Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kinematografia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Wto 2 Gru 2008, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co, w moim przypadku jest tak, że mój ex mi w życiu ostro nabruździł i za żadne skarby świata nie życzyłabym sobie żeby moje dziecko, tudzież jakieś z najbliższej mi rodziny miało na imie jakub...
niestety Szwagrowi urodził się syn i ma na imie właśnie jakub.... jakby nie było innych ładnych imion męskich :/
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 3 Gru 2008, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla szwagra to imię może akurat być ładne, a to jakie ktoś nosi imię, to wcale nie musi świadczyć o człowieku. Ale rozumiem Cię, że Ty byś swojego dziecka tak nie nazwała, bo z tym imieniem wiążą się dla Ciebie pewne złe wspomnienia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loren
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 11

PostWysłany: Pią 9 Sty 2009, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, jeśli chodzi o filmy to film mojego życia : siekierezada leszczyńskiego- mogę go ciągle oglądać- wtedy po prostu przypominam sobie sens życia i to co jest prawdziwe "nie plastikowe", co jeszcze? Vengo - Gatlifa - to kolejny film mojego życia przez to, że kocham taniec i muzykę- dla mnie życie to taniec w którym mogę wszystko wyrazić, ale pewnie przynudzam wam ostro takimi pozycjami ale już taka jestem choć jakieś weselsze filmy też obejrzę lol hehe jakieś krwawe horrory raczej mnie nie interesują ale lyncha lubię np. pozdrawiam i piszcie dalej co tam jeszcze lubicie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 10 Sty 2009, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, to mnie zainteresowałaś tymi wspomnianymi filmami. Chyba nawet je postaram się obejrzeć, bo jakoś tak wcześniej nie trafiłam na żaden z nich.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Nie 11 Sty 2009, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nana napisał:
wiesz co, w moim przypadku jest tak, że mój ex mi w życiu ostro nabruździł i za żadne skarby świata nie życzyłabym sobie żeby moje dziecko, tudzież jakieś z najbliższej mi rodziny miało na imie jakub...
niestety Szwagrowi urodził się syn i ma na imie właśnie jakub.... jakby nie było innych ładnych imion męskich :/

hehe a moj misio to Kuba uśmiech i chlopczyk jak sie nam urodzi tez bedzie Kubus:) ja ma akurat slabosc do tego imienia:P ale wiadomo kazdy z nas ma uprzedenie do jakis imion i nie dziwie sie bo sama mam kilka takich: Kaska, Aneta, Karolina!! wrrrrrrr nienawidze!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!

a jesli chodzi o film to wczoraj dobry ogladnelismy uśmiech perfect stranger, a polski tytul Ktos calkiem obcy. Jesli ktos ogladal Gothika to jest podobnym gatunkiem... a ogolnie to lubie baaardzo duzo filmow. Jestem fanka Gwiednych wojen (rodzinne) Wladcy pierscieni, Dziennik Bridge Jones znam na pamiec a i tak ogladam hehe. Lubie horrory ale dobre a nie przegiete ze az smieszne. Wlasnie czekam az sie sciagnie Pila V uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 11 Sty 2009, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooooo ja Matrixa, Gwiezdne Wojny i Władcę Pierścieni oglądałam z milion razy.
Najbardziej podobał mi się Władca Pierścieni. Cała książkę (3 tomy) przeczytałam dwa razy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Nie 11 Sty 2009, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze powiedziawszy, to "Władcę Pierścieni" wolałam przeczytać, niż oglądać. lol Ale ja tak mam, że większość filmów, które są na podstawie książek lepiej idzie mi czytanie, niż oglądnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 11 Sty 2009, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i chlopczyk jak sie nam urodzi tez bedzie Kubus:) ja ma akurat slabosc do tego imienia:P ale wiadomo kazdy z nas ma uprzedenie do jakis imion i nie dziwie sie bo sama mam kilka takich: Kaska, Aneta, Karolina!! wrrrrrrr nienawidze!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!

wrrr, ja własnie 'Kubusia' nie cierpię, bo takiego jednego Kubusia bym w łyżce wody utopiła, jakbym mogła... nie wiem czy mogłabym o nim choć jedną pozytywną rzecz powiedzieć, która miałaby znaczenie... więc to imię jest mi bardzo obrzydzone Confused

"Piła V" jest strasznie krwawa... w połowie filmu miałam dość....

Ja ostatnio nie obejrzałam chyba ani jednego filmu godnego uwagi... o ile nie liczyć "To nie tak jak myślisz, Kotku" bo ten był świetny uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 12 Sty 2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze uwielbiałam horrory i nie bałam się ich. chciałabym obejrzeć wszystkie części Piły ale czy nie jestem pewna czy będąc w ciąży tak samo lekko te filmy po mnie spłynął.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 12 Sty 2009, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też zawsze uwielbiałam horrory, ale ostatnio coraz częściej chodze na nie do kina zamiast oglądać w domu stare i sprawdzone i niestety nie moge powiedzieć, zeby to na mnie wrażenia nie zrobiło lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 3 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group