Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

lekarz
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kwiat109
początkujący
początkujący


Joined: 24 Apr 2022
Posts: 4

PostPosted: Sun 24 Apr 2022, 22:37    Post subject: zdrowie Reply with quote

Medicus Clinic Specjalistyczne Centrum Medyczne z zakresu: otolaryngologii, otolaryngologii dziecięcej, ginekologii, bariatrii, chirurgii i urologii dziecięcej, chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, chirurgii plastycznej, chirurgii onkologicznej, alergologii, urologii, pulmonologii, pulmonologii dziecięcej, dermatologii, endokrynologii, neurologii, neurologii dziecięcej, audiologii i foniatrii, fizjoterapii, medycyny estetycznej, dietetyki, kosmetologii. Medicus Clinic należy do spółki Medicus, działającej na polskim rynku medycznym od 30 lat. Polecam zapoznać się z ofertą na stronie https://medicus.com.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
andżelisia1
maniak
maniak


Joined: 16 Mar 2021
Posts: 1129

PostPosted: Fri 6 May 2022, 7:39    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie centrum zdrowia . Chodzimy tutaj z rodziną i zawsze jesteśmy otoczeni profesjonalną opieką, leczenie również jest bardzo skuteczne.
Back to top
View user's profile Send private message
jezyk
maniak
maniak


Joined: 12 Aug 2021
Posts: 1066

PostPosted: Wed 29 Mar 2023, 20:00    Post subject: Reply with quote

Jeżeli byłby wam potrzebny sprawdzone specjalista ortopeda, to słyszałam, że tutaj CM Gamma w Warszawie na ul Broniewskiego 3 można liczyć na fachową pomoc w tym zakresie. Wspominałam je o tym miejscu moja znajoma i muszę przyznać, że dysponują tam również profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, którzy na pewno ułatwi wam leczenie. Dajcie znac, co uważacie na ich temat.
Back to top
View user's profile Send private message
arielka
bywalec
bywalec


Joined: 22 Nov 2017
Posts: 163

PostPosted: Mon 29 May 2023, 2:06    Post subject: Reply with quote

Ogólnie rzadko choruję, jednak w marcu tego roku miałam spory problem z łuszczącymi się paznokciami i wymagało to wizyty u specjalisty. U mnie w polecany podolog Rzeszów https://www.instytutpodologiczny.pl/ zajmuje się leczeniem chorób podologicznych i do niego wybrałam się na wizytę. Specjalista zastosował odpowiednią terapię, tzw. pedicure podologiczny i antybiotykową i w ciągu miesiąca paznokcie wróciły do dawnego stanu. Każde takie schorzenie trzeba konsultować z podologiem.
Back to top
View user's profile Send private message
wiola84
gaduła
gaduła


Joined: 26 Mar 2009
Posts: 392

PostPosted: Mon 29 May 2023, 11:44    Post subject: Reply with quote

Co do organizowania badań, to moim zdaniem tutaj macie jedyny słuszny kierunek - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Tak da się to wszystko zorganizować naprawdę wzorcowo. Żadne komplikacje, opóźnienia czy dziwne metody. Bez skierowania. Dzwonią przypomnieć o wizycie, pozwalają zrobić konsultację, wychodzisz z zaleceniami i w takim wydaniu to naprawdę ma sens.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group