Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

inwestycja
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 4 Sie 2021, 11:17    Temat postu: inwestycja Odpowiedz z cytatem

Witam. W co zazwyczaj inwestujecie? Ja stawiam na surowce w platformie XTB i całkiem spoko na tym wychodzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Wto 17 Sie 2021, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio skorzystałam z super oferty condo.pl i jestem bardzo zadowolona. Znalazłam idealny apartament w górach na inwestycje, będę go wynajować. Chciałam zainwestować pieniadze. W nim będzie kilka pokoi a dodatkowo jeszcze ogródek. Jestem pod wrażeniem jak dużo jeszcze apartamentów mają w swojej ofercie. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Surowce i akcje uśmiech ja inwestuje na Forex, maz mnie zarazil tym i sie wkrecilam. https://www.az-invest.eu/ bardzo pomocne oprogramowanie, jak ktos zaczyna, to warto skorzystac uśmiech mi duzo pomoglo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach mamy wiele bardzo różnych możliwości jeśli chodzi o inwestowanie. Dlatego też zaczęłam przeszukiwać internet aby móc dowiedzieć się przede wszystkim czegoś więcej na temat kalkulator inwestycyjny Bo jednak zanim zdecyduję się na jakąkolwiek inwestycję to chcę mieć pewność, że dobrze zrobiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 30 Lis 2021, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po przeczytaniu tej https://subiektywnieofinansach.pl/wypisales-sie-z-ppk-oni-policzyli-ile-straciles-ile-bys-dostal-gdybys-poczekal/ publikacji przyjrzałam się bliżej ppk i postanowiłam pozostać w tym programie. Nawet jak nie dożyję emerytury to chociaż bliscy skorzystają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Sob 4 Gru 2021, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno sprawdzę na takie informacje o których wspomnieliście. Inwestycje to ciekawy temat.

________________________
Światłowód Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sro 15 Gru 2021, 14:05    Temat postu: inwestycja Odpowiedz z cytatem

Według mnie świetnym rozwiązaniem jest inwestycja w złoto lub srebro. Jak dla mnie najlepszą jednak ofertę posiada http://mennicaskarbowa.pl , tutaj oferowane produkty są najwyższej jakości, dodatkowo zamówienie jest szybko realizowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, warto również wziąć pod uwagę sobie konta ike. Wiem że wiele ciekawych informacji na ten temat można przeczytać na stronie tej firmy generali-investments.pl, więc jeżeli jesteście zainteresowani takimi rozwiązaniami, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 29 Sty 2022, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, co konkretnie mogłoby się sprawdzić w kontekście Waszej sytuacji. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, że jeśli chcielibyście wejść w rynek inwestowania w nieruchomości, to może dobrym pomysłem byłoby pójście w nieruchomości inwestycyjnym? Na stronie https://dreamestate.pl/inwestycje/enklawa-pod-bieniatka/ czytałam więcej na ten temat i zastanawiam się, w jaki sposób mogłoby to zadziałać też u mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 7 Lut 2022, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne inwestycje, ale warto na ich temat się trochę dowiedzieć zanim się zdecyduje. Ja sporo czytałem na blogu https://cel6zer.pl/ o inwestowaniu i powiem szczerze, że dużo mi to dało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group