Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co Was denerwuje w Waszej Drugiej Połowie??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Soze
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 78

PostWysłany: Pon 29 Cze 2009, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, wydaje mi się że przesadzasz! Chrapanie? Bez przesady! Niby miłość a Ty myślisz o bzdurach, ciekawe co bedzie jak pojawią się jakieś poważne problemy Rolling Eyes

Polecam Ci do przeczytania książkę Edmunda Niziurskiego pt "Żona i pas". Tam znajdziesz dużo rzetelnych informacji na temat życia małżeńskiego i może to chrapanie nie będzie Ci się już wydawać takie straszne Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 29 Cze 2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokuczacz
spoko, żeby wszyscy mężczyźni mieli tylko takie wady idiota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChudySłoń
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 74
Skąd: z drugiego krańca mojej świadomości

PostWysłany: Wto 30 Cze 2009, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się dowiedziałam ostatnio że też trochę chrapie! Wink Ale jak Krzysiek mi to mówił to raczej tak jak bym na kogoś warknęła. XD
_________________


Ta Pani Tego Pana Chce! serce
Aniołek. [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soze napisał:
Wiesz co, wydaje mi się że przesadzasz! Chrapanie? Bez przesady! Niby miłość a Ty myślisz o bzdurach, ciekawe co bedzie jak pojawią się jakieś poważne problemy Rolling Eyes

Polecam Ci do przeczytania książkę Edmunda Niziurskiego pt "Żona i pas". Tam znajdziesz dużo rzetelnych informacji na temat życia małżeńskiego i może to chrapanie nie będzie Ci się już wydawać takie straszne Razz




A co jak musisz spac w drugim pokoju bo takie jest glosne? To najprostsza droga do wygasniecia jakiejkolwiek wiezi miedzy toba a partnerem. Niby kogos masz a musisz sypiac sama.. Swoja droga skoro to milosc to partner moglby tez sprobowac cos z tym zrobic a nie ja caly czas grzecznie to akceptowac w imie wlasnie milosci.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soze napisał:
Wiesz co, wydaje mi się że przesadzasz! Chrapanie? Bez przesady! Niby miłość a Ty myślisz o bzdurach, ciekawe co bedzie jak pojawią się jakieś poważne problemy Rolling Eyes

Polecam Ci do przeczytania książkę Edmunda Niziurskiego pt "Żona i pas". Tam znajdziesz dużo rzetelnych informacji na temat życia małżeńskiego i może to chrapanie nie będzie Ci się już wydawać takie straszne Razz

hmm... czyli to Twoim zdaniem nie może być problem i nie powinien jej przeszkadzaćpytajnik ma siedzieć cicho, bo go kocha?? a facet z łaski swojej mógłby jednak coś z tym zrobić, bo chrapanie zakłóca odpoczynek jego ukochanej. tak w dowód miłości....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A. obiecał że jak będzie miał troche wolnego to wytnie te cholerne migdałki a jak na razie to jakoś z tym żyję i nawet nie stronię za bardzo od spania z nim język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luna26662
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 59
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca byłabym przekonana czy wycięcie migdałków uciszy chrapanie.
A potem choroby się przyplątują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój T. chrapie ale mi to nieprzeszkadza, czasami jak nieumiem zasnac tio dostaje "kopniaka " i sie uspokaja, ale to sie zdarza bardzo rzadko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najbardziej mnie rozbawia jak ja mu mówie że chrapał a On : 'nie no co Ty, ja nie chrapie, ja tylko mrucze jak taki mały kotek' uśmiechnięty
a potem robi minę kotka ze shreka lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 8 Lip 2009, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe szczęście Moje Kochanie nie chrapie, ale wiem jakie tto może być uciążliwe - moja mama czasami tak "daje", że jak obudze się w nocy to muszę wstać i ją poruszyć, żeby przestała - często się nie zdarza, ale jeśli już to (śpi w tym samym pokoju w drugim końcu) naprawdę nie da się spać, warkot traktora,a jak Ci tak brzęczy przy uchu Ukochany to też może być męczące, więc Soze - spróbuj kiedyś być w takiej sytuacji - gwarantuję, że nie uznasz wtedy, że to bzdura. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group