Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opalenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elsebereth nie wiem czy wiesz ale przy łojotoku i tłustej cerze, to solarium jest nawet wskazane, bo bardzo ładnie leczy taką skórę (oczywiście w bardzo rozsądnych ilościach), ja akurat nie jestem zwolenniczką solarium, bo mi szkoda skóry, ale od czasu do czasu na parę minutek nikomu nie zaszkodzi. jeśli chodzi o mnie to ja chodzę na opalanie natryskowe i jest super, wygląda się jak po słoneczku i bez żadnego problemu. Zresztą mocna opalenizna przy białych sukienkach to koszmarnie wygląda.
Nie lubię siebie bladej ale zbyt mocno opalonej tez nie. Samoopalacz to w sumie dobra sprawa, ale naprawdę trzeba mieć dobry i trochę wprawy. Jeśli macie jednak wątpliwości co do swoich umiejętności to zawsze możecie iść do kosmetyczki, która wam go nałoży za kilka złotych i po kłopocie a efekt murowany.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej zalecza. zamiast na solarium stawiać postawiłabym na dobre kosmetyki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

większość z nas wychodzi za mąż w lecie. chcą nie chcąc na słoneczku opalimy dekolt i plecy zostawiając białe paseczki po szelkach od bluzek. czy takie paseczki da się "zamalować" samoopalaczem?
co zrobić z taką letnią nierówną opalenizną gdy musimy założyć suknię bez ramiączek?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent no niezupełnie masz rację, bo solarium jest wskazaniem przy trądziku łojotokowym, łuszczycy i innych chorobach skóry.
Ja nie polecam opalania się jeśli skóra jest sucha, wrażliwa czy cienka ale akurat przy cerze tłustej i skłonnej do wyprysków kilka krótkich wizyt w solarium potrafi zdziała cuda (podobnie jak z lekami trzeba dawkować z umiarem)
magdaberbec uśmiech takich kombinacji to raczej nie polecam, bo trudno zgrać opaleniznę naturalna i sztuczna, chyba że właśnie opalanie natryskowe tzw airbrush zdaje egzamin w takich przypadkach. Najlepiej chyba jednak opalać się w bluzkach bez ramion:)uśmiech:
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak też myślałam ale trudno codziennie do dnia ślubu zakładać bluzki bez ramiączek Rolling Eyes a więc najlepsze wyjście to chować się od słonka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to można codziennie coś innego zakładać wtedy ślady sie może nie porobią. Ja tak robię zawsze na plaży, codziennie inny kostium i ślady są znacznie mniejsze, a na ramionach i plecach wcale.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel, Ty stwierdzisz, ze leczy, a masa osób zamiast pójść z takim problemem do lekarza na konsultację i z nim podejmować decyzję stwierdzi, że po co, skoro może sobie chodzić na solarium i się na pewno wyleczy.... jak się rozglądam wokoło to mam wrażenie, że mało osób zna takie pojęcie jak "z umiarem".

jasne, że opalać się z bluzkach/kostiumach bez ramiączek uśmiech wtedy najmniejszy jest problem. albo toples Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to dermatolodzy do ktorych chodzilam to zawsze mówili ze na tłusta cere i triądzik solarium jest zabójstwme.bo chwilowo moze i wysuszy cere,ale jak przestanie sie chodzic to klopot wróci ze zdwojona siłą i ze swojego doswiadczenia i kolezanek widze ze rzeczywisce tak jest.i osobiscie tez uwazam ze dla takiej cery solarium jest najgorszym wyjsciem.chociaz sama i tak pojde pare razy bo sloneczka miec nie bede a do opalania natryskowego przekonana nie jestem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też uważam że solarium to kiepskie leczenie. wiem że w dermatologii stosuje się tzw. kwarcówki. to lampy podobne do lam z solarium. po za tym fototerapii jest sporo w dermatologii ale wszystko pod kontrolą lekarza, a solarium.... Confused lepiej nie leczyć się na własną rękę.

a już broń Boże iść na solarium gdy zaczęło się terapię dermatologiczną Exclamation
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny widzę że zupełnie się nierozumiemy. Nowoczesna kosmetologia odchodzi od kwarcówek ponieważ są zbyt mocne i często powosują popażenia przy złej ocenie stanu skóry. Zresztą żadnych lamp tego typu nie poleca się ze wzglėdu na ich działanie wysuszające, tylko ze względu na ich właściwości bakteriobójcze i przeciwkozapalne. Lampy typu solarium są polecane jako wspomsganie kurscji i są przez nas kosmetologów stosowane w bardzo niewielkich dawkach. Dawka, ilość i natężenie lamp jest ściśle dobierana do rodzaju skõry i schorzenia i kontrolowane podczas kuracji Oczywiście nie wolno ich łaczyć a żadnymi lekami hormonalnymi i fotouczulającymi. Czasami same kosmetyki nie wystarczą żeby zwalczać infekcje skórne i wtedy lampy różnego rodzaju przychodzą z pomocą. Cery tłustej to raczej wcale nie powinno się wysuszać. Powinno się dokładnie oczyszczać, zapobiegać infekcji i nawilżać kremami beztłuszczowymi. I dodam jeszcze raz, że ja nie jestem zwolenniczką solarium. Z tym tematem to widzę że jest trochę jak a tabletkami hormonalnymi. Każdy ma inne zdanie:) niekoniecznie znając wszystkie za i przeciw:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Następny
Strona 3 z 64

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group