Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pią 19 Lis 2021, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tośka001 napisał:
Najlepiej to żeby każdy pracował w swoim zawodzie, w swojej branży po prostu. Tym bardziej, że często na dane stanowisko jest wymagane konkretne doświadczenie. Dzisiaj pracy można szukać na różne sposoby, na przykład portal https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace jest według mnie godny uwagi. Z resztą sami sprawdźcie sobie ile tam różnych ofert i cały czas nowe się pojawiają.


Dobrze, że poleciłaś ten portal, wcześniej go nie znałam. Właśnie zaczęłam szukać pracy, mam doświadczenie w obsłudze klienta. Może akurat znajdą się oferty pracy w takim charakterze. Jak pobieżnie zerknęłam to dużo tam jest branż. Bardzo dobrze, że są takie miejsca. Zawsze to ułatwienie w szukaniu pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo jak może być w pracy - przeróżnie. Ja trafiłam na różnych szefów i w takich sytuacjach trzeba znać swoje prawa. A tu pomóc wam może Państwowa Inspekcja Pracy porady prawne. W razie niejasności zawsze warto się skonsultować, podpytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjechałam do pracy do Niemiec i siedzę tu już ponad dwa lata, jak na razie nie mam zamiaru wracać do Polski. Jeśli natomiast chodzi o jakieś przelewy do polski, to czasami takie wykonuje poprzez stronę https://tanieprzelewy.com/ wszystko dociera bez problemu do rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie dobrej pracy, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://jobllegro.com/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Warto je przejrzeć. Wiadomo, że każdy z nas chciałby sporo zarabiać. Jednakże należy również zwracać ogromną uwagę na warunki pracy. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eustachy6544
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto 7 Gru 2021, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto chwytać każdą prace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rynek pracy ma do zaoferowania wiele więc nie musimy sie godzić na warunki nam nieodpowiadające, Jeżeli nie możesz znaleźć pracy w Polsce warto ją poszukać za granicą. Skutecznie pomrze ci w tym temacie Agencja Pracy Mondi. Mają sporo atrakcyjnych ofert na warunkach niemieckich z możliwością przedłużenia kontraktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy ma pracę marzeń, no ale pracę trzeba mieć. Można przecież też zawsze zmienić stanowisko, firmę, polecam próbować jak wam cos nie pasuje. Ja tak oglądam już oferty pracy Poznań i mam nadzieje że coś fajnego się znajdzie i to z dobrym wynagrodzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw 30 Gru 2021, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak udało wam się znaleźć pracę bez doświadczenia? Słyszałam, że to wcale nie taka łatwa sprawa. Dlatego ja sama zastanawiam się nad tym, aby zglosić się do agencji pracy tymczasowej. Podobno MG Solutions ma świetne opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Pią 31 Gru 2021, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie są rodzaje umów cywilnoprawnych w Polsce, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly-eksperckie/rodzaje-umow-cywilnoprawnych-w-polsce . Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł, który niewątpliwie może okazać się niezwykle pomocny. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pią 31 Gru 2021, 15:40    Temat postu: opiekunka Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was poszukuje pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech to możecie więcej informacji znaleźć na stronie arkadiacare.pl . Moja znajoma wyjechała przez to biuro do pracy i bardzo chwali sobie warunki i zarobki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group