Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub cywilny i wesele?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 244
Skąd: Ostrów Wielkopolski, Gliwice

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2009, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już się nie mogę doczekać. Jeszcze tylko 99 dni. Im mniej dni, tym ja bardziej się denerwuje.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2009, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nooooo, zobaczysz jak Ci zleci.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy wesele tylko dlatego, ze zaraz po slubie cywilnym jest koscielny. Ja nikogo nie potepiam za to, ze nie robi wesela tylko obiad. U nas w pierwszym zalozeniu mialo byc tylko przyjecie w restauracji dla nas, rodzicow i rodzenstwa. Ale plany sie zmienily. Gdybysmy brali tylko slub cywilny nie robilibysmy wesela.
Poza tym popieram osoby, ktore nie chodza do kosciola i nie chca slubu koscielnego, ale za to po cywilnym maja wesele - dlaczego maja rezygnowac z marzen... Kazdy robi jak uwaza i przede wszystkim jakie ma na to stworzone warunki i nikomu innemu nic do tego.

A klimat Bozego Narodzenia jest idealny na slub, szkoda tylko ze swieta nie sa biale... Ale mimo wszystko klimat zostaje. Patka - bedzie pieknie!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pią 18 Wrz 2009, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni jak pięknie to ujęłaś.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sob 19 Wrz 2009, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San dziekuje. Napisalam tylko, to co myslalam uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darialux26263
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 42

PostWysłany: Pią 6 Sie 2021, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że idzie w parze Very Happy Bierzcie i się nie przejmujcie. Mogę wam polecić dodatki na ślub i wesele od https://carpentry-shop.pl/. Pięknie wykonane z drewna przyciągają uwagę gości oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Wto 10 Sie 2021, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma znaczenia, o jakim ślubie myślimy, jeśli ważne jest dla nas szczęście. W takich przypadkach musimy pomyśleć o czymś takim jak finansowanie. I jeśli we Wrocławiu chcecie wesele urządzić, tu https://www.halobialystok.pl/wymarzone-wesele-we-wroclawiu-czy-warto-zdecydowac-sie-na-kredyt-czy-lepiej-oszczedzac/ powinniście o tym poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 17 Sie 2021, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to by tak pasowało przed świętami ślub a później święta w górach https://www.swieta-w-gorach.pl/ i totalne lenistwo i odpoczynek po okresie przygotowań. Ciągnie mnie w góry już od kilku miesięcy, a nie bardzo miałam możliwości wyjechać. Myślę, że to ostatni dzwonek by rezerwować pobyt świąteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3622

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://butiklalala.pl/sukienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group