Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fontanna czekolady?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo utytłana Panna Młoda oczko Dziewczyny w tym wątku pisały o koszmarnych wizjach sukni Młodej w czekoladowych plamach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzierlatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 757
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, widziałam uśmiech strach pomyśleć! oczko
_________________




zapraszam na mojego bloga http://krakowskadzierlatka.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wyobraźcie sobie takie małe utytłane czekoladką dziecko biegające po sali... Potknie się i złapie akurat tego co ma pod ręką - sukni mamy albo co gorsze - sukni Panny Młodej... Shocked Fontannie z czekoladą absolutnie mówię NIE lol I jeszcze ten koszt... Shocked U nas słyszałam, że to max 200 zł...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dzierlatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 757
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamika88 napisał:
A wyobraźcie sobie takie małe utytłane czekoladką dziecko biegające po sali... Potknie się i złapie akurat tego co ma pod ręką - sukni mamy albo co gorsze - sukni Panny Młodej... Shocked Fontannie z czekoladą absolutnie mówię NIE lol I jeszcze ten koszt... Shocked U nas słyszałam, że to max 200 zł...


Ode mnie też NIE dla fontanny! oczko obraz nakreslony przez lamike - jak z horroru Very Happy

A te 800 zł chyba lepiej wydać na stół wiejski na przykład albo dopłacic trozkę więce do tortu - albo do miesiąca miodowego Very Happy
_________________




zapraszam na mojego bloga http://krakowskadzierlatka.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mówię stanowcze TAK!! dla fontanny, przecież po to są tacki papierowe przy fontannie by czekolada nie kapała na wszystko. Byłam na weselach gdzie była fontanna i nikt nie miał problemów z upaćkaniem się bądź ubrania czekoladą. A dzieci na weselu będą miały rodziców, którzy powinni zadbać o czystość pociech w trakcie i po zjedzeniu uśmiech
Fakt koszt duży ale ja bardzo lubię słodycze uśmiechnięty uśmiechnięty uśmiechnięty uśmiechnięty uśmiechnięty
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniolinek
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 173
Skąd: z Krainy Oz

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez chwilę się zastanawiałam nad fontanną. Myślałam o kupnie, bo wypożyczenie to za drogi interes na 50 osobową imprezę.U nas prawie nie będzie dzieci, ja uwielbiam czekoladę, ale po rozmowie ze znajomym, który jest kelnerem na weselach doszłam do wniosku, że nie. Mówił, że zawsze wkoło fontanny jest syf, talerzyki czy obrus nie wystarczają ,nawet jak na imprezie nie mam dzieci. Podobno nawet podłoga jest zwykle w czekoladzie .
Za to na pewno słodki bufet sama zrobię uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też robię słodki stoliczek- ciasta, jakieś cukierki, czekoladki, od razu z kawą i herbatą.

W ogóle niesmaczna jest ta czekolada z fontanny- i jakaś taka "niemiła" dla mnie Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będzie fontanna czekoladowa. Nie wyobrażaliśmy sobie żeby jej nie było. Szczególnie, że nasi znajomi też są fanami czekolady uśmiech My za naszą 47 cm na 50 osób płacimy 450 zł z transportem, rozstawieniem, rozpuszczeniem czekolady i owocami.

Dziwi mnie to co piszecie o fontannach. Na weselach i na przyjęciach nigdy się nie spotkałam z czekoladą na podłodze czy obrusie. Jeśli ktoś robi taki syf z fontanną czekoladową to tak samo porozlewa kawę czy wysmaruje wszystko na około ciastem.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 4 Cze 2012, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:

Dziwi mnie to co piszecie o fontannach. Na weselach i na przyjęciach nigdy się nie spotkałam z czekoladą na podłodze czy obrusie. Jeśli ktoś robi taki syf z fontanną czekoladową to tak samo porozlewa kawę czy wysmaruje wszystko na około ciastem.

Ja pisałam tylko to, jak sobie ją wyobrażam na weselu, ponieważ nie mam z nią żadnego doświadczenia.
Jednak, mi zdecydowanie łatwiej ubrudzić się czekoladą niż ciastem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Wto 12 Cze 2012, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....
_________________


Ostatnio zmieniony przez Kithy dnia Sro 6 Lis 2013, 15:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 20 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group