Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co, Gdzie,kiedy...???
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Pią 28 Maj 2010, 10:30    Temat postu: Co, Gdzie,kiedy...??? Odpowiedz z cytatem

Kobietki tyle tego wszystkiego,tu fryzjer,tam kosmetyczka....powiedzcie mi, bo pewnie wiele z was jest o wiele bardziej ogarnieta w tym temacie niz ja-kiedy to wszystko załatwić?Kiedy zamowic fryzjera?kosmetyczke?kiedy zrobic probna fryzure i makijaz?Najpierw proba czy najpierw wybrac i zamowic odpowiednie osoby a potem zastanawic sie co dokladnie chce i probowac?Pomozcie bo boje sie ze obudze sie w koncu z przysłowiowa "ręką w nocniku..." Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sob 29 Maj 2010, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zalezy kiedy masz ślub - jeśli masz ślub w najbardziej obleganych miesiącach, tj czerwiec, lipiec, sierpień - to polecam fryzjerke i wizażystke załatwiac kilka miesięcy wcześniej... tak conajmniej ze 3-4 miesiące. a jeśli jakies mniej oblegane miesiące to z mniejszym wyprzedzeniem uśmiech znajdziesz n aostatnią chwile zawsze kogoś - tylko że raczje lepiej poszukac kogoś dłuzej a kogoś dobrego, niż szukać na ostatnią chwile. a dobre osoby w tych kwestiach są zazwyczaj zawalone terminami ślubnymi - wiec nie ma na co czekać uśmiech


próbe można zrobic kiedy sie chce, ale ze 2 tyg wczesniej na pewno, raczej nie później, bo jakby co nie bedziesz miała czasu szukać kogoś innego gdy pierwsza osoba Ci nie bedzie odpowiadać uśmiech

kosmetyczka? zależy jaka masz cere, jak bardzo problemową to udaj sie tez conajmniej 3 miechy wcześniej byś miała czas zrobienia sobie jakiejś kuracji... jak nie amsz zbytnio problemów z cerą to tak miesiąc przed ślubem sie warto wybrac by wszystko poustalac i sie poumawiać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ślub mam we wrzesniu.Fryzjerke mam upatrzona a dokladniej polecona.Ja sie jeszcze u niej nie czesalam ale malowala mi kiedys wloski i ciela za jednym zamachem i wszyscy byli zachwyceni wiec mam nadzieje ze z czesaniem nie pojdzie jej gorzej.postaram sie zapisac jak najszybciej chociaz mam do niej az 30 km.Jesli chodzi o cere mam bardzo problemowa-tradzik itd i koniecznie musze cos z tym zrobic tylko nie bardzo wiem co??kosmetyczki do makijazu zadnej sparawdzonej nie mam.Mam 3 z polecenia.U jednej juz raz bylam przed slubem kuzynki i umalowala mnie swietnie i nie drogo.Ale za to chyba kiepskich kosmetykow uzywa bo wszystko mi splynelo tuz po slubie i musiala sie poprawiac czego na wlasnym weselu bardzo bym chciala uniknac!!Takze przekonalam sie tez ze czego nie sprawdzisz sama nie mozesz byc pewna bo nawet jesli ktos zyczliwy Ci kogos poleca to nie znaczy ze jego poglad na temat tego co dobre rowna sie z Twoim Confused
a co sadzicie o przyjezdzie kosmetyczki i fryzjerki do domu.Moja kolezanka tak miala i zauwazylam ze to bardzo wygodne.tylko zastanawiam sie czy porzadne fryzjerki i kosmetyczki maja na takie rzeczy czas i czy to nie oznacza ze taka profesjonalistka to zadna profesjonalistka??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juleeeczka napisał:
tylko zastanawiam sie czy porzadne fryzjerki i kosmetyczki maja na takie rzeczy czas i czy to nie oznacza ze taka profesjonalistka to zadna profesjonalistka??

Niekoniecznie. Makijażystka, która dojeżdża do klientki może więcej zarobić, bo wiadomo, że za dojazd trzeba extra zapłacić. Poza tym nie wszyscy profesjonaliści pracują w salonach. Np. moja kosmetyczka nie jest regularną pracownicą żadnego salonu, pracuje przy sesjach zdjęciowych do gazet, programów telewizyjnych i maluje u klientek w domu; w ten sposób więcej zarabia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette (moja prawie nick'owa imienniczko Cool )widzisz niepomyslalam o tym język farciaro to Ci sie trafila prawdziwa perełka.pokrzepiona Twoim zdaniem bardzo chetnie umowilabym wlasnie taka pania.Tylko pozostaje mi teraz problem,gdzie ja teraz takie cudo znajde Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Wto 1 Cze 2010, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabiegi kosmetyczne to polecam tylko w salonie kosmetycznym.
kosmetyczki raczej rzadko przyjeżdzają do klientek, nawet na makijaż ślubny, bo zwyczajnie są uziemione w salonie uśmiech
no chyba ze kosmetyczka w salonie nie pracuje to inaczej.

fryzjerke która przyjezdza do domu ciężko znaleźć, bo to taka sama sytuacja jak z kosmetyczka, też są uwięzione w salonie.

natomiast wizażystki/makijażystki same w sobie rzadko są zatrudnione w salonach i przeważnie pracują same na siebie, w 99 % przyjeżdzają w dniu ślubu do klientki uśmiech
i takie makijażystki przeważnie życzą sobie więcej kasy niż w salonie kosmetycznym, ale też w 90 % mają o dużo lepsze kosmetyki których używają, i mają też większą wprawe i doświadczenie w makijażach - bo po prostu wykonują swój zawód dłużej, częściej i bardziej interesują się tym tematem niż kosmetyczki które głownie stawiają na pielęgnację.

co do trwałości makijażu - czasem jest tak że nawet robiąc dwóm kobietom ten sam makijaż tymi samymi kosmetykami i na takie same zmęczenie fizyczne w tym dniu jednej pani makijaz sie utrzyma do rana, innej spłynie po 5 godzinach. to jest w dużej mierze zależne też od skóry uśmiech na twarzy mocno zniszczonej, trądzikowej, czy osob starszych z makijażem bedzie dużo cięzej niż u osób z ładną gładką cerą uśmiech

a kosmetyki jakiś uzywa wizazystka/kosmetyczka warto sprawdzic uśmiech bo ejsli ma sie płacić kobiecie za makijaz kosmetykami typu Essence, Eveline czy jakieś inne mega tanie, to po co iść do takowej? za tą sume kupisz sobie cały zestaw tych kosmetyków i bedziesz długo uzywac uśmiech a w dzien slubu każdy chce się czuć wyjątkowo oczko na pewno bedzie sie tez czuł lepiej wiedząc ze ma na sobie dobre, droższe, lepsze jakościowo kosmetyki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Wto 1 Cze 2010, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak matleena napewno wezme sobie do serca Twoje rady:)Kochane a moze któraś z was jest okolic płocka i jest w stanie polecic jakies profesjonalistki w tym temacie??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również i ja mam mętlik w głowie, na ile przed ślubem iść na próbną fryzurę i makijaż. Chciałabym też abyście doradziły mi na którą godzinę najlepiej umówić się do fyzjera i kosmetyczki w tym dniu. Ślub będziemy mieć o 15.00, a fryzjer i makijażystka są w tym samym zakładzie. Nie chciałabym dużo za wcześnie, bo chcę aby było to w miarę "swieże", ale też nie za późno, żeby nie stresować się, że nie zdąże pomocy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też miałam ślub na 15. Co prawda fryzjer i makijaż w innych salonach, ale że tak powiem po sąsiedzku. Wystarczyło wyjść z jednych drzwi i wejsć do drugich obok Wink

Fryzjera miałam na 9.00 makijaż na 11.00. Potem jeszcze z mamą pojechałam do kosmtyczki, bo chwilowo nie miałam autka. W domu byłam na 13.00. Koło 13.30 byłam już ubrana a przed 14.00 zaczęli się goście schodzić. Od tej 13.30 do 14.30 to była chyba najbardziej stresująca godzina w moim zyciu Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaja_85 napisał:
również i ja mam mętlik w głowie, na ile przed ślubem iść na próbną fryzurę i makijaż. Chciałabym też abyście doradziły mi na którą godzinę najlepiej umówić się do fyzjera i kosmetyczki w tym dniu. Ślub będziemy mieć o 15.00, a fryzjer i makijażystka są w tym samym zakładzie. Nie chciałabym dużo za wcześnie, bo chcę aby było to w miarę "swieże", ale też nie za późno, żeby nie stresować się, że nie zdąże pomocy

Też mam ślub o 15, powiedziałam w zakłądzie, że chciałabym wyjśc od nich tak ok 12-13 (nie wiem czy nie za wcześnie, ale sądziłam wtedy, ze sesyjkę zdjęciową strzelimy sobie przed samym ślubem, a nie po). I panie zapisały mnie już na 9 rano, najpierw do fryzjera (bo to potrwa), potem twarz i paznokcie - wszystko w tym samym salonie, rzut beretem od domu.

Zastanawiam się ile mi się te kosmetyki utrzymają, i o której będzie ta moja "północ", kiedy to zmienię się w kopciuszka... Rolling Eyes
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group