Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fontanna czekolady?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Pon 6 Paź 2008, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem dokładnie bo nigdy się z taką fontanna nie spotkałam, ale wyobraziłam sobie, że jak będzie u mnie ponad sto osób to pewnie komuś po palcach ta czekolada poleci, dlatego pomyślałam że to mało higieniczne Rolling Eyes
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Paź 2008, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to się na patyk nadziewa owoce albo ciacha bierze i w tym macza uśmiech Spokojnie, nie widziałam aby cokolwiek w tym było niehigienicznego, a impreza była na 400 osób.
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 6 Paź 2008, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lotta, a nie pobrudził się nikt? Bo ja sobie tak pomyślałam właśnie, o tych garniturach, eleganckich sukienkach i... na przykład małym brzdącu, który ponad wszystko na świecie chce zobaczyć, jak ta fontanna działa? Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Paź 2008, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
Lotta, a nie pobrudził się nikt? Bo ja sobie tak pomyślałam właśnie, o tych garniturach, eleganckich sukienkach i... na przykład małym brzdącu, który ponad wszystko na świecie chce zobaczyć, jak ta fontanna działa? Confused

No cóż, nie widziałam...
Oczywiście trzeba z tym uważać, ale to jak ze wszystkim. No i dzieci muszą być pilnowane to racja uśmiech
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Pon 6 Paź 2008, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w cenie takiej fontanny zazwyczaj jest ktoś do obsługi więc nikt w tym paluchów maczać nie będzie oczko
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Paź 2008, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, ale mam nadzieję że nie będzie nietaktem jak podstawię jakąś szklaneczkę i szybko sobie chlusnę oczko W końcu pannie młodej wolno, a ja kocham czekoladę Very Happy
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nana
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 253
Skąd: Silesia

PostWysłany: Pon 6 Paź 2008, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaaa a potem na drugą nóżkę Twisted Evil
_________________

Niczego nie będzie żal!! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
movika
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pon 15 Gru 2008, 14:16    Temat postu: czekoladowe cudeńka Odpowiedz z cytatem

My zamiast fontanny zrobiliśmy czekoladowe szleństwo. dekoracje na stole były z czekolady (kosze z kwiatami), przy kazdym talerzy leżała czekoladowa róża a kazdy z gości dostał czekoladową pocztówke z naszym zdjęciem. Goście byli zachwyceni my tez. zawsze to coś innego. a najlepsze było to, ze nikt sie nie połapał, ze to czekolada. Gorąco polecam. mieliśmy tez parę młodą wysokości 1,20 cm. Istny szał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiulaK1984
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 22 Gru 2008, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do fontanny czekoladaowej => jest to pomysł fajny i ostatnio berdzo modny, ale ludzie chyba zamawiają to ze wzgledu na chęć pokazania się (nie chce nikogo urazić). Faktem jest, że jest ona pyszna , ale byłam na weselu gdzie były dzieci i sami sobie wyobraźcie co się tam działo. Obrusy, ubranka - wszystko zachlapane i pomazane czekoladą bo dzieciaczki uznały to za zabawe a nie jak element posiłku. Przemyślcie to poważnie. Pozdrawiam
_________________

25 lipiec 2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosiaczek1
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 4

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
ja też mam w planach tylo... czy przy imprezie na 25osób mi się to naprawdę opłaca?? kurczę, mam na taką fontannę chrapkę odkąd ją zobaczyłam i co chwilę ten temat powraca oczko


nie wiem czy wiesz ale w anglii takie male fonntanny to jus od 10 funtow kupisz!wykrzyknik czasami na e-bay mozesz kupic i wysla do polski. Ja jedna mam i sama mozesz zrobic nawet potem na urodzinach czy innych okazjach. I zawsze wszyscy lubia. oczywiscie jako panna mloda to nie bedziesz sie takimi rzeczami bawila ale moze znajomy albo ktos z obslugi moze to zrobic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
Strona 2 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group