Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Najlepsza firma do spedycji
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Czw 12 Sie 2021, 6:54    Temat postu: Najlepsza firma do spedycji Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie - jaka firma jest według Was najlepsza w tym zakresie? Ja osobiście sporo dobrego czytałem na temat spedycja krajowa . Podobno mają bardzo terminowo wykonywane zlecenia, niskie ceny, no i przede wszystkim ogromne doświadczenie w tym co robią.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verner53
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: Czechowice-Dziedzice

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest o dobrą firmę, która zajmuje się spedycją międzynarodową. Moje przedsiębiorstwo przez dłuższy czas poszukiwało tego typu usług, ale ostatecznie udało nam się nawiązać współpracę z profesjonalistami, co było bardzo istotne dla naszego biznesu. Bardzo cieszę się, że trafiliśmy na firmę z powołania, ponieważ nasza praca została znacznie usprawniona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o przewóz towarów to najlepiej zgłosić się do firmy Transpol - usługi transportowe Gdańsk, Gdynia, Sopot, HDS: http://transport-gdansk.pl/ . Firma ta oferuje usługi taxi bagażowego, a także opcje transportu gabarytowego - między innymi transport HDS czy transport specjalistyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pfeffer.olga
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Nowa Wieś Wrocławska

PostWysłany: Sro 17 Lis 2021, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ja polecam Wam GoGlobal24. Na stronie internetowej https://goglobal24.pl możecie znaleźć ich ofertę transportu i logistyki. Ta firma zajmuje się transportem i logistyką w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii oraz Włoszech. Codziennie wysyłają zamówienia i odbierają zwroty od kupujących różne produkty. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie do przewozu ładunków warto zatrudnić sprawdzoną firmę. Bardzo szeroki zakres usługo oferuje Rhenus https://www.rhenus.com/pl/pl/uslugi/logistyka-frachtowa/transport-drogowy/ - oni zajmują się transportem nie tylko krajowym ale też międzynarodowym. Posiadają bardzo rozbudowaną flotę pojazdów oraz przeszkolonych i doświadczonych kierowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Sro 1 Gru 2021, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza jest taka która rzetelnie i na czas wykona zadania które zlecono. Spokojnie możesz korzystać z usług tej https://www.translogis.pl/pl/kontakt bo ma nie tylko transport lądowy ale także morski i lotniczy oraz stałe połączenie kolejowe do Chin. Polecam kontakt z nimi jak i współpracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1288

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu przenosiłem się do nowego mieszkania, dlatego skorzystałem z usług firmy, która specjalizuje się w przeprowadzki . Jestem bardzo zadowolony, wszelkie pracy wykonali sprawnie i bez problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tę stronę https://pks-sa.com/oferta/spedycja-miedzynarodowa.html warto sobie zerknąć. Macie tam bowiem namiar na firmę, która zajmuje się spedycją międzynarodową. Uważam, że warto się tam rozejrzeć. Trzeba bowiem stawiać na jakość oraz sprawdzone rozwiązania, które z pewnością się sprawdzą. Uważam, że na pewno należy stawiać na usługi wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Nie 30 Sty 2022, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o firmę spedycyjną to ja polecam wykorzystać możliwości jakie daje współpraca z firmą https://symlog.eu/kontakt/ Mają w ofercie transport lądowy, morski a nawet lotniczy a od niedawna stałe połączenie kolejowe z Chinami. Idealny partner do transportu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devonte.ankunding
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2022
Posty: 1
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się podpytam jakie firmy prowadzicie, że potrzebujecie współpracować z firmą spedycyjną? Mi chodzi po głowie import z Chin, więc też będę musiała nawiązać współpracę z taką firmą.
_________________
import towarów z chin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group