Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czysta cera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam takie właśnie plany. Już nawet zbieram jakieś artykuły na ten temat. I mam nadzieję, że tak na miesiąc, może nawet półtorej wcześniej dam radę jakoś poukładać sobie wszystko, żeby zdrowo jeść i bardziej intensywnie niż dotychczas o siebie dbać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Czw 5 Lut 2009, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opryszczka - koszmar! ale na szczęście ostatnio się to uspokoiło, wcześniej też często miałam. Ostatnio zapisałam się do kosmetyczki na zabieg oczyszczania, tylko nie wiem co jest lepsze czy kwasy czy mikrodermabrazja, może któraś z Was miała i mi podpowie?będę wdzięczna uśmiech
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 6 Lut 2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziubek napisał:
Opryszczka - koszmar! ale na szczęście ostatnio się to uspokoiło, wcześniej też często miałam. Ostatnio zapisałam się do kosmetyczki na zabieg oczyszczania, tylko nie wiem co jest lepsze czy kwasy czy mikrodermabrazja, może któraś z Was miała i mi podpowie?będę wdzięczna uśmiech

Mikrodermabrazja - umieszczone na specjalnej głowicy mikrokryształki ścierają martwy naskórek. Czuć delikatne drapanie. Cena jakoś tak około 180-360 złotych. Podczas zabiegu zostaje pobudzone mikrokrążenie. skóry, więc cera jest nie tylko oczyszczona i wygładzona, ale też nabiera ładnego kolorytu. Najlepsze efekty po serii 4-6 zabiegów.
Nadaje się dla każdego rodzaju zdrowej skóry. Działa głębiej niż peeling kawitacyjny, jest bezpieczniejszy od peelingu chemicznego.

Peeling chemiczny - martwy naskórek rozpuszcza się kwasami. Może trochę szczypać. Należy przed zabiegiem zabezpieczyć oczy. Cena około 160-600 złotych.
Warstwa rogowa naskórka zostaje usunięta. Po wygojeniu skóra jest gładsza, promienista, a pory zwężone. Zapobiega powstawaniu zaskórników. Przy cerach trądzikowych wpływa korzystnie na gruczoły łojowe, pomaga pozbyć się przebarwień.
Po 3 dniach od zabiegu naskórek się złuszcza, więc peeling trzeba zrobić przynajmniej na 2 tygodnie przed wielkim wyjściem. Istnieje też ryzyko zaczerwienienia, a przy wyższych stężaniach nawet oparzenia.

Z moich rozmów z kosmetyczką wynika, że przez tych kilka dni po kwasach, nie można chodzić po słońcu, bo mogą się pojawić plamy na twarzy, a tych, to już się nie da usunąć. I dlatego niektóre kosmetyczni radzą wykonywanie kwasów wczesną wiosną lub późną jesienią, kiedy słońca jest niewiele.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Pią 6 Lut 2009, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję ladysunshine to najpierw zdecyduję się na peeling chemiczny, bo mam zaskórniki więc mam nadzieję że buzia mi się oczyści, i znikną lekkie przebarwienia, bo czasem nie mogę się powstrzymać i coś tam gniotę, no a to powoduje że mam plamki Rolling Eyes
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 6 Lut 2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności dziubek, to najlepiej by było chyba się skonsultować jeszcze dokładniej z kosmetyczką, a nie tylko opierać się na tym, co napisałam. Bo co fachowa porada, to nie takie zebrane informacje.
Ja chciałam też sobie kwasy zrobić tylko jakoś tak wychodziło, że jak miałam czas, to nie miałam pieniędzy, a jak miałam pieniądze, to nie miałam czasu, albo słońce było za duże.
Chętnie dowiem się, jakie będziesz miała spostrzeżenia na temat kwasów. Moja kuzynka miała robione i powiem szczerze, że w niektórych miejscach jej się skóra oczyściła, a w innych znów się pojawiły krostki. Ale po samym zabiegu miała trochę ranek na twarzy. Nie dało się wtedy za bardzo chodzić między ludźmi.
Natomiast ja słyszałam, ze są zestawy do mikrodermabrazji do zrobienia w domu, ale jak rozmawiałam ze znajomą kosmetyczką, to mi odradzała, bo po prostu nie przynoszą efektu z racji tego, że nie ma tego "prądu", który by wtłoczył te wartościowe składniki wewnątrz skóry.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Pią 6 Lut 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie jeszcze skonsultuje i jak będę po to zdam relację Wink
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 6 Lut 2009, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam za słowo i czekam na relacje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Sob 14 Lut 2009, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiecałam więc piszę uśmiech Byłam w gabinecie dr Ireny Eris, kosmetyczka poleciła i stwierdziła że najlepszy efekt daje połączenie mikrodermabrazji z kwasem, bo mikrodermabrazją działa się na powierzchni skóry (usuwa blizny i przebarwienia skóry) no a potem taki kwas lepiej się wchłania i działa pod skórą. To tak w skrócie bo bardzo dokładnie opowiadała mi o każdym z zabiegów i jego działaniu. Przyznam że nie jest to przyjemny zabieg ale da się wytrzymać Wink przyjemnie za to było później gdy położyła mi algi po zabiegu i mogłam się relaksować przez 20 min. uśmiech
Ogólnie jestem zadowolona bo buzie mam gładszą, zaraz po zabiegu miałam trochę zaczerwienione policzki, dziś już nie więc jest ok uśmiech całkowity efekt ma być po kilku dniach bo kwasy jeszcze działają pod skórą przez kilka dni, dlatego skóra ma się lekko łuszczyć. Przyznam że miło spędziłam tam czas i 2 godziny zleciały bardzo szybko Very Happy
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Nie 15 Lut 2009, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko. Ciekawie to "wygląda". A tak z ciekawości, to ile zapłaciłaś za ten zabieg Question
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

310 zł
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
Strona 2 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group