Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

slub na Hawajach
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 0

PostWysłany: Czw 8 Mar 2007, 15:19    Temat postu: slub na Hawajach Odpowiedz z cytatem

Czy ktos z Was bral albo bedzie bral slub na Hawajach?bardzo prosze o rade, do kogo sie zglosic aby zarezerwowac termin i wybrac miejsce, oraz ile to kosztuje. pozdrawiam serdecznie i czekam na rady!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Huczne Wesele
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 23 Mar 2007, 10:14    Temat postu: a kiedy zamierzasz brać tam ślub? Odpowiedz z cytatem

a kiedy zamierzasz brać tam ślub?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Plinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 0

PostWysłany: Wto 27 Mar 2007, 9:24    Temat postu: slub na hawajach Odpowiedz z cytatem

Pomiedzy 21 kwietnia a 4 maja 2007..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafaelphoto
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 0
Skąd: Honolulu, Hawaii

PostWysłany: Wto 17 Kwi 2007, 2:32    Temat postu: ...ślub na Hawajach Odpowiedz z cytatem

Aloha,
Nie wiem czy ktos juz Ci pomogl, lecz jesli wciaz szukasz informacji skontaktuj sie z Hawaii Polonia Tours. Ich strona internetowa to http://www.mojehawaje.pl (telefon 001.808.955.4567)

Ich oferta organizacji slubu zaczyna sie od $695. Nie wiem czy jest to atrakcyjna cena dla Ciebie. Osobiscie nie znam wiekszych szczegolow o ich ofercie, nigdy z nimi nie wspolpracowalem. Jesli tez szukasz fotografa slubnego chetnie Ci moge sluzyc pomoca w tej dziedzinie uśmiech
Moj telefon to 001.808.348.3390 (email: rafaelswit@gmail.com)

www.rafaelswit.com
www.MySpace.com/rafaelphotography

Pozdrawiam,
Rafal
_________________
Rafael Swit Photography
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnes85
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 8

PostWysłany: Sob 9 Cze 2007, 16:06    Temat postu: Wow, ślub na Hawajach... Odpowiedz z cytatem

Wow, ślub na Hawajach - to jest dopiero przeżycie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o my God Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 27 Mar 2008, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plinko,

Czy zdasz nam relacje czy wzięłaś ślub na hawajach?
ooryginalny pomysł, ale tam zapociłabym się w swojej kiecce, więc to nie dla mnie, bo nie chciałabym w niej nie wystąpić wogóle oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także jestem ciekawa, czy ślub się odbył....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 21:40    Temat postu: Re: slub na Hawajach Odpowiedz z cytatem

Plinka napisał:
Czy ktos z Was bral albo bedzie bral slub na Hawajach?bardzo prosze o rade, do kogo sie zglosic aby zarezerwowac termin i wybrac miejsce, oraz ile to kosztuje. pozdrawiam serdecznie i czekam na rady!


Jest taka firma nazywa się "2 cytrynay" i zajmuje się organizacja imprez i wesel poza granicami polski. Nie wiem czy akurat na hawajach? My już korzystaliśmy z usług tej firmy i możemy z czystym sumieniem ją polecić. bardzo konkretna i profesjonalna obsługa.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 95

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OMG! Shocked ślubu na hawajach to chyba tylko na filmach. no i pierwszy raz się z tym spotkałam... Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group