Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co Was denerwuje w Waszej Drugiej Połowie??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 17 Mar 2011, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mnie denerwuje u G. Hmmm... to, że wiecznie się spóźnia Evil or Very Mad Już nawet moi rodzice się śmieją, że on się na własny ślub spóźni ! (oczywiście zapowiedziałam, że jeśli to zrobi to ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad ) Może jeszcze troszkę denerwuje mnie to jego przywiązanie do komputera. Ja go wołam na obiad a on "już idę".... A tak poza tym to kochany z niego mężczyzna. Na zakupach nigdy nie marudzi, zawsze mi powtarza "kobieta potrzebuje czasu, żeby wybrać, przymierzyć " Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 18 Mar 2011, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie denerwuje jeszcze to, że jak jedziemy do teściów to on nagle znika gdzieś ze swoim bratem (na komputerze coś musi zrobić, w piwnicy czegoś poszukać...) a mnie zostawia samą z teściemi Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 10 Maj 2011, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mojego T bardzo mnie wkurza to że całymi dniami siedzi przy komputerze , no masakra czasem jak mamy wolne razem(co się ostatnio bardzo żadko zdaża) to ja mam tysiąc zajęć , i jeszcze jemu usługiwać a on ma zawsze czas na to by przy komputerze siedzieć i grać w te swoje dziwne gry no koszmar
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Wto 10 Maj 2011, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie denerwuje obgryzanie paznokci przez D., jego spóźnialstwo, zamiłowanie do sportów - czyli oglądanie ich w TV Wink i to, że często zachowuje się jak dzieciak uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniac
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 367
Skąd: Tczew

PostWysłany: Sob 16 Lip 2011, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele rzeczy, które denerwują mnie w moim mężu. Najbardziej wkurza mnie to, że umawia się ze mną na jakieś wyjście czy wyjazd, a potem dzień przed, gdy wszystko jest już gotowe, on nagle wszystko odwołuje. Natomiast na co dzień drażni mnie niepościelone łóżko, tv włączony cały czas na programy muzyczne lub sportowe.
_________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im, będzie żyć i umierać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 4 Paź 2011, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie drażni jak każe mi wstawać, a sam jeszcze śpi, gdy wycierając blat w kuchni zrzuca okruszki na podłogę, gdy nie wyłącza telewizora na noc uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Wto 4 Paź 2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
a mnie denerwuje jeszcze to, że jak jedziemy do teściów to on nagle znika gdzieś ze swoim bratem (na komputerze coś musi zrobić, w piwnicy czegoś poszukać...) a mnie zostawia samą z teściemi Evil or Very Mad

aż się zagotowałam wykrzyknik! tyle, że mój od razu do lodówki idzie mimo, że zjadł obiad
co mnie do szewskiej pasji doprowadza
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
a mnie denerwuje jeszcze to, że jak jedziemy do teściów to on nagle znika gdzieś ze swoim bratem (na komputerze coś musi zrobić, w piwnicy czegoś poszukać...) a mnie zostawia samą z teściemi Evil or Very Mad



ooo!! zawsze jak idziemy do jego rodziców- co prawda to piętro wyżej, ale idziemy tam raz na 2 miesiące...... to on gdzieś tam musi isć a ja zostaję. A tematów zero, więc wszyscy siedzimy i udajemy,że oglądamy tv. Genialne język


Mnie jeszcze denerwuje,że P ciągle mnie opieprza,że ubrania rzuciłam w łazience i są skotłowane,że rzucam książki i nuty byle gdzie i byle jak Evil or Very Mad
ech :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
,że rzucam książki


i ma rację
książkami się nie rzuca tylko odkłada na półeczkę Cool Evil or Very Mad
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 28 Cze 2012, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odświeżę temat, żeby sobie ulżyć, a co ! Very Happy

Mnie denerwują tylko 2 rzeczy:
1. jego bałaganiarstwo, co dla mnie jest równoznaczne też z brakiem szacunku do mojej pracy, bo ja piorę, prasuje, sprzątam, a on ma to w ....
2. Niesamowita naiwność: nie znam drugiej takiej osoby, która da się tak wykorzystywać ludziom (szczególnie swojej siostrzyczce i kumplowi ), a do tego naiwny niesamowicie, we wszystko wszystkim uwierzy, ja rozumiem pokładać w ludziach nadzieję, ale bez przesady ! Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group