Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kosmetyki na wypadające włosy – co sądzicie o delpos
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciustuszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 26

PostWysłany: Nie 14 Lis 2021, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niebieskookazosia napisał:
ciustuszka napisał:
Ja stosowałam wcierkę łopianową i pomogło... Tylko konieczna była cierpliwość i systematyka.


A co to dokładnie była za wcierka? Po jakim czasie zauważyłaś efekty, skoro piszesz o cierpliwości?


To taka olejkowa wcierka: https://www.notino.pl/green-pharmacy/hair-care-red-peppers/p-505306/
Chyba stara jak świat Very Happy ale na serio działa, choć oczywiście nie od razu. Ja pierwsze efekty (nieco mniejsze wypadanie i trochę baby hair) widziałam po ok 3 tygodniach stosowania (wcierałam ją na ok 30-60 minut przed każdym myciem robiąc solidny masaż skóry główy). Największe efekty były po ok 3 miesiącach, wtedy faktycznie wypadało mi o wiele mniej włosów i wzrost był nieco szybszy. Po tym czasie robiłam przerwę i pewnie zaraz znów wrócę do kuracji przypominającej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebieskookazosia
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 36
Skąd: Niechorze

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciustuszka napisał:
niebieskookazosia napisał:
ciustuszka napisał:
Ja stosowałam wcierkę łopianową i pomogło... Tylko konieczna była cierpliwość i systematyka.


A co to dokładnie była za wcierka? Po jakim czasie zauważyłaś efekty, skoro piszesz o cierpliwości?


To taka olejkowa wcierka: https://www.notino.pl/green-pharmacy/hair-care-red-peppers/p-505306/
Chyba stara jak świat Very Happy ale na serio działa, choć oczywiście nie od razu. Ja pierwsze efekty (nieco mniejsze wypadanie i trochę baby hair) widziałam po ok 3 tygodniach stosowania (wcierałam ją na ok 30-60 minut przed każdym myciem robiąc solidny masaż skóry główy). Największe efekty były po ok 3 miesiącach, wtedy faktycznie wypadało mi o wiele mniej włosów i wzrost był nieco szybszy. Po tym czasie robiłam przerwę i pewnie zaraz znów wrócę do kuracji przypominającej.


Łeee ale tania Very Happy to na pewno wypróbuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fiancee
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 14
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 17 Gru 2021, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niebieskookazosia napisał:
ciustuszka napisał:
Ja stosowałam wcierkę łopianową i pomogło... Tylko konieczna była cierpliwość i systematyka.


A co to dokładnie była za wcierka? Po jakim czasie zauważyłaś efekty, skoro piszesz o cierpliwości?


UŻYWAŁAM I NIIIIIIC MI TO NIE POMOGŁO. ŁOPIAN MOŻE I DOBRY JEST NA MNIEJSZE PROBLEMU ALE PRZY WIEKSZYCH PROBLEMACH JEST TO ZWYCZAJNIE ZA SŁABE. ŻEBY NIE BYŁO - WCIERKĘ UŻYWAŁAM PRZEZ OKOŁO PÓŁ ROKU I OCZEKIWAŁAM WIĘKSZYCH ZMIAN. WYSZŁO TAK JAK WYSZŁO CZYLI PRAKTYCZNIE NIC NIE ZDZIAŁAŁO CODZIENNE SMAROWANIE TYM GŁOWY. POZA TYM JEŻELI JESTEŚMY W TEMACIE TO UWAŻAM ŻE O WIELE LEPIEJ SPRADZIĆ MOŻE SIĘ DELPOS BO ZDECYDOWANIE UWAŻAM ŻE SKŁADNIKI W TYM WSZYSTKIM SA O WIELE MOCNIEJSZE I BARDZIEJ PRZEBADANE POD KĄTEM DZIAŁANIA NA CEBULKI WŁODÓW. DELPOS NIE JEST SUPER ZNANY ALE PATRZĄC NA DZIAŁANIE PO OK.5-6 TYGODNI WIDZE WIECEJ DOBREGO NIŻ PO PÓŁ ROKU SMAROWANIA SIĘ SAMĄ WCIERKĄ. ZDECYDOWANIE LEPIEJ PATRZEĆ ZA CZYMŚ MOCNIEJSZYM CHYBA ŻE MA SIĘ PO PROSTU JAKIEŚ CHWILOWE PROBLEMY I CHCE SIĘ COŚ POROBIĆ. PRZY MOCNYM WYPADANI WŁOSÓW WOLĘ NAGIETEK, EKSTRAKT Z ZIELONEJ HERBATY, AMILIĘ, MLECZKO PSZCZELE, BETAINE CZY KORĘ CHINIOWĄ ITP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niooskof
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pią 21 Sty 2022, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam wcierki i one mi NIC nie zrobiły. Sam w sobie on nie jest zły, ale jest ZA SŁABY :< Dlatego ja bym jak coś to łączyła PICIE herbaty z łopianu, ALE... nakładanie dermokosmetyków bezpośrednio na skórę. W inny sposób to ja tego nie widzę. To tak samo jak liczyć na wielkie działanie pokrywy na włosy. Nooooo niestety, ale nie ;/ GP jest MOCNO WYSUSZAJĄCY DLA WŁOSÓWwykrzyknik!

NIE NIE NIE wykrzyknik! I JESZCZE RAZ NIE wykrzyknikwykrzyknik

Dla mnie zdecydowanie lepiej skupić na na Delpos i dodatkowych jakiś herbatkach czy tabletkach typu suplementy diety jak już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz popularniejsze są dzisiaj plecaki i w wolnej chwili może zobacz plecak vintage. Właśnie tego typu plecaczki są idealne nawet na co dzień czy do pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomomo
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 23
Skąd: Szymbark

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Kaczucha25, co? Wyskoczyłaś/wyskoczyłeś z tymi plecakami jak Filip z konopi.

Co do samego tematu wątku to w końcu zakupiłam sobie swój własny zestaw i na początku myślałam, że chyba się nie polubimy z powodu barwienia wody i brodziku, ale później zaczęłam mieszać szampon z wodą w starym pojemniczku od maski do włosów i się polubiłam się z działaniem. Tak rozmieszany ten szampon nie zostawia zabarwiania na wannie czy brodziku. Później tylko wodą przemyłam brodzik i nic się nie działo. Włosy? Zdecydowanie mocniejsze, ładne z wyglądu, bo są bardzo fajnie lśniące i takie miękkie w dotyku. WYPADAJĄ MNIEJ. O to mi głównie chodziło i tak jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group