Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fontanna czekolady?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Nie 4 Mar 2012, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi wzięli na swoje przyjęcie fontannę. Wynajmowali. Po fakcie uznali, że to niepotrzebny koszt i w sumie strata pieniędzy.
Jedynie dzieciaki miały frajdę w przygotowaniu pianek, owoców i maczaniu w czekoladzie, no i oczywiście siebie przy okazji. Tak jak napisała Wiewiórka, stół na którym stała fontanna był upaćkany czekoladą, mimo, ze stał na ceracie i starano się to wycierać systematycznie.
Dorośli trzymali się z dala od płynnych strug czekoladowych, co by nie pobrudzić odświętnych ubrań.
Ponoć folklorem wieczoru, były dzieciaki, które wsadzały dłonie w fontannę by później gonić pannę młodą celem "oznaczenia" czekoladowymi łapkami.

U mnie pomysł odpadł. Bo wydaje mi się to przerażające.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Mar 2012, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
Znajomi wzięli na swoje przyjęcie fontannę. Wynajmowali. Po fakcie uznali, że to niepotrzebny koszt i w sumie strata pieniędzy.
Jedynie dzieciaki miały frajdę w przygotowaniu pianek, owoców i maczaniu w czekoladzie, no i oczywiście siebie przy okazji. Tak jak napisała Wiewiórka, stół na którym stała fontanna był upaćkany czekoladą, mimo, ze stał na ceracie i starano się to wycierać systematycznie.
Dorośli trzymali się z dala od płynnych strug czekoladowych, co by nie pobrudzić odświętnych ubrań.
Ponoć folklorem wieczoru, były dzieciaki, które wsadzały dłonie w fontannę by później gonić pannę młodą celem "oznaczenia" czekoladowymi łapkami.

U mnie pomysł odpadł. Bo wydaje mi się to przerażające.


U mnie nie będzie dzieci, więc czystość stołu zapewniona, a wszyscy znajomi są zadowoleni z tego pomysłu. Fontanna wcale nie jest brudząca, po to są talerzyki żeby się nie uświnić. Na weselach nie bywam, ale na różnych eventach na których były fontanny właśnie przy nich gromadziło się najwięcej osób. Jak ktoś się wyświni przy jedzeniu, to świnka jest język i to już nie moja wina oczko Cinnamonku dzieciaki z czekoladowymi łapkami to wizja przerażająca i też bym zrezygnowała.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Pon 5 Mar 2012, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:

U mnie nie będzie dzieci, więc czystość stołu zapewniona, a wszyscy znajomi są zadowoleni z tego pomysłu.


Domyślam się, często z TŻ chodzimy do restauracji, gdzie właśnie na deser jest fontanna czekolady. I powiem szczerze, że ja, stara baba przy niej zawsze bywam pierwsza Very Happy

Pralinka napisał:
Cinnamonku dzieciaki z czekoladowymi łapkami to wizja przerażająca i też bym zrezygnowała.


Owszem, szczególnie, że biel nie lubi brązu Wink czekolady Very Happy
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Mar 2012, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parafrazując cytat z filmu "Kariera Nikosia Dyzmy" " suknia ch..j, czekolada ważna" język Śliniak sobie kupię, a przy fontannie będę się raczyła uśmiech
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katarzyna Dobrowolska
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Mar 2012
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 1 Kwi 2012, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylam raz na weselu gdzie byla wlasnie fonatanna z czekolady i bylo to zdecydowanie najbardziej oblegane miejsce na calej sali:D
do tego byly owoce- arbuz, pomarancza, mandarynkji, brzoskiwnie, truskawki, i marshmallowsy. pycha:))
_________________
uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 1 Kwi 2012, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, to może dołożę swoje 3 grosze- na ostatnim spotkaniu przedmałżeńskim każda para musiała przynieść coś do żarcia- większość jak normalni ludzie, przyniosła sałatkę czy paluszki- jedna para przyniosła swoją fontannę czekoladową Shocked i zrobili takie owocowe figury....
Powiem tak- figury owocowe REWELACJA!! Śliczne, smaczne, ładne. Fontannę każdy olał, nikt nie ruszył tej czekolady, właściwie nikt tam nie podszedł oprócz 3 osób........ Dlatego ja bym była raczej na nie!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mar6ta
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 16

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2012, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkich wykrzyknikwykrzyknik
Ja fontanne czekolady mam w menu w cenie juz Very HappyD
Truskaweczki czekoladka i pychotka Very Happy
_________________
Marta


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzierlatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 757
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie fontanna jest w ofercie za dodatkowym kosztem - jakieś 800-900 zł na tę chwilę. Strasznie się z mamą na nią napaliłyśmy uśmiech ale czytam Wasze komentarze i chyba jeszcze to przedyskutujemy oczko

Pralinko, czy kupiłaś sobie fontannę? będziesz jej używać? jeśli tak, to zapytałabym za miesiąc o relację uśmiech
_________________




zapraszam na mojego bloga http://krakowskadzierlatka.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

800zł to sporo forsy... Mi byłoby żal tyle wywalić w czekoladę w płynie :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzierlatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 757
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 3 Cze 2012, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KathyLaPoz, strasznie dużo właśnie... I jeszcze te utytłane dzieciaki brrrrr oczko
_________________




zapraszam na mojego bloga http://krakowskadzierlatka.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 19 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group