Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Komputer
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie707
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 77

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2021, 10:19    Temat postu: Komputer Odpowiedz z cytatem

Cześć! Szukam komputery leasingowe Kraków. Chciałabym, aby to była sprawdzona firma, znalazłam w Internecie taką stronę: https://halkomp.pl/. Może ktoś już kupił u nich komputer i poleca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ebert.malcolm
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Bytom

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2021, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie przepadam za komputerami, zdecydowanie wolę laptopy, ponieważ mogę zabierać je do pracy. Dodatkowo mogę położyć się z nim w łóżku i oglądać w ten sposób filmy. Laptopy są o wiele wygodniejsze.
_________________
laptopy poleasingowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Nie 5 Wrz 2021, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuję zakup komputera bo mój się strasznie psuje. Nie mam jednak dużego budżetu. Rozważam więc takie komputery poleasingowe ze sklepu At-Oulet, gdzie znajdziecie też różne części do komputerów: https://at-outlet.pl/czesci-do-komputerow-pc . Moim zdaniem będzie to całkiem dobry wybór. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również mam plan wymiany mojego sprzętu komputerowego, ponieważ odszedł do lamusa jakiś czas temu, a ja dalej nie mam nic nowego. Słyszałam od znajomego, że pod tym adresem https://itnes.pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-xps/notebooki-dell-xps-15/ znajdziecie naprawdę jakościowy sprzęt, w dodatku w świetnych cenach. Jeśli szukacie czegoś nadal, to sprawdźcie również. Mi udało się tam zrobić zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Wto 14 Wrz 2021, 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze zerknij sobie tutaj https://tsfujitsu.pl/ maja spory wybór komputerów, dobra marka uśmiech mam stad laptopa do pracy i smiga elegancko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roslyn.purdy
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat się na tym nie znam. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2021, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż właśnie to. Sami zastanawiamy się na kupnem nowych komputerów. Dlatego też szperamy w internecie aby dowiedzieć się gdzie komputery Warszawa najlepsze można znaleźć. I tak dowiedziałam się, że teraz to takie komputery poleasingowe to także bardzo dobry wybór. Także z pewnością powiem mężowi o takim rozwiązaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że jeśli chodzi o mnie, to ja ostatnio zamówiłam dla swojego syna nowy tablet. Długo mnie o niego prosił, więc w końcu wybrałam iPad 10.2 przyznam szczerze, że jestem naprawdę bardzo zadowolona. Sprzęt jest naprawdę bardzo wysokiej jakości, więc myślę że posłuży mu na co najmniej kilka lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
caso2u3
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw 14 Paź 2021, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam myślę o zakupie tableta dla syna do nauki. Wydaje mi się to dobrym pomysłem. Lecz zobaczymy na ile warte jest to inwestycji.
_________________
Komputery stacjonarne z systemem operacyjnym Windows pozwoli Ci na natychmiastowe korzystanie z twojego komputera. Sprawdź ofertę fox komputer na https://foxkomputer.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonya48
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komputer jest o wiele lepszy i wygodniejszy niż tablet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group