Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gry planszowe, czy komputerowe?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wupton
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 12:12    Temat postu: Gry planszowe, czy komputerowe? Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób spędzacie czas wolny? Czy posiadacie swoje ulubione tytuły gier komputerowych? W co grać ze swoim dzieckiem?
_________________
Aluminiowy zbiornik paliwa w busach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutkowski.darion
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sie 2021
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komputer to nie wszystko. Może warto zastanowić się nad rozrywką na świeżym powietrzu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robyn.feest
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 31 Sie 2021, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gry ogrodowe to świetny pomysł na spędzenie czasu z dziećmi. W przyszłe lato na pewno chcę zamówić zestaw do gry w golfa tj. https://www.taniomania.pl/t/gry-ogrodowe. Gra w golfa może być fajnym rozwiązaniem, gdy coraz więcej dzieci ze sportem ma do czynienia jedynie przy okazji gier komputerowych. Jako rodzice zapominamy, że aktywności fizyczna pozytywnie wpływa na ogólny rozwój młodego człowieka. Co ciekawe, są dyscypliny, które dbają nie tylko o ciało i ducha, ale także o… dobre zachowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2021, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas zdecydowanie komputerowe, i syn gra i maz uśmiech ostatnio zrobilam im prezent i zamowilam fajne sluchawki z genesisa, z mikrofonem bo nie mieli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makses
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2021, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz nauczyć dziecko grać w szachy. to naprawdę super gra w którą można grać również w sieci. W gier komputerowych to polecam gry logiczne i strategiczne. Dla rozruszania nóg można pograć w Pokemon Go. Nie gram już dwa lata, ale wcześniej przeszedłem ponad 2500km grając w Pokemon Go.
Polecam atrakcje https://goldengift.pl/wszystkie-prezenty/422-przejazdzka-monster-truckiem-krakow.html Dostarcza dawkę emocji i pozytywnych przeżyć, które pamięta się latami. Szczerze polecam. Ceny są atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 21 Gru 2021, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może gry planszowe? U nas cała rodzina lubi w nie grać. Bardzo duży wybór takich gier ma w ofercie księgarnia Tantis: https://tantis.pl/domino-c5509 . Polecam do nich zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vivianne51
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 22 Gru 2021, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolimy spędzać czas przy grach planszowych, mamy im multum. Fajna i rozwijająca rozrywka, szczególnie dla dziecka, które uczy się pracy zespołowej czy tego, że czasem się wygrywa a czasem przegrywa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laisha.dickinson
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 23 Gru 2021, 3:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ogromną fanką planszówek! Cieszę się, że są teraz tak bardzo popularne i jest spory wybór w sklepach. Jak dla mnie to najlepszy sposób na miłe spędzenie czasu ze znajomymi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xienen
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2021
Posty: 8

PostWysłany: Czw 23 Gru 2021, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gry wideo, są o wiele bardziej interesujące i rozwijać każdą osobę, reakcja, zdolność do podejmowania świadomych decyzji szybko, radzę każdemu spróbować coś do gry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Grliron
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2021
Posty: 6

PostWysłany: Czw 23 Gru 2021, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gry wideo stały się dziś tak piękne i zakrojone na szeroką skalę, że czasem trudno odróżnić je od filmów. Ale chyba za dużo grałem, teraz mam dość regularnego grania w gry. Kiedy szukałem czegoś nowego, znalazłem stronę, która zajmuje się recenzowaniem automatów do gry online https://40superhot.pl, które są dostępne w kraju. Wygodne jest to, że istnieje demo, dzięki któremu można określić, czy gra Ci się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group