Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub cywilny i wesele?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 13 Wrz 2009, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, ze w naszym gronie jest prawdziwa polonistka uśmiech[/quote]


buhahahahah!! Nic z tych rzeczy. Nie jestem polonistka ale zawsze mialam do jezykow dryg. Taki maly talencik Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pon 14 Wrz 2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San napisał:

A zreszta wszyscy wiedzą, ze niemcy to biurokraci Very Happy


Genau!! Very Happy

Ruda87 napisał:
a tam wiadomo, inna sukienka, buty, bez welonu


Ja ide na cywilny w tej samej sukni co na koscielny uśmiech Bo jeden slub jest zaraz po drugim Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 14 Wrz 2009, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
Tłumaczyć się nie ma z czego - robimy jak nam wygodniej
Wink

powiedz to tym w niemczech Rolling Eyes Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 15 Wrz 2009, 5:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
ruda87 napisał:
Tłumaczyć się nie ma z czego - robimy jak nam wygodniej
Wink

powiedz to tym w niemczech Rolling Eyes Wink


Miss, ja juz przestalam sie tym przejmowac. Grunt, ze sie pobieramy Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 244
Skąd: Ostrów Wielkopolski, Gliwice

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my bierzemy ślub cywilny, a później idziemy na obiadek, a raczej kolację do restauracji. Będzie tort, muzyka cicho puszczona, przede wszystkim kolędy będą, bo to święta. Ciepła kolacja. Będą choinki i w ogóle. Nie robimy typowego wesela, bo nas na to po prostu nie stać. Rodzinki trochę się buntują, ale nie chcemy brać od nich pieniędzy. Moja mama sama mnie wychowywała i wystarczająco już pieniędzy włożyła w wychowanie i edukację. Poza tym ma jeszcze mojego brata, który jeszcze się uczy. Mój narzeczony ma dwoje rodzeństwa młodszego, jego mama teraz straciła pracę, więc na prawdę nie jest to czas na robienie wystrzałowych imprez. Oczywiście nie potępiam nikogo, kto robi po ślubie cywilnym wesele z rozmachem. To ma być nasz dzień i ma on wyglądać tak jak sobie to wymarzyliśmy. Proszę również nie potępiać mnie za takie zachowanie, ale to mój (nasz) dzień. Nie chcę się zadłużać z powodu jednego dnia zabawy.

Owszem zawsze marzyłam o wielkim weselu, aby zaprosić całą rodzinkę, ale życie pisze różne scenariusze. Nic nie przychodzi łatwo, na wszystko trzeba zapracować.


Sorki, że się tak rozpisałam. Prawdziwy elaborat stworzyłam Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patka, wiadomo ze los bywa kaprysny.. U mnie sie zmienialo. jak chyba wiekszosc malych dziewczynek, widzialam siebie w bialej sukni, z rozami, na szpilkach i w welonie.. jak ksiezniczka. Pozniej myslalam o modernistycznym slubie i rownie modernistycznym weselu. Jak poznalam M. wiedzialam ze bedzie cichy slub i obiad w restauracji.. A jak sie oswiadczyl i wszystko stalo sie nagle realne... odzyly marzenia o "ksiezniczce" uśmiech Fakt ze nasi rodzice zgodzili sie zfinansowac nasze przyjecie weselne. Inaczej byloby skromniej niz u Ciebie uśmiech Ale i takbym sie cieszyla - mialabym meza, dzien napewno zapadlby mi w pamiec a na lopatkach chyba wyroslyby mi skrzydla z tej calej euforii uśmiech
Moja mama kilka lat temu mowila ze nie wyda kilkunastu tysiecy złotych na jedna noc. I bylismy zgodni z nią. A jak pokazalam palec z pierscionkiem to nagle zmienila zdanie o 180 stopni.. Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2009, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patka Twoje podejscie mi imponuje. Ważne własnie, ze chcecie w miłej amosferze przezyc ten dzien i własnie to uczyni, ze będzie on wyjątkowy. Mój cywilny też był skromny i tez tylko w restauracji się bawiliśmy ale i tak było idealnie.

Wszzystkiego Najlepszego uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2009, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patka powiem Ci, że te choinki, śnieg i taki półmrok i cicha muzyka może stworzyć taką atmosferę, której na niejednym ślubie się nie udaje zrobić śnieg Nie wiem, ale może tylko ja mam taki sentyment do bożego narodzenia, ale dla mnie jest magiczne i nadal zawsze czuję się wyjątkowo siedząc pod choinką przy zapalonych tylko jej świecidełkach .... To się udziela ludziom. Będzie pięknie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2009, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chodzę do kościoła i nie jestem wierząca, ale do atmosfery świąt z wiadomych powodów mam ogromny sentyment. Przez te wasze opisy aż się rozmarzyłam. Faktycznie ślub w święta musi być przeuroczy, nawet wesela tu nie potrzeba bo i tak jest niesamowity klimat.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2009, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnuss..juz niebawem bedzie swiatecznie. Zaraz po Wszystkich Swietych w marketach wytocza sie bombki, łancuchy i swiatelka oraz obowiazkowo zabawki i tandetne prezenty swiateczne Cool Beda grac od listopada do lutego kolędy.. i pastorałki Very Happy Oraz Last Christmas oczko
Gdzies ostatnio czytalam, ze to ironia (jak "widna do nieba" na slubach) - facet spiewa o suce, ktora go zostawila, a w Polsce ten utwor jest uwazany za przepiekny utwor traktujacy o atmosferze swiatecznej ;D Rozwalilo mnie to porownanie oczko Bo troche w tym racji jest.. Wystarczy trocxhe dzwonkow i ladna linia melodyczna i mamy utwor iście Bożonarodzeniowy oczko
A zakanczajac bez ironii, ja tez sie nie moge doczekac świat:) Będzie sniegowo, rodzinnie i w domu bedzie pachniało choinką uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group