Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opalenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 14 Wrz 2014, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierwszy raz na solarium poszłam w tym roku przed wakacjami opłacało się bo moja skóra nabrała ładnych kolorów i po wizycie na słońcu nie była czerwona.

Oczywiście solarium miarkowałam chodziłam na łóżka brązujące i czasami zakrywałam twarz jako , że nie chciałam być buraczkiem .
przed ślubem na pewno pójdę tym brardziej , ze moj dzień jest w czerwcu prawdopodobnie nie będę miałą okazji złapać wcześniej słoneczka.
Ale ja jestem raczej za delikatną opalenizną, nie chce wyglądać jak bym dopiero co wróciła z Egiptu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 14 Wrz 2014, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierwszy raz na solarium poszłam w tym roku przed wakacjami opłacało się bo moja skóra nabrała ładnych kolorów i po wizycie na słońcu nie była czerwona.

Oczywiście solarium miarkowałam chodziłam na łóżka brązujące i czasami zakrywałam twarz jako , że nie chciałam być buraczkiem .
przed ślubem na pewno pójdę tym brardziej , ze moj dzień jest w czerwcu prawdopodobnie nie będę miałą okazji złapać wcześniej słoneczka.
Ale ja jestem raczej za delikatną opalenizną, nie chce wyglądać jak bym dopiero co wróciła z Egiptu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Czw 2 Paź 2014, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ktoś próbował http://www.bdsklep.pl/brevia-6-saszetek-nawilzone-chusteczki-auto-bronzantes-samoopalacz,id-37368 powieccie czy zostawia zacieki?
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
anita53
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon 4 Maj 2015, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solarium lub natryskowe opalanie
_________________
fotografia ślubna Gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doriss12
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 50
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 2 Lis 2015, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A orientuje się ktoś co jest lepsze: czy solarium, czy może opalanie natryskowe? Jakieś doświadczenie w tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 2 Lis 2015, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solarium wygrywa z opalaniem natryskowym pod tym względem, że opalasz się równomiernie, opalenizna równomiernie schodzi. Ale przy tym jest bardzo szkodliwe.
Natomiast opalanie natryskowe wygrywa pod tym względem, że efekt jest ekspresowy i nie szkodzi tak skórze jak solarium. Jest tez niestety dość drogie, a opalenizna schodzi z ciała takimi plamami jak samoopalacz. Nie ładnie to wygląda...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Czw 28 Lut 2019, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem można niestety z opalaniem przesadzić i wtedy pojawiają się oparzenia. Warto w takiej sytuacji zastosować od razu odpowiednie leki. jeśli chcecie wiedzieć jakie to leki, koniecznie przeczytajcie ten artykuł https://www.zaufane-apteki.pl/blog/leki-na-oparzenia-odparzenia-298.html . Jest tutaj wszystko naten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
newyorkstyle
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon 11 Mar 2019, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na lerigie na słońce polecam Telfexo 160 u mnie sprawdziło się rewelacyjnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacaszkowna
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 27

PostWysłany: Wto 12 Mar 2019, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy sposób na opalanie to porządne wakacje w ciepłych krajach język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2019, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dużo znamion na ciele i pieprzyków, od lat unikam słońca. Ale to nie znaczy, że chodzę blada. Są skuteczne sposoby na ładną opaleniznę i zdrową, na pewno nie myślę tu o solarium. Zobaczcie sobie na ofertę sklepu https://sklep.timetotan.pl/ mają porządne produkty które w bezpieczny sposób nadadzą ciału ciepłą barwę. Nawet samoopalacze których kiedyś unikałam jak ognia. Nie trzeba spędzać godzin na plaży serio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następny
Strona 61 z 64

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group