Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobry krem pod oczy
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 17:35    Temat postu: Dobry krem pod oczy Odpowiedz z cytatem

Poszukuję skutecznego kremu pod oczy do wrażliwej skóry, taki żeby niwelował zmarszczki i cienie pod oczami. Kiedy mogę się spodziewać efektów jak zacznę regularnie stosować? Zależy mi na kremie z górnej półki, ten który kupiłam w drogerii mnie uczulił...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anitka S
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 22

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używam z DermAbsolu odmładzający krem pod oczy ze specjalnym aplikatorem i naprawdę mogę go polecić. Mam skórę mocno wrażliwą i ten krem spisuje się na medal w pielęgnacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 61

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak najbardziej powinnaś wybrać coś z dermokosmetyków, taki żeby był przeznaczony dla skóry wrażliwej. Wtedy znacznie mniejsze ryzyko, że dostaniesz uczulenia. Kremy pod oczy z zasady powinny być delikatne po skóra w tych rejonach jest cieńsza ale jak widać nie dla każdego producenta to norma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Pią 27 Sie 2021, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama przed naszym weselem stosowała krem z DermAbsolu, on ma taki metaliczny aplikator. Jakiś miesiąc dwa razy dziennie aplikowała i różnica duża jak sobie zrobiła zdjęcie przed i po. Miała od zawsze worki pod oczami i opadającą powiekę, w kącikach sporo zmarszczek. Krem jej ładnie rozświetlił oko, cienie zniknęły, powieka uniesiona, zmarszczki też płytsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Nie 29 Sie 2021, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to taka rekomendacja to jest to o co mi chodziło. Mam półtora miesiąca na poprawę okolic oczu, byłam sceptyczna czy w takim czasie coś się uda zdziałać tylko kosmetykami a tu proszę. Minimalne efekty już będą dla mnie zadowalające uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ywilliamson
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2021, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest najlepszy krem pod oczy na worki pod oczami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2021, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie dobrego kremu pod oczy to nie taka łatwa i oczywista sprawa. Ja do tej pory szukam takiego, który będzie mi w pełni odpowiadać. Na stronie: https://byhealth.pl/kremy-pod-oczy ich wybór jest na tyle duży, że na pewno któryś mnie zainteresuje. Myślę, że znajdzie się tutaj coś także dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Nie 26 Wrz 2021, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak dziewczyny polecają DermAbsolu z Avene. Odmładza okolice oczu, redukuje cienie i te worki tak zwane. Lekki, aplikacja bardzo przyjemna. Z tymże oczywiście nie masujemy tylko delikatnie trzeba wklepać krem w okolice oczu i powieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Sro 27 Paź 2021, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja pierwsze zmarszczki wokół oczu zobaczyłam jeszcze grubo przed 30-tką... także to nie ma bardzo na co czekać tylko trzeba stosować porządne kremy na te okolice. I koniecznie inne niż krem do twarzy, wiele z nas myśli, że co to za różnica ale jednak ta skóra przy oczach jest dużo delikatniejsza, cieńsza. Zbyt mocne nakładanie kremu przyniesie więcej szkody jak pożytku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pią 29 Paź 2021, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zawsze kremy z górnej półki są eksta.. ja mam czesto cienie i worki pod oczami i kilka kosmetykow w roznych cenach testowalam.. moze cie zdziwie ale najbardziej spasowal mi kupiony na notino za 10 zl (bo brakowalao mi do darmowej wysylki) zwykly krem z dermedic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group