Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tanie zakupy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej można korzystać także z takich rozwiązań jak karta Lewiatan. Dzięki niej w markecie mamy możliwość korzystać z rabatów i promocji. Najpotrzebniejsze rzeczy wiadomo, że kupimy w swoim najbliższym markecie i dobrze korzystać z takich rabatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 27 Sty 2022, 14:48    Temat postu: zgrzewarka Odpowiedz z cytatem

Bardzo przydatna jest również zgrzewarka próżniowa FOODSAVER FFS017X . Dzięki niej można przedłużyć świeżość produktów i przede wszystkim nie będziecie też musieli wyrzucać tyle jedzenia co wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz robić tanio zakupy? To zacznij szukać promocji w gazetkach. Ja spożywcze zakupy robię w sklepie LIDL ponieważ wiele promocji jest Lidl gazetka . Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem taniej zawsze można kupić wiele rzeczy w internecie. Dla mnie najważniejsza w takiej formie zakupów zdecydowanie jest oszczędność czasu. Robię takie zakupy dokładnie wtedy, kiedy mam na to czas i nie ruszając się z domu. Ostatnio tutaj https://www.sitpol.com.pl/adbl-we-wspolpracy-z-autonablask/ natrafiłam na rewelacyjny poradnik dotyczący produktów do pielęgnacji auta i zamówiłam kilka rzeczy, które na danym moment były mi potrzebne. Szczerze to nawet nie wiem, gdzie obecnie takie rzeczy kupuje się stacjonarnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez jezyk dnia Sob 23 Lip 2022, 18:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yuhu
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2022, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro tak dyskutujemy na różne tematy, to jestem ciekaw jak zapatrujecie się na wyprzedaże. Chodzicie wówczas do sklepów i szukacie okazji czy jednak na to nie zwracacie uwagi i uważacie, że nie ma sensu? Mowa tutaj głównie o jesiennych wyprzedażach i przecenach, tak jak opisano to w tym artykule https://www.papilot.pl/moda/57636/jesienne-promocje-co-warto-kupic-na-wyprzedazach - polecam przeczytać, można się dowiedzieć wielu rzeczy. Ja osobiście często poluję na niższe ceny w trakcie takich wyprzedaży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze też można odwiedzić centrum handlowe warszawa . Mają ekstra wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Pią 29 Lip 2022, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jakiego dokładnie produktu szukamy. Ja codziennie sprawdzam kilka stron na których wiem że znajdę to co potrzebuje o wiele taniej jak w sklepach stacjonarnych. Dlatego warto pamiętać o stronach typu https://www.bee.pl/12702-nawozy-do-roslin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Nie 14 Sie 2022, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo tanie zakupy można zrobić na stronie https://edibazzar.pl/ z czego ja bardzo chętnie korzystam. Na stronie jest bardzo dużo różnorodnych towarów w niskich cenach, a ich jakość zawsze pozytywnie zaskakuje. Ja jestem zadowolona z każdych zakupów tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz zakupić tanio to najlepiej będzie jak zrobisz wycieczkę do tego centrum handlowego https://gdpoland.pl/kosmetyki/ gdzie zakupisz kosmetyki jak i elektronikę czy też odzież. Wszystko to w niskich cenach i zgodnie z zasadą im kupisz więcej tym mniej zapłacisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group