Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

plisy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 158

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 11:25    Temat postu: plisy Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że zakup do łazienki plisy warszawa to dobry pomysł? Prywatność w łazience jest bardzo ważna. Nikt nie chce być podglądany pod prysznicem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Pon 27 Gru 2021, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek wszystko się zgadza i jest zgodne z przepisami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
łajciorrr2115
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 29

PostWysłany: Pią 4 Lut 2022, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiecaj sobie w nowym roku, że zrobisz sobie sylwetkę marzeń - www.electricpunch.pl
_________________
www.electricpunch.pl www.filmowepremiery.pl www.szybkarandka.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 1 Kwi 2022, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja zdecydowałam się na plisy okienne Nafi i faktycznie prezentują się bardzo elegancko, okazały się dla mnie świetną ozdobą. Dodatkowo tutaj wybór jest dosyć duży także na pewno znajdziecie coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sob 2 Kwi 2022, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to świetny pomysł. Sami zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie w naszym domu. Korzystaliśmy przy tym z oferty https://plisy-okienne.pl/. Zdecydowaliśmy się na plisy okienne, ale w swojej ofercie posiadają także rolety okienne. Na pewno wybierzesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1259

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że całkiem sporo osób na dzień dzisiejszy decyduje się właśnie na takie rozwiązania i muszę dodać, że jeśli chodzi o mnie to ja także teraz rozważam u siebie montaż rolet rzymskich. Chciałabym zachęcić każdego do przeczytania wpisu https://wmieszkaniu.pl/rolety-rzymskie-musisz-to-wiedziec-zanim-je-kupisz-art3679.html gdzie bardzo fajnie na ich temat napisano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polar
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 34

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plisy są najbardziej praktycznymi roletami, ze względu na możliwość regulacji ich od góry i dołu. Zawijają się jak harmonijka i idealnie zaciemniają pokój. A sam montaż rolety plisowanej nie jest aż tak ciężki i zalezny od tego, czy montaż jest beinwaztyjny dla okna, czy standardowy. Co możecie sobie poczytać w tym artykule, jak się zająć montażem krok po kroku http://lestore.pl/sklep/rolety-plisowane/montaz-rolet-plisowanych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anetka44
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 49

PostWysłany: Pon 11 Lip 2022, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeśli szukacie naprawdę pięknych i funkcjonalnych dekoracji okiennych w wersji rolet oraz żaluzji polecam rozpocząć od sklepu Karnix z szerokim wyborem pięknych dekoracji okiennych różnego typu nie ograniczając się również do kolorów, czy wzorów. My wszystko od żaluzji drewnianych po rolety plisowane zamawialiśmy u nich. Terminowa dostawa, a obsługa na której wsparcie można liczyć. Pozdrawiam i udanych wyborów w tym zakresie oczywiście życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group