem w dzisiejszych czasach. Priorytetem jest zawsze wybieranie działań, które przynoszą jak największe korzyści dla naszej skóry. Na stronie https://perfecta-kosmetyki.pl/product-pol-1353-Perfecta-Menoclinic-Skoncentrowane-serum-odmladzajace-do-twarzy.html dostępne są informacje o serum odmładzającym marki Perfecta. Co myślicie o korzystaniu z tego rodzaju produktów do pielęgnacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drew.koch
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Maj 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Maj 2023, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, czy wykonujesz usługi kosmetyczne, czy też poszukujesz osoby, która profesjonalnie je wykonuje, warto zorientować się, na jakich portalach najlepiej zamieścić takie ogłoszenie. Czy możliwe są darmowe ogłoszenia w Internecie i czy wystawienie takiej oferty jest skomplikowane?
_________________
Gdzie znaleźć najlepsze ogłoszenia usług kosmetycznych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 24 Maj 2023, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie gdzieś w okolicy klinikę https://perfectlook.clinic to naprawdę jest to miejsce, które mogę Wam polecić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1280

PostWysłany: Sro 28 Cze 2023, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie na stronę https://sklep.lashbrow.pl/mydlo-do-brwi to internetowa drogeria gdzie można znaleźć bardzo dobre produkty. Ja u nich niedawno zamówiłam mydło do brwi i jest genialne super produkt. Sprawdźcie koniecznie całą ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pią 30 Cze 2023, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam że salon kosmetyczny warszawa ma bardzo dobre opinie i z chęcią bym się wybrała. Ciekawa jednak jestem czy któraś z was już robiła tam zabieg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group