Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czysta cera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rusnacci napisał:
Ja właśnie mam problem z cerą na twarzy i okresowo na dekolcie, więc na pewno w sukni bd miała dekolt zabudowany i bd miała święty spokój uśmiech na szczęście taki dekolt bd mi pasował. A z twarzą to nie wiem, chyba zrobię sobie dietę w sensie bd jadła same zdrowe rzeczy, bo zauważyłam, że jak mało jem to mi się bardzo oczyszcza skóra (np. przy operacji nie jadłam kilka dni, to cera nie do poznania). Może za te 2 lata mi się w końcu unormuje, kto wie? Very Happy

Miałam dokładnie te same problemy.
Poszłam do apteki i chciałam kupić jakieś drogie Vichy, żeby stał się cud, a Pani mi poleciała LA Roche-Posay Effaclar Duo [+]. No to wzięłam. Zużyłam dwie tubki i cerę mam super! Pojawiają się czasami wypryski, ale przed okresem.
Na razie zmieniłam krem na jakiś tańszy i efekt się utrzymuje, ale w razie czego wracam. Poczytaj opinie i zobacz. Dodam, że nic mi nie pomagało. Miałam 25 lat, a miałam od zawsze prychol na prycholu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
rusnacci napisał:
Ja właśnie mam problem z cerą na twarzy i okresowo na dekolcie, więc na pewno w sukni bd miała dekolt zabudowany i bd miała święty spokój uśmiech na szczęście taki dekolt bd mi pasował. A z twarzą to nie wiem, chyba zrobię sobie dietę w sensie bd jadła same zdrowe rzeczy, bo zauważyłam, że jak mało jem to mi się bardzo oczyszcza skóra (np. przy operacji nie jadłam kilka dni, to cera nie do poznania). Może za te 2 lata mi się w końcu unormuje, kto wie? Very Happy

Miałam dokładnie te same problemy.
Poszłam do apteki i chciałam kupić jakieś drogie Vichy, żeby stał się cud, a Pani mi poleciała LA Roche-Posay Effaclar Duo [+]. No to wzięłam. Zużyłam dwie tubki i cerę mam super! Pojawiają się czasami wypryski, ale przed okresem.
Na razie zmieniłam krem na jakiś tańszy i efekt się utrzymuje, ale w razie czego wracam. Poczytaj opinie i zobacz. Dodam, że nic mi nie pomagało. Miałam 25 lat, a miałam od zawsze prychol na prycholu.

próbowałam tego, ale mnie strasznie wysusza smutny szczerze raz mi tylko pomógł antybiotyk duac, a tak to nic... jednak jest trochę mojej winy bo za bardzo dotykam twarz i ogólnie jak mi coś wyskoczy to zamiast zostawić czy posmarować to chcę się tego pozbyć mechanicznie,a wiem, że to złe język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rusnacci napisał:
efkalinka napisał:
rusnacci napisał:
Ja właśnie mam problem z cerą na twarzy i okresowo na dekolcie, więc na pewno w sukni bd miała dekolt zabudowany i bd miała święty spokój uśmiech na szczęście taki dekolt bd mi pasował. A z twarzą to nie wiem, chyba zrobię sobie dietę w sensie bd jadła same zdrowe rzeczy, bo zauważyłam, że jak mało jem to mi się bardzo oczyszcza skóra (np. przy operacji nie jadłam kilka dni, to cera nie do poznania). Może za te 2 lata mi się w końcu unormuje, kto wie? Very Happy

Miałam dokładnie te same problemy.
Poszłam do apteki i chciałam kupić jakieś drogie Vichy, żeby stał się cud, a Pani mi poleciała LA Roche-Posay Effaclar Duo [+]. No to wzięłam. Zużyłam dwie tubki i cerę mam super! Pojawiają się czasami wypryski, ale przed okresem.
Na razie zmieniłam krem na jakiś tańszy i efekt się utrzymuje, ale w razie czego wracam. Poczytaj opinie i zobacz. Dodam, że nic mi nie pomagało. Miałam 25 lat, a miałam od zawsze prychol na prycholu.

próbowałam tego, ale mnie strasznie wysusza smutny szczerze raz mi tylko pomógł antybiotyk duac, a tak to nic... jednak jest trochę mojej winy bo za bardzo dotykam twarz i ogólnie jak mi coś wyskoczy to zamiast zostawić czy posmarować to chcę się tego pozbyć mechanicznie,a wiem, że to złe język

Szkoda.smutny Miałam nadzieję, że pomogę.smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 23 Sie 2016, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupujecie kosmetyki apteczne? Czy zdarzało się Wam zamawiać przez interent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 23 Sie 2016, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie,że tak. Ceny w aptekach internetowych są o wiele korzystniejsze i jakbym kupowala cały czas dermokosmetyki w aptekach stacjonarnych to chyba bym zbankrutowała ( ich ceny do takich niskich nie należą). DObre ceny ma Cefarm:
http://www.cefarm24.pl/

Aktualnie jest tam wyprzedaż na kosmetyki tak wiec mozecie sobie zajrzeć.

Nie przepadam za firma Vichy bo jest przereklamowana. Za to bardzo fajne są kosmetyki firm:
Avene
Iwostin
Pharmaceris
oraz La Roche Posay
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Patrycja89
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 24 Sie 2016, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałyście o Kalendarzu Panny Młodej w Pako City Spa? Super sprawa! Wszystko co trzeba zrobić przed ślubem by pięknie wyglądać, od oczyszczania po paznokcie, jakiegoś fajnego zabiegu czy masażu po makijaż lol Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabi_
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Wto 24 Sty 2017, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej cerze przydałoby się porządne oczyszczanie... Od zawsze mam problem z zaskórnikami na nosie i nie wiem, jak się ich pozbyć. Macie jakiś sprawdzony sposób? Czytałam ostatnio o mocno oczyszczającej masce, podobno niezła http://www.miskejt.pl/2016/11/ekstremalne-oczyszczanie-czarna-maska.html . Stosowałyście może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 25 Sty 2017, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję poza maskami odpowiednie dla mojej skóry środki złuszczające http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/%C5%9A/%C5%9Arodek-z%C5%82uszczaj%C4%85cy-gl154-w3515.aspx idealnie przywracają skórze dawną elastyczność i gładkość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Pią 27 Sty 2017, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety każdy ma inną cerę, także trzeba testować, żeby trafić na kosmetyk, który będzie nam pasował. Zobaczcie sobie uriage hyseac https://www.apteka-melissa.pl/grupa/uriage-hyseac.html - ta seria produktów jest przeznaczona dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i zmian trądzikowych. Według mnie warto wybierać apteczne kosmetyki, po prostu są lepszej jakości i bardziej skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samossia
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro 7 Cze 2017, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam szczęścia jeśli chodzi o skórę twarzy i cerę. Długo męczyłam się z trądzikiem, a teraz moje usta polubiły chyba opryszczkę :/ noszę przy sobie endvir, żeby w razie czego móc posmarować pojawiającą się opryszczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 14 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group