Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czysta cera
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Wto 23 Wrz 2008, 22:50    Temat postu: Czysta cera Odpowiedz z cytatem

Jest taka sprawa uśmiech, która spędza mi sen z powiek....Co jeśli w dzień ślubu obudzę się z ogromnym pryszczem na twarzy?? :O
Jak temu zapobiec? Oczyszczanie twarzy...?
Gdzie? Jakie koszty? Ile czasu przed ślubem? Ile takich zabiegów? Pomocy, kompletnie się w tym nie orientuję... :/
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 2 Paź 2008, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brrrr... proszę Cię nie strasz. ja myślę że na kilka dni przed ślubem to trzeba go usunąć i zdezynfekować spirytusem salicylowym. jednak trzeba uważać-ta metoda odpada przy wrażliwej cerze.
a w dzień ślubu? tylko dobre maskowanie makijażem wchodzi w grę. a są przecież podkłady i korektory które mogą pomóc w takiej sytuacji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Pon 6 Paź 2008, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bądźmy dobrej myśli uśmiech
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 7 Paź 2008, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie, nie dajmy się aby w tym dniu jakiś pryszcz przesłonił nam radość z wyjścia za mąż Exclamation
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 29 Paź 2008, 16:09    Temat postu: Re: Czysta cera Odpowiedz z cytatem

ladyinred napisał:
Jest taka sprawa uśmiech, która spędza mi sen z powiek....Co jeśli w dzień ślubu obudzę się z ogromnym pryszczem na twarzy?? :O
Jak temu zapobiec? Oczyszczanie twarzy...?
Gdzie? Jakie koszty? Ile czasu przed ślubem? Ile takich zabiegów? Pomocy, kompletnie się w tym nie orientuję... :/

Ja od pewnego czasu chodzę na oczyszczanie twarzy i koleżanka mi mówiła, że tak na 2-3 tygodnie przed tym wielkim wyjściem trzeba zrobić oczyszczanie twarzy. Bo tak w domu, to sobie można, a nawet trzeba robić 1-2 razy w tygodniu dla dobrego efektu...
Bo jak zbyt krótki czas będzie dzielił zabieg u kosmetyczki i wyjście, to kiepsko, bo skóra sama się jeszcze oczyszcza przez jakiś czas po zabiegu i może się okazać, że po takim zabiegu na własnym ślubie znajdziemy się z pryszczami...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Sro 29 Paź 2008, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuje za informacje ladysunshine uśmiech
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 29 Paź 2008, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co. W końcu po to tu jesteśmy wszyscy, żeby sobie nawzajem pomagać... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pryszcz to...pryszcz uśmiech

Ja mam tendencję do opryszczek smutny Zwłaszcza, gdy mam osłabiony organizm lub żyję w stresie. Jak w dniu ślubu obudzę się z ograchą na ustach to się zastrzelę. Profilaktycznie łykam tabletki (Heviran) zapisane przez dermatologa. I odpukać, od kilku tygodni mam spokój. Myślę, że z miesiąc przed ślubem powtórzę kurację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 3 Lut 2009, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na opryszczkach, ale wyglądają paskudnie i rzeczywiście w dniu ślubu to niezbyt miła rzecz mieć to na ustach. Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OOOOOOOOoooooooooooooo mnie to dopiero przeraża ... chyba przed ślubem przejdę na totalnie zdrową dietę (cera)... nie chcem wyglądać jak maszkara Wrrr
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 1 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group