Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czysta cera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iris30
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 637
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 15 Mar 2011, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak pisałam wcześniej ja chodzę na IPL i na prawdę polecam, byłam już 2 razy i zauważyłam znaczną poprawę zarówno kolorytu twarzy (znikają zaczerwienienia, popękane naczynka są mniej widoczne) jak i jędrności skóry, kosmetyczka powiedziała mi że jeszcze 3 zabiegi i powinnam być w pełni zadowolona:) poza tym IPL podobno też pomaga na problemy z trądzikiem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 16 Mar 2011, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna napisał:
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma może problem z cerą naczynkową?
Macie jakieś sprawdzone specyfiki? Albo zabiegi?


ja miałam na policzkach wyraźnie popękane naczynka, w zimie bardziej się wyróżniały, w lecie mniej, aż po ostatniej strasznie mroźnej zimie się nie pochowały - więc poszłam do lekarza je pozamykać laserowo - super sprawa, jednorazowy w moim przypadku zabieg, w zasadzie niebolesny, jeden dzień zaczerwienienie i po naczynkach uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitek
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 59
Skąd: gdzies tam

PostWysłany: Pon 21 Mar 2011, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem załamana, po kuracji na opryszczkę (prawdopodobnie wyleczona) myslalam ze bede miala piekna i gladka cere, niestety rzeczywistos okazala sie brutalna i teraz wychodza mi na twarzy nie opryszczki ale jakas dziwna postac tradziku- z jakas bakteria czy czyms dermatolog mi powiedzial:/ najgorsze jest to ze sa to grube duze chrosty ktore utrzymuja sie przez 2-4 tygodnie w najbardziej widocznym miejscu bo na brodzie i w okolicach ust ale glownie na brodzie:/ a slub tuz tuz... poza tym dermatolog odradza mi jakichkolwiek zabiegow typu dermabrazja itp ze wzgledu na pore roku- tylko od jesieni do konca lutego mozna wykonywac.
prawdopodobnie do slubu pojde z gorami dolinami na twarzy;(
a moze ktoras z was miala podobny problem?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anitek
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 59
Skąd: gdzies tam

PostWysłany: Pon 21 Mar 2011, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodam, że dbam o cere- twarz myje w mydle siarkowym, pozniej tonik antybakteryjny, na dzien krem matujacy, na noc silnie nawilzajacy, oprocz tego w ciagu dnia bibulki matujace, i najpierw byl davercin zel, a teraz dermatoog zapisal mi kwasy do stosowania punktowego.
czolo policzki i nos mam idealne oprocz tej dolnej czesci twarzy (bo czasem sypnie sie tez na dolne czesci policzkow)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pustynnaburza
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2011
Posty: 98

PostWysłany: Sob 16 Kwi 2011, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anitek co to jest mydło siarkowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 17 Kwi 2011, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do cery problemowej polecam kremik Humektan Smile jest bardzo fajny i lekki. Kupić można w aptece, zapach nie kazdemu może odpowiadać. Ale ja i tak wolę kremy, żele i inne smarowidła bezzapachowe więc mi nie przeszkadza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 17 Kwi 2011, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla napisał:
Do cery problemowej polecam kremik Humektan Smile jest bardzo fajny i lekki. Kupić można w aptece, zapach nie kazdemu może odpowiadać. Ale ja i tak wolę kremy, żele i inne smarowidła bezzapachowe więc mi nie przeszkadza.


Jest świetny, ale niestety mi po dłuższym stosowaniu jakoś zaczął przeszkadzać.. Robiłam się po nim czerwona i taką nieładną cerę miałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Nie 17 Kwi 2011, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przenoszę z zamkniętego tematu: (porządek musi być Razz )

Cytat:
Moje drogie, przypadkiem odkryłam cud miksturę na zaskórniki.
(pozwoliłam sobie założyć nowy temat, jeżeli mozna to wrzucić w jakiś już istniejacy to proszę o podłączenie)
Otóż, kupuje się w aptece:
1. petroleum d-5 (nie wiem co to jest, ale ma konsystencję wodnistą bardzo, to jest "nośnik" tego toniku).
2. Olejek pichtowy (podobno najlepszy jest taki, który nadaję się również do użytku wewnętrznego, ale ja kupiłam taki do smarowań).
Mieszamy 40 ml petroleum i 10 ml olejku, tą miksturą przemywamy twarz co wieczór.
Ja użyłam tego dopiero 2 razy a widze, że zaskórniki znikają, zmniejszają się. Skóra się nie przetłuszcza prawie wcale.
Minusem jest to, że dość mocno przesusza ( ja użyłam wczoraj zwykłego kremu Nivea i wchłonął się w skórę całkowicie, a zazwyczaj używam kremów matujących). Trzeba w trakcie kuracji dbać o nawilżenie skóry.
Poleca się też, dla osób ze skórą bardziej suchą, aby dolać do mikstury kilka kropel nafty kosmetycznej (pomaga na wysuszenie).
Oczywiście, lepiej zrobić najpierw próbę uczuleniową na małym kawałku skóry, bo wiadomo, że nie każdemu będzie to służyć. Nie można też przesadzać ze stężeniem, zresztą dla mnie to, które podałam powyżej, już delikatnie poszczypuje w twarz.
Ja wyczytałam o tym na tej stronie:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48400 od postu nr 17.
Na tej stronie jest trochę więcej o samym olejku: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/pichta.htm
Naprawdę polecam, bo sama na sobie sprawdziłam.
Nieco się boję tego przesuszenia, ale myślę że sobie poradzę, a twarz bez zaskórników to moje marzenie

dodam jeszcze moje uwagi po dłuższym stosowaniu i poleceniu tego kilku znajomym:
po stosowaniu codziennie przez około 2 tygodnie wysuszyła mi się bardzo skóra, ale mocniejszy peeling mechaniczny dawał sobie radę z odstającymi skórkami. Ale zrobiłam sobie przerwę, zresztą cera zaczęła ładniej wyglądać. Po znowu 2 tygodniach spróbowałam raz, ale jednak już niezbyt ładnie pachniał, przypuszczam, że skoro jest to mikstura naturalna, bez konserwantów, to trzeba uważać, żeby się nie zepsuł (ja trzymałam w łazience, a może trzeba w lodówce?). Dzisiaj kupiłam świeże składniki i zaczynam znowu (zbliża mi się @ więc cera, wiadomo, ciut gorsza).
Za to siostra mojego P. mówi, ze jej wyciągął takie zaskórniki z czarnymi czubkami i wygładził cerę, ale takie mocno podskórne schował głęboko i przestała go stosować.
Także ciągle polecam zrobić sobie najpierw próbę na mniejszej częście twarzy, każdy może inaczej reagować.
A mój P. do tego wszystkie nie znosi tego zapachu- bo rzeczywiście, pachnie lasem aż za bardzo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oriane
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 109
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety i ja muszę zawitać do tego wątku. W niedzielę zaczęła mi rosnąć gula na brodzie z tych głęboko pod skórą, niewyciskalnych smutny w sobotę mam panieński, tu już raczej nic nie zrobię poza toną tapety na brodę. Ale ślub już tak blisko, a takie zmiany potrafiły mi się trzymać 2-3tyg! Do tego zostawiają szpetne przebarwienia. Nie wiem czy to od stresu, śmieciowego żarcia czy osłabienia organizmu, ale już dawno takiej guli nie miałam.

Do tego tuż przed ślubem będę mieć okres i nie wiem czy mi się jeszcze cera nie sypnie. Jestem załamana, nie wyobrażam sobie iść do ślubu pryszczata. Jeden dzień w życiu chcę wyglądać naprawdę ładnie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzierlatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 757
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 21 Sie 2013, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oriane, może to właśnie przed okresem ta gula? Skoro będzie wypadnie przed ślubem, to może gula zdąży zniknąć? Moja cera wygląda koszmarnie przed @, ale jak tylko przychodzi, wszystko wraca do normy. uśmiech
_________________




zapraszam na mojego bloga http://krakowskadzierlatka.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 12 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group