Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

mieszkanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 158

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 7:49    Temat postu: mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Ślub ślubem, a co z mieszkaniem? My dostaliśmy mieszkanie po mojej babci i wprowadzimy się tam zaraz po ślubie, ale najpierw remont. Polećcie mi firmę, która wykonuje remont mieszkania kraków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka sytuacja też jest ok ale nie polecę nikogo bo ja akurat kupiłam nowe mieszkanie na osiedlu Apartamenty Karolinki w Gliwicach i nie będę musiała myśleć o remontach przed najbliższe lata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liana51
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję w Krakowie nowy dom od dewelopera. Nie muszę się dzięki temu martwić remontem. Widziałam, że mają też nowe mieszkania na sprzedaż, więc polecam Ci zajrzeć na ich stronę internetową: https://www.dopoznania.pl/ i sprawdzić ich ofertę. Mają naprawdę piękne nowe domy, nie wiem jak mieszkania, no bo nie oglądałam, no ale na pewno też znajdziesz tam coś dla Ciebie. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Josicka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 23

PostWysłany: Sro 25 Sie 2021, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto kupić mieszkania od dewelopera np. od DOMBUD. Jest to firma, która zajmuje się na przykład sprzedażą mieszkań w Katowicach. Zachęcam do sprawdzenia ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Czw 26 Sie 2021, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukalibyście miejsca, gdzie możecie umieścić bezpłatne ogłoszenie nieruchomości to koniecznie zweryfikujcie w wolnym czasie portal Pokato.pl. Moim zdaniem znajdziecie tam sporo bardzo ciekawych ofert osób prywatnych, czy firm. Czasem udało mi się znaleźć elektronikę za grosze! Polecam ichniejszy portal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2021, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku warto sprawdzić https://wgruncierzeczy.eu/odbiory-mieszkan-olsztyn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartoletti.erick
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Wrz 2021, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katowice – miasto wojewódzkie Górnego Śląska, ważny ośrodek przemysłowy, istotny punkt na mapie dla fanów muzyki i kultury. Jedenaste pod względem liczby ludności, przyciąga świat biznesu, ale również studentów. Chętnie budują tu deweloperzy. Jeśli planujesz się tu wkrótce przeprowadzić i rozważasz zakup mieszkania przeczytaj ten artykuł https://katowice24.info/w-ktorej-dzielnicy-katowic-warto-kupic-mieszkanie/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszym wyborem będą usługi remontowe Warszawa Wawer-Bud: https://www.wawerbud.pl/ . Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w zakresie usług remontowych i budowlanych. Warto się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carley17
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na korzyść mieszkań z rynku wtórnego przemawia przede wszystkim ich doskonała lokalizacja, znajdująca się w samym centrum miasta. Przez lata infrastruktura zdążyła obrosnąć we wszystkie ważne punkty usługowe i handlowe, które uprzyjemniają i ułatwiają codzienne życie mieszkańcom danej dzielnicy.
_________________
Rynek pierwotny czy wtórny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mortimer99
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a w Krakowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group